Bu tarz seylerde utanir misiniz

Annenizle bu konuları konuşabilir misiniz? Ben konuşamam mesela o nedenle olmaz dedim. Mesela bunu kocanızla konuşsanız? Yani bu mahrem bir konu ve kimseyi değil kocanızla sizi ilgilendiren bir mesele. Ben anlatmazdım ama ille de birilerine anlatmak istiyorum diyorsanız bu ablanız ya da (evliyse) kız kardeşinize bahsedebilirsiniz🤷🏻‍♀️

Nasil niye. Hayal et annesin kızın gelmiş kocasının bi sey yapamadigini anlatiyo. Kadının zihninde bi şeyler canlanacak ve bu ne taraftan bakarsan bak hiç etik değil. Ayrıca esin annenle görüşen bi araya gelen biri. Kadın eşini gördükçe bi şeyler düşünecek. Ayrıca herseyi geçtim hadi anlattın. Annen ne dicek sana ne gibi bi tavsiye bekliyorsun. Hem sorun varsa ve bu denli sizi etkiliyorsa neden ona buna anlatmak yerine gerekli hekime terapiste başvurup yardım almiyosunuz??
Hayir konu benimle ilgili degil, ayrica zaten benim annemle iliskim genelde resmidir ve ben zaten anlatamam.. Ama mesela sut kizdardesim bana anlatti ve saygiyla karsiladim aklima da kotu hicbir sey gelmedi, insan yakinlarina icini dokmek istiyor yani bir sey yapacaklarindan degil bazen sadece icini dokmek iyi hissettirir sonucta mesela bana ayrintilariyla anlatmadi ki tabi, sadece birtakim sorunlari oldugundan onu ozlediginden dert yandi

Annenizle bu konuları konuşabilir misiniz? Ben konuşamam mesela o nedenle olmaz dedim. Mesela bunu kocanızla konuşsanız? Yani bu mahrem bir konu ve kimseyi değil kocanızla sizi ilgilendiren bir mesele. Ben anlatmazdım ama ille de birilerine anlatmak istiyorum diyorsanız bu ablanız ya da (evliyse) kız kardeşinize bahsedebilirsiniz🤷🏻‍♀️
Ben zaten konusamam utanirim.. Siz de oyle dusunuyorsunuz sanirim.. Ama mesela sut kizkardesim bana anlatti ve normal karsiladim

Zamanında eşimle boşanmaya gidecek sorunlar yaşadığımda samimi gördüğüm kız arkadaşlarıma anlattığım oldu. Doğru bildiğim çoğu şeyin yanlış olduğunu farketmiştim bu sayede. Ama her konuşmada da lafı edilmez diye düşünüyorum. Kritik bir durum yoksa bahsetmem

Siz tam olarak neyi merak ediyorsunuz? Ben de böyle bir sorununuz var zannediyorum.🤦🏻‍♀️
Yani genel olarak boyle bir konudaki gorusleri merak ettim bana yakinim dert yaninca mesela dusundum ve benim basima gelse (insanlik hali cunku) ben sanirim dertlesmeye utanirim dedim kendi kendime

Zamanında eşimle boşanmaya gidecek sorunlar yaşadığımda samimi gördüğüm kız arkadaşlarıma anlattığım oldu. Doğru bildiğim çoğu şeyin yanlış olduğunu farketmiştim bu sayede. Ama her konuşmada da lafı edilmez diye düşünüyorum. Kritik bir durum yoksa bahsetmem
Ya tabi ki her konusmada bahsedilmez ben zaten bu tarz konularda utangac biriyim.. Mesela siz rahat rahat mi dertlestiniz yoksa cekinerek mi

Ya tabi ki her konusmada bahsedilmez ben zaten bu tarz konularda utangac biriyim.. Mesela siz rahat rahat mi dertlestiniz yoksa cekinerek mi
Rahattım açıkcası çünkü karşımda beni yargılayacak insanlar yoktu. Her ince detayına girerek ballandıra ballandıra anlatılmaz zaten

Orada cok haklisiniz zaten rastgele bir arkadasa kesinlikle anlatilmaz ama mesela bir anne tutup da boyle bir seyi asla soylemez
Valla hiç belli olmaz. Anne gidip kizkardesine anlatsa o da gidip kızına anlatsa kızı gidip bilmem kime anlatsa şuan annesini bilmiyoruz ama dertleşme adı altında "benim kızla damadın böyle bir sorunu varmış aklım durdu vs " derse yayilmasi an meselesi

Aile ile konuşulmaz bence.
Ama çok nadir arkadas ile üstü kapalı belki, hani doktor vs sormak için olabilir

Canı sıkılmış aklına gelmiş konu açmış. 🤦‍♀️ Bende sorun var çözüm yolu ariyo zannediyorum. Neyse
Bana da tuhaf geldi anneyle niye konuşulmaz vs diye sorması onca cevap verildi halbuki 😀 yani anneyle de konuşulmasın bir zahmet ya ısrarla anne sorması beni işkillendirdi

Bana da tuhaf geldi anneyle niye konuşulmaz vs diye sorması onca cevap verildi halbuki 😀 yani anneyle de konuşulmasın bir zahmet ya ısrarla anne sorması beni işkillendirdi
Yadaaaa ayrı bi fantezisi var. Eşeliyo sürekli. Hem böyle bi sorunu yokmus hem irdeliyo konuyu. Uygun değil dedikçe anne de anne diyo. Bide kendisinin annesiyle samimiyeti yokmus. Benim annemle aram iyidir ama dünyada son kişi de kalsa aklımın ucuna gelmez kocam beni ... edemiyo demek.

Iyi de burasi dert bolumu degil ki, aklina gelen her turlu seyi yazip sorabiliyorsun buraya.. Zaten ben de oyle yapiyorum her turlu konuyu sorabiliyorum bu bolumu seviyorum o yuzden.. Evet aklima geldi cunku dedigim gibi bir yakinim bu konuyu benimle konusmustu ve annesiyle de paylasmis.. Oradan aklima geldi ve sormak istedim cunku ben de annemle o tarz samimi bir iliskim olsun isterdim aslinda, bu dogal mi diye genel gorusleri merak ettim bunda garipsenecek ne var ki

Yadaaaa ayrı bi fantezisi var. Eşeliyo sürekli. Hem böyle bi sorunu yokmus hem irdeliyo konuyu. Uygun değil dedikçe anne de anne diyo. Bide kendisinin annesiyle samimiyeti yokmus. Benim annemle aram iyidir ama dünyada son kişi de kalsa aklımın ucuna gelmez kocam beni ... edemiyo demek.
Ne alaka hanimefendi ya neyin fantezisi
Boyle fantezi mi olur? Hayir benim anlamadigim, ben bu bolume her turlu konuda aklima gelen seyleri soruyorum (ask arkadaslik veya aklima gelen herhangi bir alakasiz ) ve bazen deniyor ki senin derdin degilse sanane diye yorumlar geliyor
Ben anlamadim bu bolum hicbir basliga uymayan bolumu degil mi? Buraya insanlar kendi dertlerini yazmiyor ki (bdv var onun icin) aklina gelen her seyi yazabilir yani insanlar bu bolume.. Ayrica yazdiginiz sansurlu tabir hic hos gelmedi bana, ben konuda asla oyle bir sey belirtmedim.. Ayrica ne alaka yani bu tarz saglikla iliskili sorunlar sadece erkekten mi kaynaklaniyor? Konuyu bu sekilde algilamak sacma ve yanlis bana gore

Ne alaka hanimefendi ya neyin fantezisi
Boyle fantezi mi olur? Hayir benim anlamadigim, ben bu bolume her turlu konuda aklima gelen seyleri soruyorum (ask arkadaslik veya aklima gelen herhangi bir alakasiz ) ve bazen deniyor ki senin derdin degilse sanane diye yorumlar geliyor
Ben anlamadim bu bolum hicbir basliga uymayan bolumu degil mi? Buraya insanlar kendi dertlerini yazmiyor ki (bdv var onun icin) aklina gelen her seyi yazabilir yani insanlar bu bolume.. Ayrica yazdiginiz sansurlu tabir hic hos gelmedi bana, ben konuda asla oyle bir sey belirtmedim.. Ayrica ne alaka yani bu tarz saglikla iliskili sorunlar sadece erkekten mi kaynaklaniyor? Konuyu bu sekilde algilamak sacma ve yanlis bana gore
Oldu.

X