buda benim çeyizim

maria_

Guru
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2012
904
669
çeyizimin fotolarını aldıkça paylaşmaya çalışıcam $misafir havlu.jpg Eki Görüntüle 350468 $kahvaltı takımım.jpg $kahvaltı takımı yancıları.jpg $kahvaltı takımı mor bardağım.jpg Eki Görüntüle 350464 $doğrayıcı.jpg $beyaz ve pembesi kahvaltı çb.jpg Eki Görüntüle 350461 $4lüsü.jpg $termos.jpg $tupper su set.jpg $T0017135_1.jpg $TEFAL mikser.jpg $morlusu var.jpg $mor kap.jpg $şeker kaplarım.jpg Eki Görüntüle 350482 $philips_marathon_2200.jpg $linens lace.jpg $runner ve peçete takımı.jpg $Sky.jpg $tefal su ısıtıcı.jpg $linens-sky.jpg $misafir çbk.jpg $yatak örtüm.jpg $misafir havlu.jpg Eki Görüntüle 350468 $kahvaltı takımım.jpg $kahvaltı takımı yancıları.jpg $kahvaltı takımı mor bardağım.jpg Eki Görüntüle 350464 $doğrayıcı.jpg $beyaz ve pembesi kahvaltı çb.jpg Eki Görüntüle 350461 $4lüsü.jpg $termos.jpg $tupper su set.jpg $T0017135_1.jpg $TEFAL mikser.jpg $morlusu var.jpg $mor kap.jpg $şeker kaplarım.jpg Eki Görüntüle 350482 $philips_marathon_2200.jpg $linens lace.jpg $runner ve peçete takımı.jpg $Sky.jpg $tefal su ısıtıcı.jpg $linens-sky.jpg $misafir çbk.jpg $yatak örtüm.jpg

güle güle kullan canım çeyizlerini:nazar:,Rabbim hayırlısıyla tez vakitte tamamlamanı ve sevdiceğinle kullanmanı da nasip etsin tatlım:KK34:

canım elektrik süpürgenden annem aldı inan süper bir şey. onların evine gittiğimde çektiriyorum evi hiç yorulmuyorum ya.ama bizim evdeki fakir ve bayağı yoruyor.güle güle kullan.

teflon tencere takımı almayı düşünüyorum. sizce hangi markayı tercih etmeliyim hisar mı yoksa bir klasik olan tefaldan şaşmamalıyım:S hisarın 11 parçalısı 533TL den 299TL ye düşmüş cevahirdeki bir mağazada gördüm. tefalin bir tane tenceresi 170TL 1 büyük bir pilavlık alsam 35 tutacak :S

canım elektrik süpürgenden annem aldı inan süper bir şey. onların evine gittiğimde çektiriyorum evi hiç yorulmuyorum ya.ama bizim evdeki fakir ve bayağı yoruyor.güle güle kullan.

Evet ben de marathondan inanılmaz memnum kaldım annemle açtık evi süpürdük sanki yıkamay vermişiz gibi kabarttı halıyı:) o kadar iyi çekioki çok memnun kaldım ama biraz belimi ağrıttı çok yapışıyo halıya seni yormamış sanırım evindeki daha çok yoruyor o yüzden hissetmedin. ama çok temiz oluyor gerçekten. teşekkür ederim:)

ayarını biraz düşür tatlım sende.özellikle parkeleri çektirirken iyice kısmanı tavsiye ederim.:KK34:

çokkk cici çokk güzel çeyizlerinn canımmm güle güle kullann

marathonu ben de alıcam, arnica bora al diyor bazıları da ama marathon hakkında da hep olumlu yorumlar duyuyorum

ben en iyi nasıl çekiyor diye baktım kesin düşürmem lazım:) yapışmama özelliği var parke ayarı o baya rahat oluyor yine aynı çekiş gücüyle

çokkk cici çokk güzel çeyizlerinn canımmm güle güle kullann

marathonu ben de alıcam, arnica bora al diyor bazıları da ama marathon hakkında da hep olumlu yorumlar duyuyorum

çok teşekkür ederim:) kesinlikle tavsiye ediyorum almasın. ben çok memnun kaldım. arnica borayı hiç bilmiyorum alan tanıdığım da yok:S

bu da yaptırmayı düşündüğüm yemek takımım

Eklentiler

• $erbilm0014b.jpg
    $erbilm0014b.jpg
    112,5 KB · Görüntüleme: 48
:nazar::nazar::nazar: Güle güle kullan çeyizinii .. Çok güzeller.. O yemek odası takımı çok şıkk ben beğendimm.. :KK16:

güle güle kullan çeyizlerini..

bu arada tefalin 550 tl ye 3 tencere ve 4 tavadan oluşan seti var..

hepsi çok güzel :) masa örtün ayrı bir güzel :)) iyi günlerde kullan :)

Son düzenleme:
güzel günlerde kullan canımm.. her biri ayrı güzel .. tupperlarından bendede var :)

devamını bekliyorumm :) özellikle elektrik süpürgesi konusunda maraton düşünmeye başlıcam sonunda bende :)

X