Saç Rengi ve Saç Boyama bu rengin adını bilen..(ResimLii)!!

buda bal köpüğü altın sarısı karışımı zemın acıktı ama kendı sacım siyah bir parmak gelmişken boyadım

evet canım o rengi elde edebilmem icin tek o boyayımı uygulamalıyım yoksa baska renklerde karıstırmalımıyımyerimseniben

sadece bal köpüğü ile boyicaksin canim begencegne eminim herkez sacima bayılyo bn boyadıktan sonra etrafımdaki haerkez bu renk boyadı zten 2010 modası bal kopüğü

4128.jpg

canım bahsettiginiz renk bu sanırım..
gercekten cok hos ama birazcık sarı karıstırılsa nasıl olur acabaa belki istedigim rengi yakalarım..
bir yakınımın sacları koyu kumraldı..
sacına palette kahve köpügü ve neva color'un acık sarısını karıstırmıstım direkt o renk tutmustu..

bu arada resimde naz elmasin eline dikkat ettiniz mi
ne kadar yasli görünüyor :sinifsinif:kafamçokkarıştı

anladım canım ya kıslar bisey sorcam size pınar altugun saci bu yaz bole sarı la turuncu arası cok hos bi renkti o rengin ne oldugnu bilen varmı

Kızlar palette naturel colors bal köpügüne sarı tonlarını mı yoksa bakır mı karıstırmalıyım??

nilsucum bnce sarı karıstır cunku kapaktaki gibi sari olmuyo boyayınca koyu bakır gbi olyo oyuzden sen sarı karıstır kı sari tonları olsuna.s.

nilsucum bnce sarı karıstır cunku kapaktaki gibi sari olmuyo boyayınca koyu bakır gbi olyo oyuzden sen sarı karıstır kı sari tonları olsuna.s.

canım peki acık sarı,civciv sarısı,altın sarısı yada cok acık sarı hangisi daha uygun kendim genelde tek renge boyadım o yüzden pek bilgim yok.

müge adlı bir arkadaşın açtığı konuğu wardı orda arkadaş oranlarınıda yazmıştı resimde koymuştu ama bulamadım konuyu

Kızlar bugün boyayacagım ama reglim yaa daha önce cok boyattım bu sekilde hic bir sorun cıkmadı ama kimileri renk tutmaz falan diyorlar simdi de kritik bir durum oldugundan süpheye düstüm..

Ve boyayınca yeni rengimini farklı baslık altında resmini ekleyecegim bakalım nasıl olacak hüsranla sonuclanmaz insallahh!!

kıslar pınarın sacni bulamadım ama google e girin pınar altug yazın görsellerde gri mini elbiseli bi fotosu var kocasiyla el ele o fotodaki rengi ne sizce

X