Bugün neler yaptınız ?

Cascade_

....
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
25.181
43.535
IMG_7505.JPG

Selam arkadaşlar Fotoya dikkat :)))
bu konuyu açma sebebim .....
Burayı günlük tarzı düşünüp hergün neler yaptığınızı gününüzün nasıl geçtiğini yazabilirsiniz
Gırgır şamata olabilir
Bugün nereye gezmeye gittiniz ne yediniz ne içtiniz
Mesela ben su içemiyorum kendimi zorlamaya çalışıcam
Arada kilo takibi.... vb
Not:
Not yok :süslü:

Son düzenleyen: Moderatör:
Nabayim valla eşim waaffle wefle diye tutturdu her türlu tatliyi yapiyorum ama bizmki tutturdu waaffleee sen yaparsin diyor ballandiriyor bide şole olsun bole olsun diye. Bende onu hic yapmadim yedim ama ilk tecrubem olacak meyve alip yapicam yaparim yaa benden kacmazz :kk77::KK35:

Nabayim valla eşim waaffle wefle diye tutturdu her türlu tatliyi yapiyorum ama bizmki tutturdu waaffleee sen yaparsin diyor ballandiriyor bide şole olsun bole olsun diye. Bende onu hic yapmadim yedim ama ilk tecrubem olacak meyve alip yapicam yaparim yaa benden kacmazz :kk77::KK35:
Ayyy ben de çok istiyorum tatlı
En kötü pankeke Nutella sürersin
Ben de dün yaptım ilk kez
Waffle kesin yaparsın aynen kolaydır
Bizim evde MuZ vb yok bitti elmayı da pek sevmem :deli: puding yaparım sanırım :kahve:

Bugun neler yapamadimla baslamak istiyorum..
Hala yatagimdan kalkamadim
Sacim basik daginik
Kalkip bir kahvalti yapamadin
Yari uykulu sekildeyim
Bir dusa giremedim henuz

Neler yapacaklarima gelirsek
Su yukarda yazdiklarimin hepsini yapacagim
Ardindan hazirlanip sinava gidecegin

Sinavda neler yapacagim peki?
Hic bir sey :)
Acaba arabanin icinde oturup sinava gitmis gibi mi yapsam bilemedim :)

Bugun neler yapamadimla baslamak istiyorum..
Hala yatagimdan kalkamadim
Sacim basik daginik
Kalkip bir kahvalti yapamadin
Yari uykulu sekildeyim
Bir dusa giremedim henuz

Neler yapacaklarima gelirsek
Su yukarda yazdiklarimin hepsini yapacagim
Ardindan hazirlanip sinava gidecegin

Sinavda neler yapacagim peki?
Hic bir sey :)
Acaba arabanin icinde oturup sinava gitmis gibi mi yapsam bilemedim :)
Tam da seni etiketledim Yok yere :silah:
Ben de daha bişey yemedim
Ne sınavı bu

Alışverişe gidicem koca çalışıyor bugün ohhhh karışan da yok hadi hadi diyen de yok akşama kadar alışveriş :KK8:
Erkekle alis veris filan olmuyor zaten 2 dk da off pofff..
Şole biraz tozutacan ortaligi.. indirimli urun nerde uygun elbise.nerde şu nerde bu nerde yakisirmi yakismazmi... bitek yemek alisverisini seviyor cnku en sevdigi tatlilar yemekler anca :KK48:
Bense onun alisverisinde bi surü kostururumm en iyisi yanlz alisveriss en temizi ohh kolay gelsin.
Hosgeldn bu arada :super:

Erkekle alis veris filan olmuyor zaten 2 dk da off pofff..
Şole biraz tozutacan ortaligi.. indirimli urun nerde uygun elbise.nerde şu nerde bu nerde yakisirmi yakismazmi... bitek yemek alisverisini seviyor cnku en sevdigi tatlilar yemekler anca :KK48:
Bense onun alisverisinde bi surü kostururumm en iyisi yanlz alisveriss en temizi ohh kolay gelsin.
Hosgeldn bu arada :super:
Hoşbulduk
Ne güzel kolay gelsin sana da
Kaç para harcadın yazarsın artık:rolleyes:

Ayyy ben de çok istiyorum tatlı
En kötü pankeke Nutella sürersin
Ben de dün yaptım ilk kez
Waffle kesin yaparsın aynen kolaydır
Bizim evde MuZ vb yok bitti elmayı da pek sevmem :deli: puding yaparım sanırım :kahve:
Nutella filan cixxx.. kurtarmaz :stop:
Ama ben severim de hic almam cnku hepsni ben bitiriyorum sora :KK68: o yuzden ayda 1 alirim haha.. sen nabtin bugun pekkii

Nutella filan cixxx.. kurtarmaz :stop:
Ama ben severim de hic almam cnku hepsni ben bitiriyorum sora :KK68: o yuzden ayda 1 alirim haha.. sen nabtin bugun pekkii
Ben de herşeyi bi günde bitiriyorum ben daha bişey yapmadım desem simit olmadan kahvaltı yapamıorum tövbe tövbe .... olsa iki tane yerim tulum peyniriyle ....
eşim işte ondan simit istemeye çekindim grip die
Tek tek su bardağına su koyup saydım sürahiye koyarak ne boş insanım :işsiz: hiç su içemiyorum on bardak saydım bugün ki hedefim
Yediklerim içtiklerimi de yazarım mutlaka şuan gofret ama saldırıya geçicem :KK53:

Bugun cok isim var cunku dun gun boyu koltuklar arasi sefer duzenledim:uykucu: Oglum disari cikmak istiyor esim yalniz asla basedemez kaybeder yavrumu :KK57:mecbur ben de gidicem kaldi mi isler yarina :süslü: Cekicem kapiyi cikicam valla ohh sefam olsun cat kapi biri falan gelirse de kirli yigininin ustune oturtacam yuksekten daha iyi gorur:KK53: arkmdan konusan olursa da arkami doncem ona soylesinler:KK47: amann ben mi kurtarcam dunyayi temizlik temizlikk yetti gari :sinirli:

X