Yatak Odası Dekorasyonu Buda benim aldığım takım...

Beyondparadise

Az İnsan Çok Huzur ;)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
3.485
2.022
Çok beğenerek aldım nişanlımada beğendirmek için epey dil döktüm kaydirigubbakcemile3
kendisi koyu renk istiyorduda kaydirigubbakcemile3

buda yemek odası takımım sadece orta sehbası yok bende

buda koltuğum

halımı çok beğenerek almadım ama içindeki renklerin biri laminentparkeye biri perdeye beyazıda zaten mobilyaya uygundu.

televizyon, portmanto mutfak masası ve aksesuar alamadık paramız kalmadı düğünden sonra inşallah.

Perdem standar stor beyaz zemin üzerine serpiştirilmiş koyu kahve kareler var üstünde.

ya sorma bende ne özene bezene almıştım o örtüyü...
çin yatak diyorlar alırken akıl etmedim bide yatak odasında dolaşırken insan dizini çarpıyor saten bi nevresim takımı aldım çeyiz sermede onu sarıcam da yatak örtülerimi kullanamayacağıma epey üzüldüm

canım benim hersey tüm esyaların cok güzemiş güle güle kullan kıymetini bil benim evimde daha 1-5 aylık vli olmam ragmen adam gibi esyam yok esmin bekarken kullandıgı eşyalardan bi takım yaptık vs.. derme catma şirin oldu tabiki huzurumuz var ama her gönül istiyo tabi böle seninkiler gibi esyalar neyse esya para pul önemli degil mutlu olun nş.yerimseniben

ya sorma bende ne özene bezene almıştım o örtüyü...
çin yatak diyorlar alırken akıl etmedim bide yatak odasında dolaşırken insan dizini çarpıyor saten bi nevresim takımı aldım çeyiz sermede onu sarıcam da yatak örtülerimi kullanamayacağıma epey üzüldüm

valla köşelere dikkat edin kaydirigubbakcemile3
ama cok hoş modern bi havası varya a.s

Yorumlarınız için çok teşekkürler kızlar en önemli detayı atlamışım birde mudodan ayaklı sehba aldım yatakta kahvaltı için :lepi: gerçi el yüz yıkamadan kahvaltımı olurmuş ama Şeniz

Çok beğenerek aldım nişanlımada beğendirmek için epey dil döktüm kaydirigubbakcemile3
kendisi koyu renk istiyorduda kaydirigubbakcemile3

buda yemek odası takımım sadece orta sehbası yok bende

buda koltuğum

halımı çok beğenerek almadım ama içindeki renklerin biri laminentparkeye biri perdeye beyazıda zaten mobilyaya uygundu.

televizyon, portmanto mutfak masası ve aksesuar alamadık paramız kalmadı düğünden sonra inşallah.

Perdem standar stor beyaz zemin üzerine serpiştirilmiş koyu kahve kareler var üstünde.

evet canım yatak odan bnmkine benziyor gercekten krem ve kahve cok ferah duruyor zaten ama ben yemek odamı koyu kahve aldım salon takımıma uysun diye cnm güle güle kullan

benim eşimde koyu renkten hoşlanıyordu hatta şimdi bile gardrobu acıkrenk oldugu için beğenmiyor ama sonuçta onu en cok kullanacak biziz değilmi

canım herşeyin çok güzel.ferah ferah.ben de çok beğendim.iyi günlerde kullanırsın inşallah.mutluluklar.

Gerçekten her biri çokkkkkkk güzelmiş cnm,mutlulukla kullanmanı dilerim.Benim yatağımda japon tarzında normal örtüler olmuyor ben perdenin fonundan yatak örtüsü diktirdim.

hepsi çok güzel güle güle sağlıkla kullanın...iyiki nişanlını dinleyip koyu renk almamışsın...ben çok pişmanım koyu renk aldığıma

ya ya ya çok guzellerrr:))) Sakarya mobilya nerdeki öğrenebilir miyim cnm. 3 milyar diyosun fiyatı hımm beni aşıyor da biras o zaman. Sen mi aldın cnm yatak odasını??. Böyle bi durumda ben bi kısmını bi kısmını sefgilim katsa olur mu bilmiyorum ayıp mı olur... öğrenmek istedim sizler daha tecrubelisinizdir.. :sinifsinif:

bi de beyond cnm ben bu yatak tarzlarına bayılıyorum çin model demişsin yaaa sakın uzulme yatak örtümü kullanamıyorum dieee .. yatak örtusu cok kullanılmıyormuş zaten..gule gule kullan dicektim bi de..opuyorumnanaktan

X