Bugün ne yaptım?

Sezeryan doğum olsaydı kesin bağlatırdım ben 3.den sonra ama 🤭
Keşke diyorum ben. Üçüncüyü düşünmüyorum zaten neden hayır dedim yaa.
Merhaba herkese bugün ne yaptım onu yazayım , sabah Erken kalktım odamı temizledim ,Annemin odasını temizledim yerleri sildim , tuvalet banyo yıkadım sonra abimin dairesi karşıda onunkini de komple temizledim ondan sonra kahvaltı ettim bulaşık dolaplar vs temizlendi , ondan sonra merdiven var bizim onu yarım temizledim ,ondan sonra bahce işleri onu da yıka falan baya foşur foşur önce köpük sonradan da kurutma daha sonra , saat 12 buçuğa geldi kıyafetlerimi değiştirdim lazer randevum vardı ona gittim geldim ( ilk seanstı baya utandım ) eve geldi annem hala biryerleri temizliyordu ona yardım ettim (bence ev işlerini gün boyunca bizden fazla yapan yok ) ondan sonra portakallı kek yaptım , yemeğe çoban salatası pilav yaptım annem de et pişirdi yanına Akşamda arkadaşımın yanına giderim belki evine , bu günlük böyle geçtii
Miss gibi olmuştur heryer temizlik kokmuştur ne güzel😊 öğrenci miydiniz kaçırmış olabilirim belki yazmışsınızdır kusura bakmayın.
Kötü bir haber aldım bugün
Büyük teyzem vefat etmiş
Çok üzüldüm kötü bir hayat gecirdi
Üzücü şeyler yaşadı
Eli çok boldu yedırır içirirdi
Mekanı cennet olsun insallah😔😔
Başın sağolsun 😔

Keşke diyorum ben. Üçüncüyü düşünmüyorum zaten neden hayır dedim yaa.

Miss gibi olmuştur heryer temizlik kokmuştur ne güzel😊 öğrenci miydiniz kaçırmış olabilirim belki yazmışsınızdır kusura bakmayın.

Başın sağolsun 😔
Dışarıdan okuyorum şimdilik evdeyim ilerde hedefim anaokulu öğretmeni olmak

İyi akşamlar
Yine çok dolu dolu inişli çıkışlı bir haftaydı
Bu hafta hızlı başladı hem öğrencilerimi sınav yaptım hem kendi sınavalrım vardı ünide onlara katıldım dönem ödevimi haftasonu yapmıştım biraZ son dakkaya kalmış gibi oldu ama inşallah eksikleri yoktur ve geçecek puanı alırım aşırı stresliydi sınavlar hocalar kastıkça kastı Sınavlarla ilgili yeterli bilgimiZ yoktu hocalar bizi epeyce bie bunalttı sınavdan sonra herkesin beyni yandı buna eminim çünkü bildiklerimiZi unuttuk dediler çoğusu sonra dün ve bugün iş yerinde çift nöbetim vardı gerçekten bugün tğkenmişlik sendromunu dibindeydim ben artık işe zevkle falan değil zorla gidiyorum sonra yarışmayada öğrenci hazırlıyorum haftayada öğrencim gidecek diye onunda üzerine düştüm başka öğrencilerim içinde okulda materyal temin ettirdim idareye sağolsunlar onuda hallettik ayrıca bir ton evrak işi vardı
Son ana kadar iş kovaladığım bir haftaydı diyebilirim daha notları gireceğim hiç sakin bir hayatım yok o kadar çalışma ve yoğunluğun içerisinde birde yeni şeylerde katmaya çalışıyorum çocuklara
Ama ben aslında yoğummm yoğummm gezegende gibi ordan oraya koşuyorum dün aslında çok moralim bozuldu hiç beklemediğim bir dersten kalmışım hocaya itiraz ettim bakalım sonuç ne çıkacak inşallah emeğim boşa gitmez herşeyde bir hayır var tatile bi plan yapamıyordum büte kalırsam tatildede buralardayım inşallah başarılı olurum 🙏🏻Dua edin emeklerim boşa gitmesin
Bugün tavuk şiş pilav ayran salata ile günü kapatıyorm
Evde bir yığın çamaşır
biraz bulaşık ve ev temizliği beni bekliyor şu şarkıyı kendime armağan ediyorum

Kızlar selam, çok yoğun bir haftayı geride bıraktım. Ben hep mesai sonrasına iş kaldı, ben yoruldum.. böyle bir hafta geçti. Şimdi artık dinleneceğim. Cumartesi benim temizlik günüm bilenler biliyor, yarına o sebeple dinlenmiş olmam lazım.. Şimdi biraz kitap okuyup yatacağım. Hepinizi öpüyorum

X