Bugün evlilik yıldönümümüzdü:))))

demircik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
646
2
43
kısslarrr üçüncü yılıda devirdik aşşkımla allah nice üç beş on yirmi onyüzbinmilyon yıllar nasip etsin aşşşkımla onu çoooooook seviyorum birlikteliğimizinde sekizinci yılı biz baya bekledikte okul vardı malum ama çoooookkk mutluyum yaa eşimmmle çocuğumla iyiki varlar hayatımın anlamları onları çokk seviyorummm Şeniz

:nazar::nazar::nazar:

ömür boyu mutluluklar diliyorum canim

:nazar::nazar::nazar:

CtNO-1pW-1.gif

ttebrikler bir yastıkta kocayın inşallaha.s.

Evlilik yıldönümün kutlu olsun canım...

Mutluluğunuz bir ömür sürsün inşaallah ......

kısslarrr üçüncü yılıda devirdik aşşkımla allah nice üç beş on yirmi onyüzbinmilyon yıllar nasip etsin aşşşkımla onu çoooooook seviyorum birlikteliğimizinde sekizinci yılı biz baya bekledikte okul vardı malum ama çoooookkk mutluyum yaa eşimmmle çocuğumla iyiki varlar hayatımın anlamları onları çokk seviyorummm Şeniz

a_717.gif

kısslarr hepnize çok teşekkür ederim bnmle mutluluğumu paylaştınısss hepinizi seviyorum opuyorumnanaktan a.s.

canımmm çok uzun yıllar beraber olun eşinle demirimle berbaer
mutluluğunuz daim olsun
biizmde 10 yıl oldu artık sağlam temlelerimiz var
sevginiz saygınız hep daim olsunalkisalkisalkis

aminn canım asyacenkim sizinde on yıl olmuşş ne güsel allah nice on yıllar nasip etsin sizede kıslar teşekkür ederim iyi dileklerinize allah herkese böyle güsel sevgiler tatmayı nasip etsin inşaallaaahhh :Saruboceq:

X