Saç Rengi ve Saç Boyama bu rengin adını bilen..(ResimLii)!!

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.859
7
34
kızlar suan saclarım tam koyu küllü kumral oldu diyebilirim..
cok cabuk sıkılıyorum evett!! ama cılız ince telli saclarım oldugundan hep yenilik degisiklik istiyorum kendimi iyi hissetmem iciin..
mesela fındık kabugu karamel,bakır karamel,kızıl,koyu kestane cokk kez yaptım..
simdi aslında röfle falan istiyorum ama cesaret edemiyorum tasıyamayabilirim cünkü..
saclarım omuz hizamda bile sayılmaz ve bol katlı..
biraz daha uzamasını bekleyecegim bu sürecte de bakımlarla destekleyecegim..

suan elimde saclarımın rengi yokk ama gene eski resimlerden suanki regime yakın olanları ekleyecegim..

suan bundan biraz daha acık sac rengim daha fazla sarımsılık var...

istedigim renkler..

3677.jpg

3686.jpg

kızlar resimler tam belli olsun diye orjinal boyutuyla ekledim..
bu renklerin daha kumralımsı halide olabilir..
bu renklerin adı ne evde kendim tutturabilirmiyim..
ve bu renge saçını boyayanlar var mı memnunlar mı ??
lütfen yorumlarınızı esirgemeyin..a.s.

Son düzenleme:
palette naturel 7,5 acık karemel olabilir cnm bak bi netten kutu ustundeki resim aynisi yni

Canım kuaföre onca para bayılıp hosnutsuzluktan bıktım..
Gecen sene kızıldan bakır karamele döndüm kısa cılız saclarıma 120 tl verdim tanıdıklarımın cogu fazla vermissin dedi.Cünkü saclarım ince ve seyrek asırı bir yıpranma oldu buda cabası ve oriak kullanmayacagız dedikleri halde orial kullandılar..

Ben bu rengi evde boyaları karıstırarak yapamazmıyım..
Kuaförler de hep aynı seyi yapmıyorlar mı? Sadece önemli olan dogru boyaları bulmak..

bu renkte bakır yansımalarda war sarı yansımalarda tek renk değil bence sarının üzerine atılmış bir bakır tonu benim görüşüm

bu renkte bakır yansımalarda war sarı yansımalarda tek renk değil bence sarının üzerine atılmış bir bakır tonu benim görüşüm

canım bende farkettim suan benim saclarımda tam sarımsı yansımalar yok zaten ısıkta bakırımsı gibi de duruyor..Cünkü koyu kahveye boyamadan önce bakır karamel vardı..
sonra acık kestaneye boyamıstım renk cok cabuk aktı bakırlı bir renk oldu tekrar koyu yaptım..

acıcıyla acılmıs hali yukardaki gibi bisey oldu suan hatta resim eklemeye calısacagım daha net bir bilgi olur en azından

Peki sacımda baska islem uygulamadan tek seferde tutarmı ki bu renk??
Tıpkısı olamada olur,yıkadıkca acılır renk ama buna yakın bisey olması lazım..:çok üzgünüm:

palette naturel 7,5 acık karemel olabilir cnm bak bi netten kutu ustundeki resim aynisi yni

evet canım baktım dogru söylüyosunn aynısı gibi..
ama tek seferde tutarmı sacıma :çok üzgünüm:
sacımda zaten sarımsı diyorum ama turuncumsu gibide bir yansıma var bu renklere yakın bir renk olur mu ki sac rengiim

bence bu renk sari ve bakırın karisimi altın sarısınin icne biraz bakır karıstır ama fazla deil cok bakır koyarsan turuncu olur dikkat et tatlm:kahve:

nil su bak bence bal köpüğü de yapabilirsin benim ten rengim de senin gibi beyaz palette bal köpüğüne boyadım cok guzel oldu naz elmasın rengi ile alakası yok ama bal köpüğüde cok guzel olur ayrıca sac rengimde seninkile ayni beyaz tene süper oluyo tavsiye ederim

nil su bak bence bal köpüğü de yapabilirsin benim ten rengim de senin gibi beyaz palette bal köpüğüne boyadım cok guzel oldu naz elmasın rengi ile alakası yok ama bal köpüğüde cok guzel olur ayrıca sac rengimde seninkile ayni beyaz tene süper oluyo tavsiye ederim

bal köpügü tam olarak nasıl bir renkk simdi onunda cesitleri var canım

yni 1 kutu altın sarısına yda sadece sarıya sarının yarısı kadarda bakır koysan olur sanirim

canım gördüm netten hos bir renk buda olsa olur ama tek seferde tutar mı??
peki bunun icine bakır katsam azıcık nasıl olur ki:uhm:

X