Bu temizlik mopu harika birşey

kızlar hafta sonu migrostan aldım bi tane mop, markası wonder, mavi renkte. süngeri çok sertti, üstünde 10 dk. suda bekletin sünger yumuşayacak daha sonra sıkma koluyla sıkıp silin diye yazıyordu. ben de suya koyup beklettim 10 dk. sıra sıkmaya geldi, kolu çekiyorum ama bir türlü doğru dürüst sıkmıyor, sünger ıpıslak kaldı, silmeyi denedim yeri ama rulo oynamıyo bile yerinden. sonra dedim biraz daha sıkayım veeeeeeeee çat diye bi ses. yani anlayacağınız mop sizlere ömür. şimdi kızlar kullanan ve memnun olanlardan marka istiyorum lütfeeeeeeeeeeen...

canım marka vermek doğrumu bilmiyorum ama benim aldığım mop cleaner markaydı ve çokta uygun aldım. Memnunum doğrusu inşallah sende memnun kalırsın

benim aldığım mop un markası yok,mavi renkte ama malesef sulu bırakıyor o kadar da sıktırdım ve hiç memnun kalmadım:1no2:

Merhaba Arkadaşlar Burda Okudum Ve Geçen Hafta Sonu Bu Temizlik Mopu Araştirmasina Girdim.büyük Mağazalarda 22,00 Yada 28,00 Ytl Idi Yanimda Fazla Param Yoktu Alamadim Daha Sonra Evimin Orda Temizlik ürünleri Satan Bir Dükkan Var Baktim Dişarda Aynisindan Duruyor Sordum 10,00 Ytl Dedi üstelik üst Kismida Demir Plastik Değil Hemen Aldim Harika Birşey çok Memnunum.sizlerin Sayesinde Burda O Kadar çok şey öğrenip Paylaşiyorumki Hepinize Ayri Ayri Teşekkür Ederim.allah Beni Sizlerden Ve Bu Siteden Ayirmasin Diyorum.arkadaşlar Ben Izmir Alsancak'ta Oturuyorum Bu üründen Isteyen Ve Bu Fiyata Bulamayan Arkadaşlar Olursa Yardimci Olurum ürünü Alir Sizlere Ulaştiririm Ama Benim özelime Mesaj Atin Ne Olur Ben Her Zaman Giremiyorum çaliştiğim Için Ama Iki Günde Bir Falan Kulübü Açip Vaktim Olduğu Kadar Bakiyorum özelime Mesaj Atarsaniz Hemen Görürüm.kendinize Iyi Bakin.kolay Gelsin.

ben fayan silmek için almıştım.silerken su damlatıyor gözlerime falansırnaşık şey.belki yer temizligi için daha uygundur.

benim elimden hiç düşmüyor diyebilrim yazın bütün halıları kaldırıyorum .. bu temizlik mopuyla hergün yerimi balkonuımu siliyorum .harikabi buluş bence.ama çamaşır suyu daha çabuk eskitiyor.normal temizlik malzemesi kullanın bence

harika bir ürün bence şaypadan viledanın yeşil olanı aldım çok memnunum elimden düşürmüyorum üstelık uygun 16 ytl ..yer silme iskencesi sona erdi sonunda ..nete girme vaktım çoğaldı:dance:

Temizlik mobunu uzun zamandır kullanıyorum.İki tane mobum var,biri yer,diğeri halılar için.Halı için olanı deterjanlı su ile ıslatıp,elektrik süpürgesinin ardından üzerini siliyorum halılarım herdaim pırıl pırıl.Süpürge açamadığım zaman mobla halının üzerini aldığımda ne kadar kırıntı,saç,döküntü varsa topluyor.Özellikle evinde kedi ,köpek besleyenlere tavsiye ederim deneyin memenun kalacaksınız.

Temizlik mobunu uzun zamandır kullanıyorum.İki tane mobum var,biri yer,diğeri halılar için.Halı için olanı deterjanlı su ile ıslatıp,elektrik süpürgesinin ardından üzerini siliyorum halılarım herdaim pırıl pırıl.Süpürge açamadığım zaman mobla halının üzerini aldığımda ne kadar kırıntı,saç,döküntü varsa topluyor.Özellikle evinde kedi ,köpek besleyenlere tavsiye ederim deneyin memenun kalacaksınız.

kullandığınız mopların markası nedir acaba

Ben de aldım halıların üzeründeki havları tüyleri de temizliyor.10 ytl ye tansastan aldım ama artık satmıyorlar.
Benimki biraz sulu kalıyor başka bir şikayetim yok.

Ben de aldım halıların üzeründeki havları tüyleri de temizliyor.10 ytl ye tansastan aldım ama artık satmıyorlar.
Benimki biraz sulu kalıyor başka bir şikayetim yok. Bu arada ben halıla

ilk defa görüyorum biraz geri kalmışım heralde hafta sonu hemen almalıyımmmm beyaz taşlardan ve dökülen saçlarımdan bıktımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ben ilk gördüğümde gereksiz gibi gelmişti
ama cidden iyi bişeyse neden olmasın

kızlar ben halıda denedim çok zor gitiyor siz nasıl yapıyorsunuz

Halıyı temizlerken ileri,geri hareket ettirmiyeceksin.Kendine doğru,tek yöne doğru çekeceksin.Halının tüy yönüne bak,ters yöne doğru uygularsan,tüyler kabarır,pırıl pırıl olur.

bende bikaç ay önce aldım.ancak sonradan farkettimki alt kısım düz sünger aynı özelliklere sahip ancak sadece dik tutulunca siliyor sonra değiştirmedim hala duruyor hakikaten çok iyi hemen de kuruyor yerler

tozları iyi alıyor ama yerlerde hep izi kalıyor ç.suyu ve yer sileceği kullanıyorum.viledada kullanıyordum ama iz bırakmıyordu.

bende mop almıstım halıya sürerken kırıldı
. simdi scocbrite aldım ondan memnunum. inşallh o kırılmaz
. eğer dayanırsa temizlik cok rahat oluyor...

burda heveslendım bende aldım yesil olamdan
yerlerı guzel siliyor ama damla akıtıyor bıde supurgelıkleerı sılemedım ben vıleda hada rahattı sankı
ama vazgecmısde degılım bı kere kullandım belkı ondandır pek alısamadım

X