Bugün ne yaptım?

Selam kızlar
Bugün ne yaptım
Sabah kalktım okula gittim yorucuydu pazartesi günleri okuldan çıkınca kursa geçtim ders yaptık sonra arkadaşlarla çay iç tik saat 16 da abimlere geldim yengen şehriye çorbası patates püresi salata türlü yapmıştı 11.720 adım attım Şimdi çay demledim içicez 🌺😊

Selam canlar🌸

İşten geldim.
Tantuni hazırdı yedik.
Eşim tatlı almış. Mikan Mikan sipariş vermemiştim halbuki içinden gelmiş. Yeni açılan bir yerden denemeye şekerpare almış. Keşke başka şey isteseymişim evrene nasıl mesaj yolladıysam 😜sabah adamı nasıl ne zaman boşasam diyodum 🤪
Bulaşık makinesini boşalttım.
Çamaşır makinesi tekrar çalıştırdım. Biraz yükünü hafiflettim.
Ocağı tezgahı sildim.
Çöpleri oğlana attırdım.
Şimdi çay tatlı keyfi. ☕

Selam canlar🌸

İşten geldim.
Tantuni hazırdı yedik.
Eşim tatlı almış. Mikan Mikan sipariş vermemiştim halbuki içinden gelmiş. Yeni açılan bir yerden denemeye şekerpare almış. Keşke başka şey isteseymişim evrene nasıl mesaj yolladıysam 😜sabah adamı nasıl ne zaman boşasam diyodum 🤪
Ocağı tezgahı sildim.
Çöpleri oğlana attırdım.
Şimdi çay tatlı keyfi. ☕
Adamın hakkını yiyorsun sankim 🤭 telepati ile anlaşan adamları üzmeyin 🤣🤣🤣

Selam canlar🌸

İşten geldim.
Tantuni hazırdı yedik.
Ocağı tezgahı sildim.
Çöpleri oğlana attırdım.
Şimdi çay tatlı keyfi. ☕
Kız enişte seni düşünmüş

Selam kızlar,
Keyifli bir hafta sonundan sonra yoğun işli güçlü günlere dönüş..

Eve geldim, yemek hazırdı (dün yapmıştım ama arkadaşlar aradı, dışarı çıktık) hemen onları hallettim. Yemekten sonra yürüyüşe çıktık, sonra ben eve geldim lahana sardım küçük bir tencere, sonra 1 makale okudum vee lisans için 2 tane dersin 1. Ünitesini bitirdim. Valla kendimle gurur duyuyorum. Baya iş çıkardım 🤭

Şimdi de saçıma maşa yapıp yarın öğlen için kendime yulaf lapası hazırlayacağım.. sonra ojelerimi sürer, kremlernir yatarım.

Bu arada 12bin adım atmışım 🥳🥳

Yasak elma izliyorum saçma maçma ama işte vakit geçsin 🤪
Kaç senedir ilk bölümden beri izliyorum alışkanlık yaptı bırakmadım daha 😁

Selam kızlar,
Keyifli bir hafta sonundan sonra yoğun işli güçlü günlere dönüş..

Eve geldim, yemek hazırdı (dün yapmıştım ama arkadaşlar aradı, dışarı çıktık) hemen onları hallettim. Yemekten sonra yürüyüşe çıktık, sonra ben eve geldim lahana sardım küçük bir tencere, sonra 1 makale okudum vee lisans için 2 tane dersin 1. Ünitesini bitirdim. Valla kendimle gurur duyuyorum. Baya iş çıkardım 🤭

Şimdi de saçıma maşa yapıp yarın öğlen için kendime yulaf lapası hazırlayacağım.. sonra ojelerimi sürer, kremlernir yatarım.

Bu arada 12bin adım atmışım 🥳🥳
Ohh okudukça kendim yapmış gibi ben seviniyorum 😍

Selamlar. Bir süre yazamadım. Burada deprem oldu. Tanıdık korkular endişeler.. Rabbim bir daha göstermesin. Ülkemi milletimi korusun beterlerinden.
Evimizde yeğenlerimi ve eşimin ablasını misafir ediyorduk. Hafta sonu gittiler. Tüm yorgan yastık yüzü ve çarşafları iki parçaya bölüp yıkadım bugün. Açık hava da kuruttum mis oldular. Yatakları yerleştirmedim henüz.
Hafta sonu genel temizlik yapmıştık.
Yürüyüşe çıktık oğlumla. Evde durasım gelmiyor hiç. Bizimki de açık hava istiyor bir lcw ye gireyim dedim hzuursuzlandı.
Kızımın saçına bakım yaptık. Ardıç katranı sabunuyla yıkayıp lavanta suyuyla taradık.
Kitaplarımı okuyorum. Güvercin Gerdanlığı ve Dervişin Teselli Koleksiyonu.
Herkese iyi geceler tatlı rüyalar dilerim🥰

X