Bugün ne yaptım?

Mikaan.. inan seni çok iyi anladım, birikmişliğin d3 var ki haklısın.. Ama hangi kararı verirsen ver acele ve iyice düşünmeden verme.. Bence de eşin aslında anlamış yaptığını ondan değişik bir tavra bürünmüş olabilir.. Biraz kendini dinle, gerekirse sen konuş adam akıllı.. Biz hep burdayiz unutmA
Teşekkür ederim cnm.. bakalım eşim ayrılmak istemiyor topu ona attım çabasına bağlı artık.
Film grubuna da katılmayacağını söyledi. Ama törpülenecek daha çok şey var bakalım gözlemleyeceğim çabalarsa ne ala

Kızlar haberler fena değil.

Kendi doktoruma attım sonuçları. Bebek istersen süreci hızlandırmak için ameliyat dedi.
Ama kendiğinden hamile kalırsan da gebeliğin devamı için engel değil dedi.

Bakalım pazartesi günü gittiğim ne söyleyecek
Çok sevindim sudem inşallah ameliyata gerek kalmadan gelir bebişimiz 🙏🥳

Kizlar o kadar yoğun ve 2 gün geçirdim ki.. Bugün biraz isyan da ettim, ben iyiyim dedikçe insanlar/ iş yerim zor bir süreçten geçtiğimi unuttular, o kadar çok yoğun geçiyor ki günlerim.. Yani bugün ağladım dayanamıyorum diye.. Tabi ki eskiden daha da yoğun çalışıyordum, ama şu an belli şeyleri vücudum kaldırmıyor.. Mesela bugün tam 6 saat boyunca görüşme yaptım. 6 saate 5 görüşme, yemek bile yiyemedim.. Amaaan öyle işte.. Ne anlatasım varmış..

Yarından itibaren kendime eğileceğim valla. Bugünün kararı bu olsun.. Yoruldum, yapamıyorum demeye başlayacağım, ağlamayana meme yok bu hayatta...

Öyle işte.. şimdi biraz yatayım,.yarın toparlarım inşallah
Bende seni merak ettim.
Özledim hatta.
İyi olmana sevindim en azından sağlık açısından.

Söylediklerinde çok haklısın.

Teşekkür ederim cnm.. bakalım eşim ayrılmak istemiyor topu ona attım çabasına bağlı artık.
Film grubuna da katılmayacağını söyledi. Ama törpülenecek daha çok şey var bakalım gözlemleyeceğim çabalarsa ne ala

Istemiyorsa çabalayacaktır.. Ilk adımı da film grubu ile atmış bence.. Zamanla duzelir inşallah 🙏🏻bu süreçte bol bol konuşun ki ilişkiniz yoluna girsin iyice🌺

Bende seni merak ettim.
Özledim hatta.
İyi olmana sevindim en azından sağlık açısından.

Söylediklerinde çok haklısın.
Sudemmm ben de özledim valla🌺🌺🥰 teşekkür ederim cicim, öyle esti işte.. amaaan gelip geçer 💚💚

Günaydın canlarım 🌷

Rüyamda hastane işleri vardı habire kalkmak istedim artık.
Çay yapacağım şimdi.

Nasılsınız kızlar?

Aksam airfry de kızartma yaptım
Eşime de sandviç için yumurta haşlıyordum airfry ı mutfak tezgahından masaya alırken kablosu haşladığım yumurta kabına dolanmış görmedim onu çekince ayağıma döküldü sağ ayağım da yanıklar oluştu
Şaka gibi omzum kolum yanık ayağım yanık

Üzüntümden midem de ağrımaya başladı

Ayakkabı giyemediğim için oğlum kendı indi servise
Kedicikleri de besleyemedim

Az bişey yedim kahvaltı için
Tavuk pilav ve karnıbahar yapacam bugun

Teşekkür ederim cnm yorumun için 🥰 ama eşim bana hak vermedi, henüz sorunu görmezden geliyor. Yani bu işin sonu henüz belli değil. Sorun sadece gidip gitmemesi de değil zaten attığım adımla ya tüm düzenini değiştirecek ya da gidecek. Benim için orta bir çözüm yok şu aşamada
Yaa yanlış anlamışım canım,ben de hak verdiyse düşünmeden yapmışsa hani insanız hepimizin boşluğu olur diye dedim.
Ama sen zaten sadece bu olay için değil bir birikimin sonucu demissn.
Ben inanıyorum eşin de biraz düşününce Sana hak verecektir🙏telafi edecektir bu durumları🙏

Ya sizin Allah yardımcınız olsun çok zor işler
İnsallah iyi olurlar hemen evlerıne dönerler

Empati yapınca hem size hem eşinize hak veriyorum ama küçük bebekle çok zor sizin için

Acaba evlerınde bir yardımcı ayarlasanız kalamazlar mıydı
Sizden başka kimseleri yok mu
Hani 2 hafta sizde 2 hafta onlarfa kalsalar
Yardımcı ayarlarız ama kabul etmezler ki kendi maddi durumlari uygun ama o halde değiliz diyorlar ve el alem ne der?
Çocukları varken bakıcı mi bakacak?
Yatalak vs değil kimse bu arada yanlış anlaşılmasın.
Tedavisi olan bı durum ama biraz uzun sürecek ameliyat vs.
Kimsesi olmaz olur mu...
Ah herkes böyle durumlarda üç maymunu oynuyor.
Ben severek bakarım aslında yilllardr evliyim bu ilk değil başka hastalıklarda da geldiler ben cagirdm .
Şimdi iki küçük cocuk ikisi de hasta ben de hastayım sanırım yıprandım.bu sabah kendimi WC ye kapatıp agladm ama rahatlamadm.
İçimde konuşacak çok şey var aslında ama bişey demek istemiyorum.
Aile büyüklerine değil ama ailede sorumluluk almayan diğer bireylere benim sitemim yoksa onlara elimden geleni tabiki yapacağım.
Ama hepimiz biseyler yapsak kimse yıpranmaz çok daha iyi olur hem maddi hem manevi.
Neyse Allah kerim.

Bir yanım hemen ameliyat ol aradan çıkar diyo.
Yıl başında ameliyat ücretlerine en az yüzde 30 zam gelecek.
Şu an 18
Yılbaşı sonrası en az 24 olur.
Her şey para ya.
Sudem ameliyat kesin çözümse ol bence hani öteki türlü hamilelikte vs bı sknti yaşarsan Allah koruusn daha zor olur
Tabi sen kâr zarar dengelersn ama bazı şeylerde cerrahi müdahale olmadan eksik oluyor tam iyilesme olmuyor vs

Nasılsınız kızlar?

Eşime de sandviç için yumurta haşlıyordum airfry ı mutfak tezgahından masaya alırken kablosu haşladığım yumurta kabına dolanmış görmedim onu çekince ayağıma döküldü sağ ayağım da yanıklar oluştu

Sarah canını sıkan bir şey mi var?

Aksilik genelde beyin yorgun ve üzgün olunca olur.

Bir de nazar diyorum.
Öyle sosyal medyan şunun bunun yok ama bence kıskanan kötü enerjisini sana gönderenler var.

İnançlı birisin. Mutlaka sadaka ver. Her gün kedileri besliyorsun o da senin sadakan ama.

Omzun yandığında da nazar olduğunu düşünmüştüm.

Sudem ameliyat kesin çözümse ol bence hani öteki türlü hamilelikte vs bı sknti yaşarsan Allah koruusn daha zor olur
Tabi sen kâr zarar dengelersn ama bazı şeylerde cerrahi müdahale olmadan eksik oluyor tam iyilesme olmuyor vs
Bende olmayı kabullendim artık pazartesi günkü doktora da görüneyim.

Nasılsınız kızlar?

Çok geçmiş olsun 😑
Bazen üst üste gelir .
Aklına takılan canını sıkan bir şeyler mi var dalgınlıktan olabilir,inanri msn bilmiyorum nazar olabilir.

Bir de nazar diyorum.
Öyle sosyal medyan şunun bunun yok ama bence kıskanan kötü enerjisini sana gönderenler var.

İnançlı birisin. Mutlaka sadaka ver. Her gün kedileri besliyorsun o da senin sadakan ama.

Okumamıştım bak aynu şeyleri yazmışız😱bı şaşırdım gerçi

Bir de nazar diyorum.

Canımı sıkan bişey yok
Nazar değecek bir durum da yok ama🙈
Sakarlık sanırım yada
Baş ve mide ağrımdan herhalde dikkatimi yaptığım işe veremiyorum
Ufak tefek imkan dahilinde yardım ediyorum ama demek ki yetmiyor🤷‍♀️

X