Bugün ne yaptım?

Yüklenme canım kendine , Anneannem vefat edince bende senin gibi çok üzülmüştüm vicdan azabı çekmiştim , tek başına buz gibi bir odadaydı onu son gördüğümde seni anlıyorum o yüzden
Ya bizde bakanı edeni çoktu sağolsunlar. Dört dörtlük baktılar. Kalabalık geleni gideni çoktu.

İyiyim canım.

Sana misafir yük oluyor diyordum ya şimdi diyorum ki ölürseler vicdanın rahat olur. (Allah korusun, Allah gecinden versin.)

Çünkü son pişmanlık fayda vermiyor.

Evimde yer uygun değil. Şimdi diyorum keşke burda tedavi ettirip daha çok ilgilense idik. Çalışıyorum diye gelip yük olmak istemediler.

Ben zaten pasaklının önde gideni daha kendime bakamıyorum.
İyi ol canım benim.
Kendine de haksızlık etme.
Herşeye yetisemezsn hiç birimiz yetişemiyoruz .
Vicdan olarak ben de eşim de çok rahatız bu üçüncü ben evlendiğimden Berk her hastalıkta yanında oldum 3 kere ihtiyaç duydu 3 ünde de ben ve eşim destekledik.
Şükür diyorum Allah demekki bunun sevabını bana layık gördü.
Bazen şikayet ediyorum çünkü çocuklarla zorlanıyorum Allah biliyor ama hiç yansıtmıyorum onlara.
20 güne kadar dönecekler sanırım.
Annem rahatsız biraz
KV ler gidince annem ve babamı getireceğim ,Allah onlara da destek olmayı nasip etsin.
Abim ve eşi çok ilgileniyor ve ablam ama biraz ben de destek olmak istiyorum en azından işe başlayan kadar.
Annemin hakkını ödeyemem hep yanımda o oldu hastalıkta üzüntüde iyi günde hep.
Bugün buraya baya içimi döktüm ama sonra sildim geri.
Ben maalesef bazı şeyleri paylaşacak güce bile sahip değilim, içime içime ağlıyorum.
Dışarı gülüyorum.
Eve gidene kadar aglardm demissn ya ben de tuvalette beşik sallarken uykuya dalmaya çalışırken kendi kendimeyken ağlıyorum dışarıya hep gülüyorum hiç bir şey yok gibi herkes çok güçlüsün diyo, öyleyim diyorum, öyle değilim desem dagilirim artk ben bile kendimi toparlayamam

Bugün neler yaptım?

Bankada işim vardı oraya kadar yürüdüm git gel yaptım.
Alt üst çamaşırım azalmıştı eksikleri aldım.
Evi komple süpürdüm.
Nevresimleri değiştirdim.
Gardrobun yüzünü sildim.
Yatağın altını mopla çektirdim.
Üç makine çamaşır yıkadım.
İki makine kuruttum.
Tuvaleti telledim.Havalandırmayı yıkadım, ovdum.
Banyoyu yıkadım. Terliğini ovdum. Oturağı ovdum. Duşakabin altını söküp temizledim, cifledim.Kapağını ovdum.
Bulaşıkları makineye attım.
Tezgahı sildim. Ocağı sildim.
Çiçeği suladım.
Tv lerin önünü sildim. Toz aldım.
Bir kaç parça lüzumsuz şey attım.
Banyo yaptım.

Tempodan 17.215 adım atmışım.

İki gün önce yayınlanan Beyhan budak podcasti dinledim.

Son düzenleme:
Günaydın🌸

Kahvaltıya patatesi kızartıyorum.
Kaç gündür yumurta kalmamış evde.
Bir makine kurutucuya attım kuruyor.
Bir makine attım yıkanıyor.
Şimdi de çamaşır katlıyorum.
Oğlumun odasından kirlileri de aldım.

Günaydın🌸

Kahvaltıya patatesi kızartıyorum.
Kaç gündür yumurta kalmamış evde.
Bir makine kurutucuya attım kuruyor.
Bir makine attım yıkanıyor.
Şimdi de çamaşır katlıyorum.
Oğlumun odasından kirlileri de aldım.
Masallah baya iş yapıyorsun
Kolay gelsin
Afiyet olsun
Oğlun nasıl oldu
Okula gidiyor mu

Ben de sabah sporumu yaptım
Kahvaltı mı yaptım
Markete gittim bol yeşillik aldım
Menüde şehriyeli yeşil mercimek çorbası
Kadınbudu köfte
Patates püresi
Yeşil salata ve kayısı hoşafı😂
Çamaşır katlayacam
Yarın oğlumu arkadasına bırakacam
Pazar günü dershane sınavı var oğlumun🤦‍♀️
Lgs sürecinden nefret ediyorum
Oraya götür buraya götür yoruldum ya
İstanbul trafiğinden bıktım
Eşimin de işleri yoğun nereye koşacağını şaşırdı

Bugun kardeşim askerden geldi çok şükür gitti ve geldi
Yolu açık olsun güzel bir işi onu seven onun da sevdiği güzel bir eşi ve çocukları olsun insallah🙏

Ben de sabah sporumu yaptım
Kahvaltı mı yaptım
Markete gittim bol yeşillik aldım
Menüde şehriyeli yeşil mercimek çorbası
Kadınbudu köfte
Patates püresi
Yeşil salata ve kayısı hoşafı😂
Çamaşır katlayacam
Yarın oğlumu arkadasına bırakacam
Pazar günü dershane sınavı var oğlumun🤦‍♀️
Lgs sürecinden nefret ediyorum
Oraya götür buraya götür yoruldum ya
İstanbul trafiğinden bıktım
Eşimin de işleri yoğun nereye koşacağını şaşırdı

Bugun kardeşim askerden geldi çok şükür gitti ve geldi
Yolu açık olsun güzel bir işi onu seven onun da sevdiği güzel bir eşi ve çocukları olsun insallah🙏
Menü süper.
Pazar günü bende açı nın sınavına sokacağım.
İstanbul trafiği sorma iş değiştirme sebebim. Halbuki çok mutluydum.

Kardeşin için gözünüz aydın.
Benim kaynımda bekar. Ne askerlik, ne iş, ne evlilik hiç birini aradan çıkarmadı. Yaşı oldu 31 Kv geç kalmadan onu evlendirir artık. Babası yok bir de bensiz düğünü kim yapacak der kesin.

Menü süper.
Pazar günü bende açı nın sınavına sokacağım.
İstanbul trafiği sorma iş değiştirme sebebim. Halbuki çok mutluydum.

Kardeşin için gözünüz aydın.
Benim kaynım sa bekar. Ne askerlik, ne iş, ne evlilik hiç birini aradan çıkarmadı. Yaşı oldu 30.Kv geç kalmadan onu evlendirir artık. Babası yok bir de bensiz düğünü kim yapacak der kesin.
Başarılar diliyorum insallah çok güzel geçer
Fiyatlar aşırı uçuk 🤦‍♀️
Heryere arabayla gitmek zorunda olmak beni tüketti

Teşekkür ederim
Darısı tüm asker yolu gözleyenlerin başına

Bazı insanlar geç atılıyor hayata bazıları erkem
İnsallah kaynın da bulur kafasına göre iş eş
Kardeşim küçük daha 21 olacak martta
Abisi çalıştığı yere aldırmak için uğraşacak insallah olur 🙏

Karne haftası notlar girildi ya.
Devlet okulunda son hafta pek ders olmaz.
Yoklama almayacağız denmiş.
Zaten çocukların çoğu hasta.
Nasıl notlar ya oğlumun din kültürü çok düşük😬
Gerci tüm okulun öyleymiş
En yüksek 70 varmış
Kanaat notunu da kafasına göre 80 -70 kullanmış

Bütün notları 100-98
Din kültürü 65

Selamlar ✋
Son 2 gündür migrenim tutmuştu. Ruh gibi geziniyordum. Biraz daha iyiyim şükür şimdi. Başım ağrıdığı zaman evin tüm enerjisi sönüyormuş hayat bitiyormuş hiç tadı tuzu yokmuş hiç gülmek gelmiyormuş içlerinden. Eşimle kızım söylüyor bunları😄
Çamaşır vardı onları serdim balkona 1 kere daha attım makineye yığılmış resmen.
Bugün yemek yapasım yok zaten mutfakta da alan yok 😄
Kızımın sınavı vardı bugün. İnşallah güzel geçmiştir. Bugün diğerlerine göre daha rahattı amaaan isterse bin tane yanlışım çıksın banane dedi ben de senin canın sağolsun ama yine de dikkatli oku soruları dedim 😄 bakalım sonuç ne gelecek.
Haftaya memlekete gideceğiz sanıırm. Eşimle annesinden kalma bir yer almıştık oraya zeytin fidanı ekilecek. İki üç seneye kalmaz da meyve de verirmiş inşallah. Allah nasip ederse güzel olacak. Önceden memlekete giderken değişik heyecan olurdu ama artık yok. Yine de keyif almaya çalışacağım.

Slm kızlar🌼
İnsanlık için küçük kendim için büyük bir şey yaptım ve spiral taktıdım sonunda. Valla üstümden bir yük kalktı çok şükür.
Çok iyi anlıyorum sizi. Doktor bana tüp bağlatma seçeneği sunmuştu. Hayır dedim ama keşke evet deseydim 😄 kafam rahat olurdu🙄

Merhaba herkese bugün ne yaptım onu yazayım , sabah Erken kalktım odamı temizledim ,Annemin odasını temizledim yerleri sildim , tuvalet banyo yıkadım sonra abimin dairesi karşıda onunkini de komple temizledim ondan sonra kahvaltı ettim bulaşık dolaplar vs temizlendi , ondan sonra merdiven var bizim onu yarım temizledim ,ondan sonra bahce işleri onu da yıka falan baya foşur foşur önce köpük sonradan da kurutma daha sonra , saat 12 buçuğa geldi kıyafetlerimi değiştirdim lazer randevum vardı ona gittim geldim ( ilk seanstı baya utandım ) eve geldi annem hala biryerleri temizliyordu ona yardım ettim (bence ev işlerini gün boyunca bizden fazla yapan yok ) ondan sonra portakallı kek yaptım , yemeğe çoban salatası pilav yaptım annem de et pişirdi yanına Akşamda arkadaşımın yanına giderim belki evine , bu günlük böyle geçtii

Merhaba herkese bugün ne yaptım onu yazayım , sabah Erken kalktım odamı temizledim ,Annemin odasını temizledim yerleri sildim , tuvalet banyo yıkadım sonra abimin dairesi karşıda onunkini de komple temizledim ondan sonra kahvaltı ettim bulaşık dolaplar vs temizlendi , ondan sonra merdiven var bizim onu yarım temizledim ,ondan sonra bahce işleri onu da yıka falan baya foşur foşur önce köpük sonradan da kurutma daha sonra , saat 12 buçuğa geldi kıyafetlerimi değiştirdim lazer randevum vardı ona gittim geldim ( ilk seanstı baya utandım ) eve geldi annem hala biryerleri temizliyordu ona yardım ettim (bence ev işlerini gün boyunca bizden fazla yapan yok ) ondan sonra portakallı kek yaptım , yemeğe çoban salatası pilav yaptım annem de et pişirdi yanına Akşamda arkadaşımın yanına giderim belki evine , bu günlük böyle geçtii
Ne güzel geçmiş ohh mis gibi tertemiz olmuş

Menü de süper ellerinize sağlık🙏

X