Saç Rengi ve Saç Boyama Buğday tene ne renk sence?

buğday tene ne renk sence?

• sarı

OY: 11 18,6%
  • karemel

OY: 16 27,1%
  • siyah,kahve

OY: 20 33,9%
  • kızıl

OY: 3 5,1%
  • bakır,turuncu tonları

OY: 9 15,3%

• Ankete Katılan
    59

ysmnugr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2010
127
0
kızlar sizce buğday tene en çok yakışan renk yüzü en canlı gösteren renk nedir hadi hep beraber seçelim?zemuszemus
a-sarı
b-karemel
c-siyah,kahve
d-kızıl
e-bakır,turuncu tonları

canım ben kuaförm bence buğday tenlere çukulata kahve çok güzel yakışıyor tene renk veriyor istersen bir dene ama her markada tonu farklı oluyor çok koyu olmamasına dikkat et

ben color x kullanıyorum ama sen bu boyadan bulamazsn nevacolor alma koleston ıgora veya garnear ın çikolata kahvesını alabilırsn

konu başlığını gördüğüm için yazmak istedim .) mrhb.. öncelikle.. arkadaşım bence tenine o kadar takılma yüzüne gidip gitmemesi daha önemli bence istediğin rengi kullan birilerinin ne düşündüğü çok sırıtmadıkça etik olmadıkça önemli değil.. benim de tenim buğday beyaz karışımı değişik bir renk ve sarıya boyattım çokta memnunum :) sadece saçımın şekli oturmadı daha emo saç modelini her ne akdar sevmesem de kendi çapımca kestireyim derken çaktırmadan emoya benzettim kendimi :KK70: :KK70: o konuda uyarabilirim bak :KK70: :KK70: neyse çok açık sarıda emin değilim ama koyu küüllü sarı falan olabilir a.s.

genelde saclarımız sıyah ve koyu kahve oldugundan(bende bı esmer olarak) en cok bunların yakıstıgını dusunuyorum ama gecen yaz saclarımı cıkolata kahveye boyamıstım bılıyorsunuz kı hafıf kızıllık war! erkek arkadasım kızıl sactan nefret etmesıne ragmen resmen bayılmıstı bana aklinialirimsmile kesınlıkle bugday ve esmer tene önerırım :lepi: he bu arada bnde cok begenmıstım tabı o kadar övgü alınca begenmemek mumkun degıl hihoyyyt

bugday tenliyim kendime sari ve cikolata kahveyi yakistiriyorum.siyah gitmiyor sert gosteriyo.

Bende buğday tenliyim sarı yaptığımda yüzüm çok beyaz kalıyor
Herkes hastamısın diye soruyor sarıyıda çok seviyorum ama niye öyle anlamadım gitti
Küllü kumral bence güzel..

sadece kahve tonları yakışıyor ki onda da alternatif bol.. siyah boğuyor, sarıyı ve kızılı süt beyazı olanlar kaldırabiliyor, zordur buğday

Ben de acilen yardım istiyorum bu konuda kızlar yaa saçlarım şu an çilek pembesi ama aktı bayağı ve zemini sarı oldğundan turumcumsu pembemsi bi renk çıktı gibi.. Aslında bu renk çok hoşuma gtti çevremdekiler de çok beğendi ama acaip çabuk akıyo ve diğre renkler gibi sadece dip boyasıyla kurtulamıyorum saçın tamamını 15 günde bi boyamam gerekiyo e o da saçı mahvediyo :/ Şu sırlar bal köpüğü-altın sarısı karışımı bi renk var aklımda dipler koyu ama altları altın sarısı gibi.. Ve işin kötüsü saçımı da kestirdim :KK43:
Şimdi 3 tane fotoğraf var burda, 3'ü de benim :) Bi fikir verin bana ne yapıyım pembede mi devam etsem yoksa şu aklımdaki rengi mi denesem ? Nasıl bi renk gider işte yani bana ay amaaannnn :)))

$DSCF8202 - Kopya.JPG $12426_394380227136_714832136_3691259_2462408_n - Kopya.jpg $DSCF6509 - Kopya (3).jpg

X