Bu temizlik mopu harika birşey

bende yeni aldım kullanıyorum harika şiddetle tavsiye ederim

kızlarrr hertürlü şiddete karsıyıızzzzz demedelikafadulden saka bi yana bende kullandım ama cok cabuk yıpranıo.onu cok düz ve pürüzsüz yerlerde kullanmak gerek.gercektende cok kullanıslı ve pratik.normal bi şekilde tavsiye ederim:jeyyar:

Bende tembellik etmek istediğimde kullanıyorum bunu kıl tüy ne varsa alıyor gerçekten güzel bir şey.

yaw benimde geçen bi temizlikçi malzemesi satanyerde dikkatimi çekti ben hep elimde bezle silerim başka türlü içime sinmez ama koltuk arkası vb yerler için idael olabilir almak lazım..

tavsiyeniz üzerine bende hemen aldım 10tlye bide evimin yakınında temizlik malzemeleri satan dükkandan ama süpermiş kociş bile şaşırdı toz kıl tüy hic bişi bırakmıyo valla hemde cok cabuk her yeri siliyorum

kaynanam bile dayanamadı gitti aldı oda memnun ondan vazgecemiycegimi anladım ve viledayı cöpe attım artık ona ihtiyacım yok :dance:

evet bende aldım veee çok memnunum arkadaşlar burdan okumuştum zaten tv de de görmüştüm ama inanmamıştım çok tşklerrr süper bişe bene tavsiye ediyyorum şimödi herkese tanıdıklarıma yani:KK70:

Bende ablamda buna benzer görüp almıştım...
Ama ablamın düz birşey, temizlemek için tutma yerinden çekince ikiye katlanarak suyunu akıtıyor.
ıleri geri her yere hareket ettirebiliyorsun.
Ama benim aldığım resimdekinin aynısı bende kışa girerken 15 liraya aldım..
ıleri geri hareket ettiremiyorum, sadece kendime doğru çekersem güzel temizliyor...

bende mop kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum yerde tüğ kıl vs hiç birşey bırakmıyor..ayrıca bunların pahalılarıda va marka adı altında satılıyor ama resim olarak yüklenen onlardan daha iyi

arkadaşlar bende ilk gördüğümde birişe yaramaz diye düşünmüştüm.
ama sizden gelen önerileri okuyunca hemen almaya karar verdim.bende alıcam ve bakalım memnun kalıcammı.
hemen denemek istiyorum.

Kesinlikle tavsiye ederim her evde olması gereken bişey el değmeden yerler pırıl pırıl oluyor...Benim duvarlarım saten boya tüm evin duvarlarını bununla sildik eşimle pırıl pırıl parladı.. hihoyyyt
Özellikle kıl tüy tozdan eser bırakmıyo..temiz bi yeri bile,bi siliyosunuz suda nasıl toz akıyor bide kendimi temiz sanardım diyorum...haftada 1 yerlerde sürünerek silmiyorum artık her gün aklıma estikçe çek çek gitsin tozlar valla çok büyük bir rahatlık kaydirigubbakcemile5

Kesinlikle tavsiye ederim her evde olması gereken bişey el değmeden yerler pırıl pırıl oluyor...Benim duvarlarım saten boya tüm evin duvarlarını bununla sildik eşimle pırıl pırıl parladı.. hihoyyyt
Özellikle kıl tüy tozdan eser bırakmıyo..temiz bi yeri bile,bi siliyosunuz suda nasıl toz akıyor bide kendimi temiz sanardım diyorum...haftada 1 yerlerde sürünerek silmiyorum artık her gün aklıma estikçe çek çek gitsin tozlar valla çok büyük bir rahatlık kaydirigubbakcemile5

Bende ilk aldığımda dedim şununla bi duvarları deneyeyim bakalım...:uhm:
Benimkiler su bazlı boya, ay beceremedim ben ya, kafası oynayıp durdu...kaydirigubbakcemile3
Şimdi sadece yerde kullanıyorum...
kaydirigubbakcemile5

Bende ilk aldığımda dedim şununla bi duvarları deneyeyim bakalım...:uhm:
Benimkiler su bazlı boya, ay beceremedim ben ya, kafası oynayıp durdu...kaydirigubbakcemile3
Şimdi sadece yerde kullanıyorum...
kaydirigubbakcemile5

hani o sıkma kolu varya onu hafif çekili vaziyette siliyorsun o zaman süper oluyo hayatım kaydirigubbakcemile5

Ben neden memnun kalmadım aceba?
5 ay evvel aldım ve bir kere kullandım hiç memnun kalmamıştım -tatlicadiarzu-

canım ben evlenirken aldım 11 ay oldu kullanıyom süper bişiy yerde toz saç hepsini topluyo tavsiye derim

adıvarım bende ilk kullanamadım sonradan çok alıştım ona özellikle kalebodurlarda çok kullanışlı oluyo

evet her türlü kıl tüy vs alıyo:1rolleyes:

Temizlik mobunu uzun zamandır kullanıyorum.ıki tane mobum var,biri yer,diğeri halılar için.Halı için olanı deterjanlı su ile ıslatıp,elektrik süpürgesinin ardından üzerini siliyorum halılarım herdaim pırıl pırıl.Süpürge açamadığım zaman mobla halının üzerini aldığımda ne kadar kırıntı,saç,döküntü varsa topluyor.Özellikle evinde kedi ,köpek besleyenlere tavsiye ederim deneyin memenun kalacaksınız.

tam evcil hayvanları olanlar halılarını nasıl kıl tuy vb. şeylerden arındırıyor diye konu açacakken burayı gordum bende alacam bakalım bu halı fırcalama zulmunden kurtulabilecekmiyim umarım bizim ufaklıgın tuylerini temizlemek artık bana dert olmaz ....

bu mop ne kadar ogrenebılır mıyım anneme alıyım fıyatı uygunsa nerden kıler mı mıgros mu??

ben tv de görmüştüm bunları çok hoşuma gitti ama fiyatı biraz pahalı geldi bana
birde acaba dedikleri kadar iyimidir diyordum ama burda herkes memnun
bende böyle birşey arıyordum zatena.s

şok tan aldım gecen ay scoch brite in 19 küsür lira idi
koçtaşta çin malı var 6-7 lira 2 sine de kullandım
çin malı olan 6 ay dayandı merak ettiğim için almıstım mopu diğeri bakalım kaç ay dayanacak

X