buhar kazanlı ütü kullananlar bı bakar mısınız???

Korbaykus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2016
2.371
3.779
34
Selam kızlar
2.5 yıldır kullandığım ütüm bozuldu. Fakir buhar kazanlıydı. Şimdi onu bi servise götürmeyi düşünüyorum sanırım rezıstansında problem var. Ama astarı yüzünü geçerse de hazırlıklı olayım dedim. Evdeki her şeyi utulerım havludan çarşafa... e malum bebek de geliyo daha çok lazım olucak. Şimdi sizden isteğim 350 yi çok geçsin istemiyorum bu ara biraz sıkıştık tüp bebek falan :KK43: kullanan varsa tavsiye bekliyorum.

evet bende fakir kazanlı ütü kullanıyorum 4 yıl oalcak bir ara garip garip sesler çıkarıyordu geçti
kireç temizleme işini nasıl yapıyorsunuz.
ara ara da sarı su akıtıyor o neden hiç çözemedim.

evet bende fakir kazanlı ütü kullanıyorum 4 yıl oalcak bir ara garip garip sesler çıkarıyordu geçti
kireç temizleme işini nasıl yapıyorsunuz.
ara ara da sarı su akıtıyor o neden hiç çözemedim.
Bi ara resmen buhar yerine çamur puskurtuyordu :KK43: kapalı kazan olduğu için fazla bi şey yapamadım suyu doldur boşalt yapıyosun en fazla. Bi de sirkeli şu falan duydum ama denemedim. Ki zaten bence kırecten dolayı bozuldu rezistans. Ütü tabanı ısınmadan buhar verirsem su akıtıyordu onu çözdüm de artık çalışmıyor :KK43:

Bi ara resmen buhar yerine çamur puskurtuyordu :KK43: kapalı kazan olduğu için fazla bi şey yapamadım suyu doldur boşalt yapıyosun en fazla. Bi de sirkeli şu falan duydum ama denemedim. Ki zaten bence kırecten dolayı bozuldu rezistans. Ütü tabanı ısınmadan buhar verirsem su akıtıyordu onu çözdüm de artık çalışmıyor :KK43:

aynen garip bir şekildesu geliyordu musluk gibi
bende de bir ara sapsarı su akıtıyordu
beyaz bir şey ütülerken korkuyordum.

bir ara su deposu baktım çok kireçli çıkardım az kireç sökücü akıttım çarkaladım o biraz iyi geldi galiba

Ben Philips aldım, internetten, indirimle 550TL gibiydi yanlış hatırlamıyorsam.

Tek cekim ve 9 cekim vardı, gayet uygun almıstım, memnunum.

İstersen tam koduna bakıp, aksama söylerim :KK66:

Screenshot_2016-06-14-10-53-02-1.jpg Philips aldım 1ay kadar oldu.arastirmalarim sonucu ütü de Philips markanın iyi olduğunu duydum çok beğendim bende. 600 e almıştık ama verdiğim paraya degmis dedim.

aynen garip bir şekildesu geliyordu musluk gibi
bende de bir ara sapsarı su akıtıyordu
beyaz bir şey ütülerken korkuyordum.

bir ara su deposu baktım çok kireçli çıkardım az kireç sökücü akıttım çarkaladım o biraz iyi geldi galiba
Şimdi servise gönderdim bakalım ne diyecek performansı çok iyiydi yaa hiç zo gelmiyordu ütü yapmak

Şimdi servise gönderdim bakalım ne diyecek performansı çok iyiydi yaa hiç zo gelmiyordu ütü yapmak
performansına diyecek yok
ama bazen sesli çalışması yada sarı su akıtması biraz ürkütüyordu beni
gitsin gelsin sornu neymiş yada ne yapmalıymıs eger size bilgi verirlerse paylaşırsanız sevinirim

Eki Görüntüle 1846627 Philips aldım 1ay kadar oldu.arastirmalarim sonucu ütü de Philips markanın iyi olduğunu duydum çok beğendim bende. 600 e almıştık ama verdiğim paraya degmis dedim.
Philips evet güzel ama şu an o parayı veremem bunu tamir ettirip 2 Ay daha kullansam yeter aslında o zaman saglam bi şey alırım ama şimdi almak zorunda kalırsam 350 yi geçemem :KK43: çok yanlış zamanda bozuldu yaa

performansına diyecek yok
ama bazen sesli çalışması yada sarı su akıtması biraz ürkütüyordu beni
gitsin gelsin sornu neymiş yada ne yapmalıymıs eger size bilgi verirlerse paylaşırsanız sevinirim
Aslında sorun belli akşam eşim açtı içine baktık elektrikte bi sıkıntı yok sadece rezistans dışardan bakınca ısınıyodu ama suyu ısıtmıyor rezıstansı değiştirir diye tahmin ediyorum o da kırecten olmuştur. Ama işte 50 yi geçerse yaptırmam yenisini alırım zaten ütüyü 180 e almıştım :KK48:

X