Bugün ki Aklım Olsaydı...

Bugün ki aklım olsaydı şunu yapmazdim yada boyle yapardım dediğiniz şeyler neler..?
Bugün ki aklım olsaydı geç evlenirdim sanırım ...:KK51:
Nişanlıyken yaşadıklarıma evlenince geçer, evlenince yaşadıklarıma çocuk olunca geçer demezdim. Hepsi oldu hiç bir şey geçmedi...

Nişanlıyken yaşadıklarıma evlenince geçer, evlenince yaşadıklarıma çocuk olunca geçer demezdim. Hepsi oldu hiç bir şey geçmedi...
Hic kimsenin hayati 4x4 lük degilki zaten bazen görmezden geleceksin bazen duymazdan... Umarım herşey istediğin gibi olur... :KK69:

Hic kimsenin hayati 4x4 lük degilki zaten bazen görmezden geleceksin bazen duymazdan... Umarım herşey istediğin gibi olur... :KK69:
Öyle tabii ama kast ettiğim şuydu; nişanlılıkta hmmm bu ilerde sıkıntı olur dediğim şey hala bile sıkıntı. Yani evlilik cocuk değiştiremedi maalesef. Güzel dileklerin icin teşekkür ederim

Kardeşime daha çok sarılırdım daha çok öperdim kokusunu daha çok içime çekerdim onunla daha çok fotoğraf daha çok video çekerdim daha çok daha çok çok..Ama geçti artık iş işten geçti onu kaybettim şimdiki aklım olmuş ordinaryüs prof olsam neye yarar...

Kardeşime daha çok sarılırdım daha çok öperdim kokusunu daha çok içime çekerdim onunla daha çok fotoğraf daha çok video çekerdim daha çok daha çok çok..Ama geçti artık iş işten geçti onu kaybettim şimdiki aklım olmuş ordinaryüs prof olsam neye yarar...
Başın sağolsun cnm Allah sabırlar versin...

Hayatta hiç bir şeye gerektiğinden fazla anlam yüklemez, gerektiğinden fazla üzülmezdim...

işleri ertelemezdim daha çok çalışırdım, hoş hala erteliyorum :rolleyes:

X