Bu sitenin uygulama programı yok mu?

Kesinlikle mobili yapılmalı..Herkes her an web e giremeyebilir ama uygulama büyük kolaylık olurdu.

Kesinlikle mobili yapılmalı..Herkes her an web e giremeyebilir ama uygulama büyük kolaylık olurdu.
Çok pratik ve verimli olabilirdi. Sevgili site yoneticilerimiz onemle sizlere duyrulur :))
Android ve iOS için mevcut. Appstore veya playstoreda değil. Burda görsellerle anlatılmış yönlendirmeler mevcut o şekilde yapmıştım. Şu an uygulamadan yazıyorum mesela 😂

Linke tıkladığımda bir şey açılmıyor bende..Playstore a ne yazınca çıkıyor?
Playstore de yok. Kadınlar kulübüne girdikten sonra üst sağ köşedeki üç noktaya tıklayın orada uygulamayı yükle yazıyor ordan uygulama şeklinde kullanabiliyorsunuz.

Ben bir gün sitede dolaşırken ekranda kadınlar kulübü uygulamasını yüklemek ister misiniz diye mesaj çıkmıştı evet dedim yüklendi 🤔

Android ve iOS için mevcut. Appstore veya playstoreda değil. Burda görsellerle anlatılmış yönlendirmeler mevcut o şekilde yapmıştım. Şu an uygulamadan yazıyorum mesela 😂
Evet ben de yaptım uygulamayı yoks surekli googledan girmek zor oluyordu. Tam uygulama gibi değil ama en azından ayrı bir pencerede çalışabiliyor

X