Bu sosyallik mi sizce?

Flörtöz ne demek bilmiyorum :KK70: Ama bende nişanlınızın kız versiyonuyum aynı şekilde hemen herkesle rahat iletişime geçerim bu gereksiz bir samimiyet şeklinde olmaz tabi ama konu bir şekilde açılıyor bununla birlikte karşı tarafta iletişimi iyi biri olunca öyle konu konuyu açıyor hiç sevgilim olmadı bu arada bu sosyalliğimle birlikte düşünün :KK70: Daha geçende gişede para çekmek için oturduğum yerde kadınla üniversite iş hayatımdan 5 saniyede nasıl konuştuk onu bile anlamadım oluyor yani eşinizde muhtemelen öyledir. Bazen konuşmayayım diyorum kendime hakim olamıyorum muhabbet etmeyi seviyorum çünkü. Kendisini anlıyorum yani :KK70:
Evet dediğiniz gibi nişanlım da sizin gibi:) sorun etmiyordum yalnızca böyle yorum almak beni düşündürdü. Oda böyle birileri ile muhabbet etmeyi falan aşırı seviyor kız/erkek fark etmeden. Çok teşekkür ederim yorumunuz için çok sağ olun ❤️

Sosyallik başka şey flörtözlük başka şey. Eğer flört etse siz bunu algılar ve rahatsız olurdunuz. Sosyal insan konuşur, flörtöz insan kadınlara flört amaçlı yaklaşır. Neticede toplumun %50si erkekse %50si de kadın. Sadece erkeklerle konuşulur, Kadınlarla konuşmak flörtözlük etmek zihniyetini taşıyan arkadaşınızı zihniyle başbaşa bırakın.
Haklısınız, ya zaten o esnada işte yukarıda bahsettiğim gibi mesela kızın mesleğini yer aldığı projeleri falan konuşmuşlar, kıza içecek bir şeyler alır mısınız diye sormuş nezaketen (şu an garsonluk yaptığı için). O kadar yani. Teşekkür ederim bu arada yazdığınız için🥰

Nişanlını ilerideki eşini akşam beş çaylarına kısır niyetine yedirme...Adam özgüveni yüksek biri...Sen de kendine güven...Bence "yok o kıza niye baktın,onunla neden konuştun zart zurt" olayları kendi özgüvenimin düşük olması ve kendimi ezik hissetmeme sebep olur..

Gayet terbiyeli ve sınırında konuşuyor hanımefendi vs.hitap şekli olsun bunları size anlatması olsun...Flörtöz ne ya ? He gece başka barlarda eğlenip farklı kadınlarla mı konuşuyor...:duduk:

Bu devirde dost diye birşey de kalmadı...Mümkün mertebe bunu diyen kişi ve kişiler gibilerle özel hayatınızı paylaşmayın ayrıca..o_O

Nişanlını ilerideki eşini akşam beş çaylarına kısır niyetine yedirme...Adam özgüveni yüksek biri...Sen de kendine güven...Bence "yok o kıza niye baktın,onunla neden konuştun zart zurt" olayları kendi özgüvenimin düşük olması ve kendimi ezik hissetmeme sebep olur..

Gayet terbiyeli ve sınırında konuşuyor hanımefendi vs.hitap şekli olsun bunları size anlatması olsun...Flörtöz ne ya ? He gece başka barlarda eğlenip farklı kadınlarla mı konuşuyor...:duduk:

Bu devirde dost diye birşey de kalmadı...Mümkün mertebe bunu diyen kişi ve kişiler gibilerle özel hayatınızı paylaşmayın ayrıca..o_O
Ya sizi farklı konularda da görüyorum ne kadar tatlış birisiniz 😇 haklısınız nişanlımın özgüveni tavan zaten ama benim özgüvenim malesef kırılgan, bazı dönemler iyi bazı dönemler aşırı düşük. Dengede tutabilirim inşallah. Dediğiniz gibi dost diye bir şey kalmadı ama işte insan bazen birileriyle paylaşmak istiyor bazı şeyleri. Tekrardan çok teşekkür ederim 🥰

Ya sizi farklı konularda da görüyorum ne kadar tatlış birisiniz 😇 haklısınız nişanlımın özgüveni tavan zaten ama benim özgüvenim malesef kırılgan, bazı dönemler iyi bazı dönemler aşırı düşük. Dengede tutabilirim inşallah. Dediğiniz gibi dost diye bir şey kalmadı ama işte insan bazen birileriyle paylaşmak istiyor bazı şeyleri. Tekrardan çok teşekkür ederim 🥰
Canım benim o senin güzel görüşün.Çok sağolasın🥰

Devir çok değişti.Yanından karşı komşun geçiyor selam versem mi? Vermesem mi? hesabına girebiliyoruz ya da girebiliyorlar..Hatta buna karşılık yüzüne bakmayanlarda olabiliyor.Buna rağmen hala insan kalabilmek,yanındakiyle konuşabilmek ya da derdine,sıkıntısına o an için yardımcı olabilecek bir teselli sözü bile insanlıktır...Bunlar bu kadar azaldığı için de direkt kötüleme,karalama yaparlar.İnsan; kendinde eksik gördüğü şeyi başkasında görmeye tahammül edemez ...

Birgün dışarda çocuğuyla yemek yiyen aile görmüştüm...Adam kılını kıpırdatmadan oturuyordu.Eşi de çocuğunun canı çeken birşeyleri orada olup olmadığını soruyordu..Çocuk hayır kendim bakıcam dediğinde kalkıp o kalabalığın içinde oradakı personelle rica edip çocuğunun isteğini yerine getiriyordu..Eşi de sorma ,boşver diyerek kendi asosyalliğini de karısına ve çocuğuna ödetmek istiyordu ama karısı onu dinlemiyordu..Başta kızdım ilgisiz baba görüntüsüne ama konuşmaları yan masamızda oldukları için netti.."Bak bişi dicekler şimdi"diyordu..Ne var yani deseler ne olacak? değil mi? Terslese personel ne olacak yani sende vericeksin cevabını...Özgüven olsa bunları dert etmezdi aynı eşi gibi...

Diyeceğim o ki bence bu güzel birşey...Yani normal insanların sahip olduğu şey bu...Hayat şartları ...( Apartmanlardaki yaşam ,tv sayesinde komşuluğun azalması,çocukların kapalı alanlarda büyütülmesi ve sayamadığım nice sebepler )bizleri böylesine robota dönüştürse de nişanlınız gibi olan insancıl ve özgüvenli insanlarda yok değil..

Eşimde çabuk iletişime giren biri..Herkesle anında konuşabiliyor...O yüzden bir yer hakkında ya da ihtiyacımız olan bir durumda illaki görüşücek,ikna edebilecek yeteneğe sahip ve ben gurur duyuyorum..

Ben de tekrardan size güzel sözleriniz için teşekkür ediyorum..

Musmutlu bayramlar 🍬

Bunlar çok kişiye bağlı durumlar aslında.
Onu en iyi siz tanıyorsunuz, çapkın biri mi, sizi gerçekten seviyor mu vs.
Anlattığınız şeyler normal geldi valla bana, ben olsam hiç kıskanmazdım. Ama bu güvenle çok alakalı birşey..

Canım benim o senin güzel görüşün.Çok sağolasın🥰

Devir çok değişti.Yanından karşı komşun geçiyor selam versem mi? Vermesem mi? hesabına girebiliyoruz ya da girebiliyorlar..Hatta buna karşılık yüzüne bakmayanlarda olabiliyor.Buna rağmen hala insan kalabilmek,yanındakiyle konuşabilmek ya da derdine,sıkıntısına o an için yardımcı olabilecek bir teselli sözü bile insanlıktır...Bunlar bu kadar azaldığı için de direkt kötüleme,karalama yaparlar.İnsan; kendinde eksik gördüğü şeyi başkasında görmeye tahammül edemez ...

Birgün dışarda çocuğuyla yemek yiyen aile görmüştüm...Adam kılını kıpırdatmadan oturuyordu.Eşi de çocuğunun canı çeken birşeyleri orada olup olmadığını soruyordu..Çocuk hayır kendim bakıcam dediğinde kalkıp o kalabalığın içinde oradakı personelle rica edip çocuğunun isteğini yerine getiriyordu..Eşi de sorma ,boşver diyerek kendi asosyalliğini de karısına ve çocuğuna ödetmek istiyordu ama karısı onu dinlemiyordu..Başta kızdım ilgisiz baba görüntüsüne ama konuşmaları yan masamızda oldukları için netti.."Bak bişi dicekler şimdi"diyordu..Ne var yani deseler ne olacak? değil mi? Terslese personel ne olacak yani sende vericeksin cevabını...Özgüven olsa bunları dert etmezdi aynı eşi gibi...

Diyeceğim o ki bence bu güzel birşey...Yani normal insanların sahip olduğu şey bu...Hayat şartları ...( Apartmanlardaki yaşam ,tv sayesinde komşuluğun azalması,çocukların kapalı alanlarda büyütülmesi ve sayamadığım nice sebepler )bizleri böylesine robota dönüştürse de nişanlınız gibi olan insancıl ve özgüvenli insanlarda yok değil..

Eşimde çabuk iletişime giren biri..Herkesle anında konuşabiliyor...O yüzden bir yer hakkında ya da ihtiyacımız olan bir durumda illaki görüşücek,ikna edebilecek yeteneğe sahip ve ben gurur duyuyorum..

Ben de tekrardan size güzel sözleriniz için teşekkür ediyorum..

Musmutlu bayramlar 🍬
Ne kadar güzel özetlemişsiniz, her dediğinize katılıyorum. Karşındaki kişinin özgüvenli oluşu ve çabucak iletişime geçebiliyor olması gerçekten son derece önemli. Özgüveni düşük olan erkek çekilmiyor gerçekten. O yüzden bence de böylesi daha iyi🥰 bende tekrardan güzel bakış açınız için çok teşekkür ediyorum, sizlere de mutlu bayramlar❤️

Bunlar çok kişiye bağlı durumlar aslında.
Onu en iyi siz tanıyorsunuz, çapkın biri mi, sizi gerçekten seviyor mu vs.
Anlattığınız şeyler normal geldi valla bana, ben olsam hiç kıskanmazdım. Ama bu güvenle çok alakalı birşey..
Evet dediğiniz gibi güvenle alakalı ama yukarıda bahsettiğim gibi çok çabuk manipüle olan bir yapım var maalesef. Yalnızca bu konuda değil çoğu konuda, insanların ne dediğini aşırı önemserim ve "niye böyle dedi ki acaba, bir şey mi sezdi" diye düşüncelere dalarım hemen. Umarım aşarım bunu. Teşekkür ederim yorumunuz için de🥰

Benim sevgilim de çok benzer birisi. Geçen ay eski iş arkadaşları ile buluştu, ben de katıldım. Herkesle samimi muhabbet kurdu. Kızlar da dahil. Epey bir tribe girdim açıkçası bu nedir diye. Ben de inanılmaz kıskancim, ama mantığımi devreye soktum, olabiliyor öyle. Hatta babam da aynıdır kadın olsun erkek olsun güzel muhabbet kurar. Güvendiginiz müddetçe sorun olmaz.

Bir de kişi kendinden bilir işi lafı var ya.. ben eskiden inanılmaz flortozdum. Karsimda kim olursa olsun konuşmam florte kayardi ama tamamen istemsiz. O yüzden sevgilim hakkında kötü şeyler düşünmüştüm su an çok pişmanım. Olayları davranışları çok iyi okumanız gerekiyor.

Evet dediğiniz gibi güvenle alakalı ama yukarıda bahsettiğim gibi çok çabuk manipüle olan bir yapım var maalesef. Yalnızca bu konuda değil çoğu konuda, insanların ne dediğini aşırı önemserim ve "niye böyle dedi ki acaba, bir şey mi sezdi" diye düşüncelere dalarım hemen. Umarım aşarım bunu. Teşekkür ederim yorumunuz için de🥰
Aslında benim de bu tarz bir yapım var.
Ama zamanla biraz daha törpüledim. Çünkü insanların neyi ne niyetle dediği çok önemli.
Bazen insan hasetlendiği için bile abuk subuk yorumlar yapabiliyor, karşılaşıyorum.
Zaten nişanlınızla ilgili yorum yapma rahatlığını vermeyin insanlara derim. Kiminle neyi konuşacağınızı da çok iyi seçin..

Ben sevmiyorum yaaa erkekte yerli yersiz espiriler şakalar takilmalar erkek dediğin agir olmalı .sen baştan sinirlarini cizmelisin bence bosandigim adamda böyleydi sonradan iyice cilkini çıkardı . Cübbeli Ahmet hocanin bir videosu var youtubeda mutlaka izleyin derim.bu adam çok sosyal diye ...

Duruma göre değişir. Herif habire hanımefendilerle konuşuyor anladığım kadarıyla, erkekler de konuşuyorsa onlarla da muhabbbet ediyorsa sıkıntı yok :olamaz: Yok sadece kadınlarla muhabbet ediyorsa gevşek olabilir bu adam dikkat etmek gerek.

Duruma göre değişir. Herif habire hanımefendilerle konuşuyor anladığım kadarıyla, erkekler de konuşuyorsa onlarla da muhabbbet ediyorsa sıkıntı yok :olamaz: Yok sadece kadınlarla muhabbet ediyorsa gevşek olabilir bu adam dikkat etmek gerek.
Tabi ki yalnızca hanımefendilerle konuşmuyor, o kişi bana "flörtöz galiba" dediğinden dolayı yalnızca kadınlarla olan konuşmalarından bahsettim, hani konu anlaşılsın, o kişi bu konuşmalardan dolayı öyle dedi diye hani. ..

Ben sevmiyorum yaaa erkekte yerli yersiz espiriler şakalar takilmalar erkek dediğin agir olmalı .sen baştan sinirlarini cizmelisin bence bosandigim adamda böyleydi sonradan iyice cilkini çıkardı . Cübbeli Ahmet hocanin bir videosu var youtubeda mutlaka izleyin derim.bu adam çok sosyal diye ...
Kişiye göre değişir, konuşkan/girişken olan kişide art niyet yoksa sıkıntı olacağını sanmıyorum ben

X