bulaşık makinesi hakkın da ???

gündüz de mi ecoyu kullaniyorsun gece demi ? ben ecoyu kullansam 5 saat sürüyor birde makinede bi işaret var az bulasik varsa onuda isaretledinmi 4 buçuk saate düşüyor her ne kadar az su enerji harcasada nedense içim rahat etmiyor o programi hic kullanmadim yoğun 70 derece 2 saat 30 dk olanı kullaniyom

Ne zaman calistirirsam calistirayim eco kullanirim ben

Ne zaman calistirirsam calistirayim eco kullanirim ben
anladım işte dediğim gibi ben eco 50 programi kullansam dedigim gibi yaparsam 4 bucuk saate düsüyor daha az su ve enerji harcadigini soylediler. bende ikilem d kaldim nedense içim rahat değil o programi kullansam . simdi siz 1 ay boyunca eco programi kullanip elektirik kaç geliyor yada su faturası hangisine yansıyorsa

Arkadaşlar bunlar nasıl makineler

Benimki 60 derecede 52 dk da yıkıyor
Genelde günde 1 haftasonları ise günde 2 defa yıkıyorum

anladım işte dediğim gibi ben eco 50 programi kullansam dedigim gibi yaparsam 4 bucuk saate düsüyor daha az su ve enerji harcadigini soylediler. bende ikilem d kaldim nedense içim rahat değil o programi kullansam . simdi siz 1 ay boyunca eco programi kullanip elektirik kaç geliyor yada su faturası hangisine yansıyorsa
Her gün çamaşır yıkarım ve haftada 5 kere kurutma makinesi kullanırım
Her gün bulaşık yıkanır istisnasız
Bu ay 398 tl elektrik parası geldi (kombi nin harcadığı elektrik dahil)

Su da 98 tl gelir

Benim de eco mod 4 saat sürüyor. Kirli bulaşık ekstra durulama vs seçenekleri var 5 saati buluyor onlarla. Gece çalıştırıyorum. Gündüz oto programı var kendi ayarlıyor süreyi. 1.30 saatte falan bitiyor

X