Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Emzik kanayan yaram benim bebiş almıyor ya emzik beni emzik niyetine kullanıyor, dilini ve dudağını emiyor oda olmadı elini yumruk yapip işaret parmağını emmeye çalışıyor 🙄
Alıyordu biraz biraz şimdi hiç almaz oldu varmı bir formülü alıştırmanın ya😔ben ise başlayınca eksiğe çok ihtiyacı olacak bence ondan alsin istiyorum.
Değişik emzikler almışsındır mutlaka. Bir düz bir de damakli bulundur evde. Surekli teklif et ama zorlama. Belki alışır.
Benimmkizim philips avent duz emzigi sevdi damaklı sevmedi mesela.

Gunaydin kizlar aklimda bi soru varda. Misal biz maaslari alir almaz esimle ben 500 er lira aliriz icinden kim ne yapmak isterse onu alir. Acaba cok mu harciyoruz diye düşünmeye basladim ama ev araba var sonucta. Bu kadar sıkmak gerek mi. Sizler kendinize harclik nasil belirliyorsunuz.

Gunaydin kizlar aklimda bi soru varda. Misal biz maaslari alir almaz esimle ben 500 er lira aliriz icinden kim ne yapmak isterse onu alir. Acaba cok mu harciyoruz diye düşünmeye basladim ama ev araba var sonucta. Bu kadar sıkmak gerek mi. Sizler kendinize harclik nasil belirliyorsunuz.
Merhaba günaydın bence çok değil ki gayet normal . Bizde de Mesela bütçe yaparken sorarım bu ay kendine ne almak istersin ayakkabı diyelim ki yazarım onu bütçe kalemi kendime de aynen öyle yaparım . Birde ıvır zıvır bütçesi olur ondan da ay içinde istediklerimizi alırız . Eşim sigarayı toplu olarak alır onun bütçesi ayrı olur . Mutfak bütçemiz ayrı böyle oluyor bizim evde

Günaydın. Gece 12-6 arası uyudum. Bu arada bir kez büyüğün çişi iki kez de küçüğün beslenmesi için uyandım. Cok uykusuzum. Kocaman bir kupa Türk kahvesi yaptım kendime. Şimdi balkonda ayılmaya çalışıyorum. Günü nasıl bitiririm bilmiyorum. Yemek fikrim de yok. Siz neler yapacaksınız bu akşam?

Günaydın. Gece 12-6 arası uyudum. Bu arada bir kez büyüğün çişi iki kez de küçüğün beslenmesi için uyandım. Cok uykusuzum. Kocaman bir kupa Türk kahvesi yaptım kendime. Şimdi balkonda ayılmaya çalışıyorum. Günü nasıl bitiririm bilmiyorum. Yemek fikrim de yok. Siz neler yapacaksınız bu akşam?
Sürekli erteledigim mercimek köftesini yapmak istiyorum.

Merhaba kızlar.Oglan babasıyla yattı beni şutladı akşam😀Şimdi Lego oynuyorlar babam babam hep peşinde.Arabada gelirken sürekli babam sen nerelerdeydin diye sordu.Eve gelene kadar. Evine hoşgeldin dedi.Allah kimseyi anasından babasından ayırmasın çok zor🤲Hasret bitti inş bu son ayrılığımız olur.

X