Bugün ne yaptım?

Mikan Mikan senin kız da hastaydı sanırım ,şuan en büyük problemim bebiş ,hasta ya .
Napacagimi bilmiyorum.
Doktora götürmedim önceki seferde bitkisel bı şurup yazıp yolladı buhar ve surupla hemen topladı şimdi kaç gündür toparlayamadi.
Öksürük geniz akıntısı ve iştahsızlık var emmiyo pek tıkandığı için olduğunu düşünüyorum.
Seninkinin neyi var,ilaç kullandınız mı durumu nasıl?
Çok geçmiş olsun 😥 benim ki bir daha hasta oldu aynı şeyler var. Bol bol serumfizyolojik sıktım. Günde 3 kere de sıkıp çektim. Gece oda nemlendirme makinesi çok rahatlatıyor. Günde 3 kere ıhlamur veriyorum. Arada ılık zeytinyağı ile boğazını yağlıyordum. Ve bol bol emzirme, umarım çabuçak atlatırsınız.
İlk hasta olduğunda 3 gün sabah akşam bricanly yarım çay kaşığı ver dedi doktor bir de onu da verdim. Çok huysuz ağrısı olduğunu hissettiğimde calpol verdim cnm. Tekrar geçmiş olsun bebekler çocuklar hasta olmasın 🙏

Ya tabi ki vicdan ayrı bir olay.. Seni çok iyi anlıyorum..

Ay ayrıca yazacaksın tabi ki.. Rahatlamak, anlatmak çok güzel 🥰💚 ve yazmak çok iyi terapi yöntemidir,.çok iyi yapıyorsun 💚

Hadi bakalım Mikan💚 sizin için dua ediyorum 🌺 Hakkınızda hayırlısı olsun ama ikiniz de seviyorsunuz o kadar belki ki... olumlu olsun inşallah
Yaaa 🥰 çok teşekkür ederim ☺️
Selam canlar🌷

Yorucu bir gün idi.
Dinlenmeye çalışıyorum.

Aysen kızına geçmiş olsun. Doktora git ilerlemesin. Yaz tabi özlüyoruz yazmayınca.
Mikan eşin iyi biri bence adım sırası sende:KK8:

Randevuyu erkene aldım bende sabah devlete gideceğim akıl almaya.

Evi fena saldım. Eşim yemek vardı yanına pilav yapmış ancak akşamı da öyle geçiştirdik.
Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz
Evi ben de saldım, kafamız düzelince toparlarız boşver

Günaydınlar 🦋
Öncelikle burda yorum yapan destek olan herkese çok çok teşekkür ediyorum. Dün sonunda eşimle başbaşa kalıp konuşabildik. Ve biliyor musunuz doğumdan sonra ilk defa başbaşa dışarı çıkmış olduk. Her şeyi tüm birikenleri konuştuk. Bana hak verdi çoğunlukla. Onu da rahatsız eden bir iki bir şeyi söyledi ben de dikkat edeceğim bundan sonra. Yeni kararlar aldık umarım uygulayabiliriz. Beraber yola devam ediyoruz bakalım hakkımızda hayırlısı 🙏
Tekrar teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız 💗💗💗

Günaydınlar 🦋
Öncelikle burda yorum yapan destek olan herkese çok çok teşekkür ediyorum. Dün sonunda eşimle başbaşa kalıp konuşabildik. Ve biliyor musunuz doğumdan sonra ilk defa başbaşa dışarı çıkmış olduk. Her şeyi tüm birikenleri konuştuk. Bana hak verdi çoğunlukla. Onu da rahatsız eden bir iki bir şeyi söyledi ben de dikkat edeceğim bundan sonra. Yeni kararlar aldık umarım uygulayabiliriz. Beraber yola devam ediyoruz bakalım hakkımızda hayırlısı 🙏
Yaaaa canım benim çok sevindim her zmaan mutlu olun🤲🤲🤲❤️

Çok çok teşekkür ediyorum canm 🥰💗
Mikancım çok sevindim canım
İlla ki konuşmak için değil arada beraber vakit geçirmek için fırsat yaratın
Anneanneler babaanneler bu günler için var

Beraber film yemek hiç bişey yapılmasa bile bir kahve bankta omzuna yaslayıp denizi yada manzarıyı izleyip
İkinize de çok iyi gelecektır

Mikancım çok sevindim canım
İlla ki konuşmak için değil arada beraber vakit geçirmek için fırsat yaratın
Anneanneler babaanneler bu günler için var

Beraber film yemek hiç bişey yapılmasa bile bir kahve bankta omzuna yaslayıp denizi yada manzarıyı izleyip
İkinize de çok iyi gelecektır
Evet ayda 1 Mutlaka başbaşa dışarı çıkmaya karar verdik bakalım 🥰

Günaydınlar 🦋
Mikancım çok çok sevindim.. Böyle çok güzel oldu.. Konuşmak en büyük terapi bence 🥰 yeni yılda yeni kararlarınız hayırlı olsun, çoluk çocuk çok mutlu olun inşallah

Günaydınlar 🦋
Güzel haberler vermene sevindim hayırlı olsun🙏🏻🌸✅

Mikan Mikan senin kız da hastaydı sanırım ,şuan en büyük problemim bebiş ,hasta ya .
Napacagimi bilmiyorum.
Doktora götürmedim önceki seferde bitkisel bı şurup yazıp yolladı buhar ve surupla hemen topladı şimdi kaç gündür toparlayamadi.
Öksürük geniz akıntısı ve iştahsızlık var emmiyo pek tıkandığı için olduğunu düşünüyorum.
Seninkinin neyi var,ilaç kullandınız mı durumu nasıl?
Geçmiş olsun öyle bir salgın var ki herkes hasta ve kendimizi toparlamaya çalışırken tam düzelme olmuyor yaşam kalitesidr aynı oranda düşüyor yorgunluk bıkkınlık cabası

X