Bu saç rengi güzel mi sizce ?

Bende beğendim cok guzelll o yaşlarda bende yaptırmıştım sonra tatile gittim sac mahvoldu siz tam kışa girerken doğru zamanda yaptirmissinuz gule gule kullanin yeni saciniizi

Bence yaşına göre de daha iyi ,platin çok büyük gösteriyor yaşı bu renk yaşına hem uygun olmuş hemde güzel güle güle kullan inşallah

Bence güzel ama yaşın için ağır. Ama tabii yüzünle uyumludur bunu bilemeyiz.
Herkesi memnun edemezsin. Sen mutluysan, kendini bu tonda iyi hissediyorsan başkasına da pek bir laf kalmıyor.
Ben 43 yaşındayım daha saçıma boya değmedi. Beyazlayana kadar boyatmama kararı aldım. Gitttiğim pek çok kuaför bu kararımı desteklese de başka işlemler içim gittiğimde pek çoğu “illa boyayalım” diye teklif etmiyor değil. Bir tanesi bana “ne bu böyle kezban gibi” bile dedi. 🤦🏻‍♀️ Ama saatlerce kuaför koltuğunda beklemek benim için işkence gibi. Kalsın 🙂
+1 aynı fikirdeyim herkesin kendi saç renginin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Bakıyorum genç kızlara, bir çoğu imkanı olmadığı için kendi boyuyor ama yazık ediyorlar güzelim saçlarına. Ben de hiç boyamadım bu yüzden bakım yapmadan bile güzel duruyor saçlarım, kuaföre de anca 3 ayda bir falan gidip kırıklarımı aldırıyorum 20 dkda bitiyor işim 😄 herkese tavsiye ederim en güzeli doğalı

25 yaşında minyon kısa boyluyum beyaz tenli kahverengi gözlüyüm, saçım platin sariydi yalnız sürekli dip boya yapmaktan saçım çok yıprandı ve dinlendirmek için ombre yapmak istedim,hemde kuaförler sürekli zam yapıyor boyaya herayda gitmek maddi anlamda yipratiyo , gitmeyince de çok vasat duruyordu.
kuaförüm alt kısımları kullulestirdi birkaç yıkamaya akar dedi gri kısımlar sarıya döner dedi.
Sizce bu saçda kalmalimiyim ?guzelmi? yorumlarınızı bekliyorum...
Çok güzel olmuş bence kullanın 👍🏻👍🏻😍

25 yaşında minyon kısa boyluyum beyaz tenli kahverengi gözlüyüm, saçım platin sariydi yalnız sürekli dip boya yapmaktan saçım çok yıprandı ve dinlendirmek için ombre yapmak istedim,hemde kuaförler sürekli zam yapıyor boyaya herayda gitmek maddi anlamda yipratiyo , gitmeyince de çok vasat duruyordu.
kuaförüm alt kısımları kullulestirdi birkaç yıkamaya akar dedi gri kısımlar sarıya döner dedi.
Evet güzelmiş ama bu renk çok yıpratıyor saçları ya

Bence güzel olmuş beyaz tenlilere yakışır bu renk çok hoş olmuş ben çok beğendim

Bence çok güzel görünüyor😍

Herkesi memnun edemezsin. Sen mutluysan, kendini bu tonda iyi hissediyorsan başkasına da pek bir laf kalmıyor.
Ben 43 yaşındayım daha saçıma boya değmedi. Beyazlayana kadar boyatmama kararı aldım. Gitttiğim pek çok kuaför bu kararımı desteklese de başka işlemler içim gittiğimde pek çoğu “illa boyayalım” diye teklif etmiyor değil. Bir tanesi bana “ne bu böyle kezban gibi” bile dedi. 🤦🏻‍♀️ Ama saatlerce kuaför koltuğunda beklemek benim için işkence gibi. Kalsın 🙂
Maşallah diyeyim size,ben de 42 yaşındayım ve saçımda beyazlamadık yer kalmadı😔.Beyazım olmasa ben de asla boyaya bulamaşmazdim.Bosverin onu diyen kuaförleri😃.

Diplerde biraz kırma ya da kahve tonlarına geçiş olursa, sarı aralarında kalan farklı renkler yumuşar çünkü birçok ton ve turunculaşma görünüyor.
Sizden kaynaklı değil, işlem bence alaturka yapılmış öyle diyeyim.
Üzüldüm şimdi cart diye söyledim diye😂
Ya keşke herkes sizin gibi olsa , yüzyüze bazı şeyleri cart diye o kadar söyleyenler varki çekinmeden 😥
Çok teşekkür ederim anlayışınız kibarliginiz için 🥰🥰

Kötü değil ama turunculaşmalar var. Dipten geçişler de biraz sert. Bi dahakine oturur. Ben küllü soğul sarıları daha hoş buluyorum, bu biraz zevk meselesi.
Evet mor şampuanla kullancam inşallah etkisi olur, kuaförde dedi bidahakine tam oturur bu küllü kısımlarda akar eski platine geçer sarı daha hoş durur dedi

Boyasız saç alerjisi var bazı kuaförlerde şu renk yakışır bu renk yakışır hiç kimseye kendi saç rengi yada yakın tonu dışında yakıştığını da görmedim çok iyi kuaför bulmak lazım boya için ..

pek anlamam ama renk cok guzel ben cesaret edemiyorum bu renge cunki cok bakim istiyor zaman istiyor okadar zamanim yok🤣
Ya eminim sizede yakışırdı bu tonlar 🥰 evet biraz uğraş istiyor bnde ancak gece çocuğu yaptırınca filan uğraşıyorum bakimiyla , aslında saçımın normal rengi koyu kestane dillerdeki gibi oda tek olunca çok sert gosteriyo

Ben evet memnun kaldım ama bu uclardaki küllü rengi daha önce hiç denemiştim sadece onda tereddüt ettim,heralde alistigim için kuaföre gitmek değişiklik yapmak çok iyi geliyo,morelim bozuk olsa bile hemen duzeliyo , tabi o sizin kararınız saygı duyarım 😌

X