buda benim 1 aylık berbat burnum :(

Yamukluk kalmıcak raht ol ama kıkırdak erimezse seneye çok basit hallederim nolur üzülme daha belli olmaz diyor ama gün gittikçe sanki daha çirkinleşio her gün bi yeri yamuluyo ya valla sinirden sürekli gülmeye başladım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

deme kız öyle valla cok takmıssın kafana tamam biz burun konusuna hassas olduğumuz için önem veriyoruz da bukadar da önemseme hem düzelicek bisey demiş ne durumda olan insanlar var arkadaşımda benden bir ay önce amelyat oldu onun burnu çöktü doktor tekrar ameliyat dedi hiç üzme kendini benimkide yamuk buruk duruyo daha ama geçicek diyorum en az 3 ay dedi doktor 6 ayı bulur tam oturması dedi gün geçtikce değişip güzelleşicek insallah

Sana biraz moral olsn canım buda önden fark edersin ki şiş ve yamuk duruyor ama gecicek üstelik benim 62. Günüm

banada en az altı ay dio ama kemer kalabilir tekrar yapabilirirz diyo yamukluğu kabul etmio ma kesinlikle
Sana biraz moral olsn canım buda önden fark edersin ki şiş ve yamuk duruyor ama gecicek üstelik benim 62. Günüm Eki Görüntüle 1154895

vallahi senin şiş hali bile benm kabulüm benimkine baksana :) 2. ayda buraya bende eklerim kemeride deli edio valla çekici alıp kırasım gelio burnumu :)

kuzum ikimizin ameliyatı bir değil bunu da göz önünde bulundur benimki 2 saat sürdü seninki 8 saat adam ne işlemler yapmıs orda benden çok şişmesi normal değil mi zamanla düzelip şekil alıcak sonra diyceksin zamanında ne üzülmşüm boşuna :))

Ayyy böle dediğin gibi olurda altı ay sona aorunsuz güzel bi burun olursa doktor cum dilesin benden ne dilerse :) ama hiiç umudum yok ya

Ayyy böle dediğin gibi olurda altı ay sona aorunsuz güzel bi burun olursa doktor cum dilesin benden ne dilerse :) ama hiiç umudum yok ya

insallah olucak canım sık sık bakıp canını sıkma yeter biraz zamana bırak :)))

Moskov sana acil şifalar diliyorum Allah yardımcın olsun takıntı haline getirmemeye çalış sonra obsesif ilacı kullanman gerekir ki ben kullandım ve iyide geldi
tuce-tuce gibi banada kıkırdak eklendi ama içten ve dıştan yamulma oldu birde eskiden olmayan bir kemer üstelik kapalı ameliyat olduğum için 2. Ameliyatı olmaktan korkuyorum ve doktorlara güvenemiyorum Allah'ın izniyle inşallah bizlerde atlatırız bu zamanları😇 birde ben doktora gitmeye korkuyorum kime ilk gitsem😐
Bu arada herkesin Berat kandili mübarek olsun😊

insallah olucak canım sık sık bakıp canını sıkma yeter biraz zamana bırak :)))

Deli gibi foto çekiyorum ya sürekli karşılaştırıyorum sürekli değişiyor ama insan kendini alamıyor ki incelemekten

Sağol canım teşekkür ederim ve seninde kandilin mübarek olsun. Banada kıkırdak eklendi ve daha önce olmayan bir kemer oluştu. Çökme olmasın sen kemeri takma onu seneye hallederiz kalırsa. Ben kıkırdak erisiği için braz fazla koydum çökme olmasından iyidir dedi. Valla neye inanıcam bilmiorum. Sen ameliyatı ne zaman oldun bide önceai sonası fotoğrafları eklermisin görelim

Deli gibi foto çekiyorum ya sürekli karşılaştırıyorum sürekli değişiyor ama insan kendini alamıyor ki incelemekten

Az sabır anacım yaaa :)

Bi sene 2 aya oldu kemerin üstünde kıkırdak çıkıntısı var yüzüme yandab bakmıyorum ki baktırmiyorumda saçım hep açık o yüzden önceden sola doğru yamuktu ams şimdi ise büyük yamuk ve kemerli 😣 ameliyat öncesi fotoğraflarimda yok

Nası yaaa bnmde tam ıcu denk gelmiş o yzden kemerli dio demekki gitmicek bnmde kemerli kalıcak ay çok merak ettim senin burnunu senin doktorun kimdi

Bu arada bütün yazıları okumuştum ama galiba yoktu kime oldun bu ameliyatını

Kendimce bi karar aldım canım doktorumu dinleyip biraz bekleyim sona evet süper die eklicem yada sıçtı batırdı die yaZcam ama daha erken gibi düzelirse pişman olurum onu kötü andım die

Nası yaaa bnmde tam ıcu denk gelmiş o yzden kemerli dio demekki gitmicek bnmde kemerli kalıcak ay çok merak ettim senin burnunu senin doktorun kimdi

Bağcılar'da bi doktora adını hatırlamıyorum inan ki hatırlamakta istemiyorum😡 kapalı ameliyattı ne yazık ki ameliyat sırasında neler olduğunu hatirliyorum😣

Ben bandı çıkartıp aynada kendimi gördüğümden beri sövüyorum doktora umarım tamamen istediğin gibi olur herşey

Bağcılar'da bi doktora adını hatırlamıyorum inan ki hatırlamakta istemiyorum😡 kapalı ameliyattı ne yazık ki ameliyat sırasında neler olduğunu hatirliyorum😣

Nası yaaa anestezi yeterli olmadımı 😳😳

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…