Bugün ne yaptım?

Başak ve Boga çok iyi anlaşır😁😁 Boga kadinlari son derece güvenilir, net ve kişilikli kadınlardır✨✨
Kızım da boga oldu, 4 Mayıs doğumlu 😌

Valla eskisi gibi rahat rahat okuyacağım günleri iple çekiyorum😁😁
Çok şanslısın anne kız çok güzel günleriniz olsun 🌺

Okursun merak etme 🌺

1 Şubat

Neler yaptım ? 🌺

🌺 Çiçeğimi suladım.
🌺Açık havada bir saat kadar yürüdüm.
🌺Bol bol kitap okudum.
🌺Fırsat buldukça müzik dinledim.
🌺 Oğlumla ortak okuduğumuz çocuk kitabı hakkında konuştuk, fikir alışverişinde bulunduk.

2 Şubat🌺

🌺Yağmurda yürüdüm. 10.006 adım attım. 🚶‍♀️
🌺Kütüphaneye gittim. 📚
🌺Oğlumu kütüphaneye üye yaptım. Kendine kitap aldı. 📚
🌺Dün yeni bir kahve tattım. Naneli çikolatalı hazır Türk kahvesi idi. ☕
🌺Yeğenlerime doğum günü hediyesi kitap yolladım. 📚
🌺Kitap okudum. 📚
🌺Müzik dinledim. 🎶

🌵3 Şubat

🌵Yağmurda yürüdüm.

🌵Kitap okudum.

🌵Ailemle telefonda görüştüm.

🌵Antep fıstığı kremasının tadına baktım.

🌟4 Şubat

🌟Hava soğuktu yine de üşenmedim bir saat kadar yürüdüm.Biraz tempolu, biraz sakin 6700 adım oldu.

🌟Bir kitap daha bitirdim.Yeni kitaba başladım .

Her zamanki gibi bitanecik bebemle günü bitirmeden diğer güne uykusuz başladım şimdi o mışıl mışıl uyuyor, ben ev topla, orayı topla, burayı sil, çamaşır, ütü, he bi de kocama söylendim söylendim söylendim içimdeki ölü toprağını attım 😃 herkese mutlu günler bebesi olanlara hayatta başarılar diliyorum 🥳❣️

Her zamanki gibi bitanecik bebemle günü bitirmeden diğer güne uykusuz başladım şimdi o mışıl mışıl uyuyor, ben ev topla, orayı topla, burayı sil, çamaşır, ütü, he bi de kocama söylendim söylendim söylendim içimdeki ölü toprağını attım 😃 herkese mutlu günler bebesi olanlara hayatta başarılar diliyorum 🥳❣️
Hoşgeldiniz 🌺
Bebek kaç aylık?🌺
Kendiniz için neler yaptınız ? 🌺
Bir kahve yapıp için mesela ☕

Merhaba hoşbulduk, 4.ayımız bitti, kendim için bişey yapamadım valla, teyzemizin doğum gününü partilemeye geldik, kendim için çocuğu evdekilerden birine bırakıp yemek yiyebildim 🥰😇

Selam herkese :KK28:

Günü kendim ve ailem için daha farklı değerlenirdiğim,kafama takılan yapmayı ertelediğim işleri azar azar yaparak geçirmek hedefim.

Eşlik etmek isteyen varsa buyursun gelsin :KK25:

Bugün neler yaptım?
💐 Çiçeğimi suladım.
💐 Oğlumla elmalı kurabiye 🍪 yaptım.
💐 Oğlumla evde tenis oynadık.Çok eğlendik.
💐İsim şehir oynadık.
💐90 sayfa kitap okudum.
💐 Yürüyüşe çıktım 9806 adım attım.
💐Tenis raketlerini yapıştırdım.
Bende rutunimden çıkamıyorum umarım bende yapabilirim çalışıyorum iayerini bile evde takıyorum

Merhaba hoşbulduk, 4.ayımız bitti, kendim için bişey yapamadım valla, teyzemizin doğum gününü partilemeye geldik, kendim için çocuğu evdekilerden birine bırakıp yemek yiyebildim 🥰😇
Allah bağışlasın 🧿
Küçük çocukla yemek yemek bile bazen emek istiyor 😌
Ama çocuktan çocuğa da fark var.
Kimi çok rahat büyütür, kimi daha zor.

Bende rutunimden çıkamıyorum umarım bende yapabilirim çalışıyorum iayerini bile evde takıyorum
Hoşgeldiniz 🌺
Umarım istediklerinizi yapacak enerjiyi hissedersiniz 😌
İnsan kendini sevdikçe daha pozitif oluyor ❤️
Yapamadıklarımıza değil yapabildiklerimize odaklanmalıyız 🧿
Daha basit ,daha kısa,daha ulaşılabilir hedefler mesela.🎯

🎯5 Şubat

🎯 Bugün başladığım kitabı bitirdim.📚
🎯 Yürüyüşe çıktım.🚶‍♀️
🎯 Yürürken oğlumla" plaka ve kedi çeşidi" oyunlarını oynadık.

4. Ay anilarimi hatırladım da👀 çok değil sadece 5 ay oncesiydi🤣🤣 benimki de 9 aylık🧿 Elveda uzun uzun duş almalar, elveda oyalanarak yemek yemek, elveda 2 saatten fazla kesintisiz uyku, elveda eşimle gezmelere gitme, sana da elveda Netflix ve atistirmaliklar:eğlence:

4. Ay anilarimi hatırladım da👀 çok değil sadece 5 ay oncesiydi🤣🤣 benimki de 9 aylık🧿 Elveda uzun uzun duş almalar, elveda oyalanarak yemek yemek, elveda 2 saatten fazla kesintisiz uyku, elveda eşimle gezmelere gitme, sana da elveda Netflix ve atistirmaliklar:eğlence:
Nasılsın? 🤗 Nasıl geçti günün?😌

Hahahah insanın nelerde içi kalıyor değil mi, yalan yok bazen ağlıyorum iç geçirip valla ama olsun değer, bebelerimiz iyi olsun sağlıklı olsun biz perişan oluruz, tabi iyi bakabilmek için enerji de lazım o nasıl olacak henüz çözemedim😃

Nasılsın? 🤗 Nasıl geçti günün?😌
Merhaba❤️
Bugün günüm dün ve ondan önceki ve ondan da önceki ve öncekinden de önceki günden farksız geçti😀😀

AA ama bugun baya bı niyet ettim ve bir Netflix keyfi yaptım, üç dört parçaya bölerek izlemiş de olsam😬 tinder avcısı diye bir belgesel izledim👀 kadınlarla tinder den tanışıp kendini milyoner olarak tanıtan ve onları dolandıran bir afamin gerçek hikayesini anlatiyor. Heyecanlıydı ama pek de bı sonuca bağlanmadi. İzlemesem de olurmuş😀

Hahahah insanın nelerde içi kalıyor değil mi, yalan yok bazen ağlıyorum iç geçirip valla ama olsun değer, bebelerimiz iyi olsun sağlıklı olsun biz perişan oluruz, tabi iyi bakabilmek için enerji de lazım o nasıl olacak henüz çözemedim😃
Kaç yaşında anne oldunuz bilmiyorum ama ben 36 yaşında oldum, ve üzerimden kamyon geçmiş olabilir😀😀 gerçekten genç anne olmak diye bişey var. Çünkü 35 sonrası enerji yüzde 50 bataryayla ilerlemek gibi 😬

X