Bulaşık Makineleri Bulaşık makinesi tavsiyesi

Saaraa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2016
1.319
745
33
arkadaşlar yeni bi bulaşık makinesi almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremiyorum. Siz ne kullanıyorsunuz ne tavsiye edersiniz

bosch tan sasma derim tamam digerlerine gore biraz pahali ama hic pisman olmazsiniz makinalari ömürlük oluyo

arkadaşlar yeni bi bulaşık makinesi almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremiyorum. Siz ne kullanıyorsunuz ne tavsiye edersiniz
beko 2 prog. cok aşırı memnunum.
20 prog. olanlar cok sacma geliyor ve digitallerde hemen bozuluyor.

Bosch ama içi full Çelik olan

Arada bayağı fiyat farkı var

açın içine bakın tamamen plastik çoğu makinenin zemini

Samsung kullanıyorum, üç yıl oldu çok memnunum
Yarı dijital, 4 program + bir durulama programı var

Daha önce hiç bakmamıştım Samsung aklımda
Asla tavsiye etmiyorum 1 buçuk yıldır kullanıyorum bi hayrını göremedim .
Herşey leş gibi çıkıyor. Her hafta düzenli filtre pervane temizliğini yaparım
Tuz parlatıcı eksik etmem .
Sudan geçiririm koyarım acaba dedim sorun bende mi .
Bi kere temiz bardakları koydum yıkansın diye berbat çıktı. Samsung buzdolabı ve çamaşır makinesi çok güzel ama bulaşık makinesineden memnun olan nadir .

Özellikleri modeli ne peki
Canım 4 programlı ama dijital değil arkadaşın dediği gibi heryeri çelik dışının beyazı bile sararmadı bazı makinaların dışındaki beyaz sarar zatnaz bi yeri plastik. Dışında valla bazen akıtmıyorum bile acelem oluyo ama mis gibi

Ben Arçelik kullanıyorum , 4 programlı.
Tüm beyaz eşyalarım Arçelik. Ben çok memnunum hem makinalardan hem de tasarruflarından.
Yalnız inoks yüzey tavsiye etmem. Temizlemesi sıkıntı

Asla tavsiye etmiyorum 1 buçuk yıldır kullanıyorum bi hayrını göremedim .
Herşey leş gibi çıkıyor. Her hafta düzenli filtre pervane temizliğini yaparım
Tuz parlatıcı eksik etmem .
Sudan geçiririm koyarım acaba dedim sorun bende mi .
Bi kere temiz bardakları koydum yıkansın diye berbat çıktı. Samsung buzdolabı ve çamaşır makinesi çok güzel ama bulaşık makinesineden memnun olan nadir .
Hadi yaaa

X