Bugün ne yaptım?

Kızlar iyi ki varsınız bir yandan ağlarken bir yandan beni güldürdünüz 🤣 ailemsiniz gerçekten ❤️paha biçilemez şu an size karşı şu an duygularım.
Ağlama lütfen herseyin var caresı
Bazen kötü gibi gördüklerimiz güzel olabılıyor sonradan
Hersey güzel olacak öyle düşün

Bugün yorumlayan radyolog idi. Kendi doktorum yorumlayacak. Bebek düşünmezsen sıkıntı yok gibi. Ama dr. apartopar iki antibiyotik başladı kafam karışık. Bakalım.
İlaçla tedavi durumu yok mu peki

Canım en yakın arkadaşı dediğim erkek diğeri kız. Bak ona hiç girmiyorum ne alaka aranızda o kız diye tanımam etmem. Hani kalabalık kızlı erkekli bir grup olsa neyse. Evet kafede oturup tartışacaklar.
Diğer grubu kuran şapşik karısı ne diyor onunla konuştun mu?

Diğer grubu kuran şapşik karısı ne diyor onunla konuştun mu?
Konuşmadım o da lise arkadaşları hepsi tanıyor birbirini. Canım eşi sporuna gidiyor bizim kitap kulübüne geliyor gezmesini yapıyor asla aynı değiliz derdime ortak da olamaz

Herkesin içinde sorabilecek misin?

Sen ne zaman nasıl duydun?
Senin şapşik mi söyledi?
Yok kalabalk olunca Yanyana oturursak konuşuruz. Tabiki eşim söyledi gizli değil yani dışarı çıkıyordu nereye dedim anlattı işte. Hiç önceden sormak katılayım mı demek yok yani

Yok kalabalk olunca Yanyana oturursak konuşuruz. Tabiki eşim söyledi gizli değil yani dışarı çıkıyordu nereye dedim anlattı işte. Hiç önceden sormak katılayım mı demek yok yani
Oha film izlenmiş direk yoruma mı gitti?

X