Saç Rengi ve Saç Boyama bu rengin adını bilen..(ResimLii)!!

canm dha once tuttuysa yne tutar bende regliyken boyadım gayet iyi tuttu smdi son kararın ne renk ypcaksin

telfnuma kaydetmişim canım ben her ikisini aynen koyup karıştırmıştım...
ama arkadasındediği daha mantıklı gelmıştı bana o resimde koymuştu
ben sana arkadasın karşımını yazim:kahve köpüğü yüzde otuz ,kolleston 9.3 altın sarısı yüzde yetmiş yüzde dokuzluk oksidasyonla karıştır

Son düzenleme:
4456.jpg

sanırım bu herhalde canım..

telfnuma kaydetmişim canım ben her ikisini aynen koyup karıştırmıştım...
ama arkadasındediği daha mantıklı gelmıştı bana o resimde koymuştu
ben sana arkadasın karşımını yazim:bal köpüğü yüzde otuz ,kolleston 9.3 altın sarısı yüzde yetmiş yüzde dokuzluk oksidasyonla karıştır

canım hepsini tek tek almalıyım yani boyalaların bal köpügünü set alsam kendi oksidasyonu da varya o olmazmı ayriyetten farklımı almalıyım yoksa ayrı ayrımı kullanmalıyım..mesela sarı icinde ayrı mı almalıyım oksidasyonu ve boyaların 30'luk ve 702lik kısımlarını anlayamadım..

bal köpüğünün canım konuyu bulabılsem daha aydınlatıcı olacaktı...kahwe köpüğün oksidanı kaçlıktı hatırlamıyorum ama 9 lukdu heralde alırken sorarsın sarı boyayı tek tüp alırsın kahwe köpüğünede oksıdanı 9luksa kutu alırsın

bal köpüğünün canım konuyu bulabılsem daha aydınlatıcı olacaktı...kahwe köpüğün oksidanı kaçlıktı hatırlamıyorum ama 9 lukdu heralde alırken sorarsın sarı boyayı tek tüp alırsın kahwe köpüğünede oksıdanı 9luksa kutu alırsın

tcanım bu benim icin mi gecerli..
birazdan alamay gidicem cünkü...

canım ben bal köpügünü %70 sıkıcam sarının %30 sıkıcam
ama böyle koyu olması büyük ihtimal...
en iyisi tam tersini yapmakkka.s

kıslar pınarın sacni bulamadım ama google e girin pınar altug yazın görsellerde gri mini elbiseli bi fotosu var kocasiyla el ele o fotodaki rengi ne sizce

canım pınarın rengi için bu renk nasıl

Eklentiler

• $45732_buyuk palette.jpg
    $45732_buyuk palette.jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 62
X