Bugün Ne Yaptım

Doktora gidemedik biz henüz canım, kadın doğuma gidene kadar öncesinde başka doktor ve hastane randevularımız var. Nereden baksan bir ay geçecek bu arada bir yandan takviyelere başlamak istediğim için aldım. Çünkü hamile kalmadan en az üç ay önce başlamak çok daha iyi oluyormuş folik asite. Bundan birkaç yıl önce yani araya rahatsızlığım girmeden, biz yine bebek istiyorduk ama denemelere tam başlayamadan rahatsızlandım ve çocuk hayali rafa kalktı, o dönemde gitmiştim kadın doğuma ve bebek istiyorum der demez folik asit yazmıştı.

Bildiğim kadarıyla bebek olmazsa da hamilelik düşüncesi olduğu sürece sürekli kullanmak gerekiyor. Hamilelik sürecinde de devam ediliyor yine kullanmaya.

Evet çok şükür gerçekten şanslı hissediyorum ben de sevgi dolular, saygılılar... İyi ki varlar. Açıkçası iyi anlaşılıyor ve sınırlar da biliniyorsa bence yakınlık güzel ama aksi bir durum varsa ya da taraflar sınırları çok koruyamıyorsa uzak kalınmalı :KK48:
Folik asit direk eczaneden alıp baslayabilirimiyim sizce

M MaviMabellee İdare ediyorum ama çokta iyi değilim sanki özellikle şuan da bununla yaşamaya devam bırakmayacak peşimizi ama en azından rabbim bir evlat sahibi olana kadar yüzümüze baksa😔 sen nasılsın

M MaviMabellee İdare ediyorum ama çokta iyi değilim sanki özellikle şuan da bununla yaşamaya devam bırakmayacak peşimizi ama en azından rabbim bir evlat sahibi olana kadar yüzümüze baksa😔 sen nasılsın
Canim bende bugun biraz yokladi gibi oldu sabah anksiyete yasamaktan ziyade yasama korkusu yipratici oluyo🤦🏻‍♀️

Folik asit direk eczaneden alıp baslayabilirimiyim sizce
Doktora gitme şansınız varsa gidin tabii ama ben kendim alıp başladım şimdilik. Foliğe ek olarak d3k2, OMEGA 3 ve Q10 kullanıyorum.
Ayrıca yumurta sağlığı için buğday çimi suyu falan içmeye başladım. Bunları normalde de sağlıklı yaşam için yapıyordum ben zaten şimdi bebek düşündüğümüz için önümüzdeki üç ay daha dikkatli ve düzenli yapacağım sadece inşallah.

Doktora gitme şansınız varsa gidin tabii ama ben kendim alıp başladım şimdilik. Foliğe ek olarak d3k2, OMEGA 3 ve Q10 kullanıyorum.
Ayrıca yumurta sağlığı için buğday çimi suyu falan içmeye başladım. Bunları normalde de sağlıklı yaşam için yapıyordum ben zaten şimdi bebek düşündüğümüz için önümüzdeki üç ay daha dikkatli ve düzenli yapacağım sadece inşallah.
İnsaAllah bekletmeden gelir kuzum beklemek cok zor🥲

İnsaAllah bekletmeden gelir kuzum beklemek cok zor🥲

Ayy inşallah kuzum yaa. Valla eşime de vitamin falan aldım adama şimdiden ne var ne yok yığıyorum ye bunu da ye şunu da iç diye 😆 bu kadar hazırlığa rağmen gelmezse küserim. 🤭 Şaka bir yana şimdilik olursa başımızın üzerine olmazsa hayatımıza bakacağız kafasındayız o yüzden bir rahatlık var ama biliyorum ki denemeler başlayınca beklemek zorlaşacak. O kafaya girmek sürekli bunu düşünmek hiç istemiyorum umarım rahat kalmayı başarabilirim. 🥲🥲 Sen de bize müjdeli haberi verirsin inşallah en kısa zamanda biz de hemen arkandan geliriz 😍🙏

X