Bulaşık Makineleri Bulaşık makinesi tavsiyesi

Ben Arçelik kullanıyorum , 4 programlı.
Tüm beyaz eşyalarım Arçelik. Ben çok memnunum hem makinalardan hem de tasarruflarından.
Yalnız inoks yüzey tavsiye etmem. Temizlemesi sıkıntı
Eşim de Arçelik istiyo ama bi yakınımız Arçelik kullanıyor bütün bulaşıkları deforme etmişti bardaklar Zaman'la kireçli gibi olmuştu

Asla tavsiye etmiyorum 1 buçuk yıldır kullanıyorum bi hayrını göremedim .
Herşey leş gibi çıkıyor. Her hafta düzenli filtre pervane temizliğini yaparım
Tuz parlatıcı eksik etmem .
Sudan geçiririm koyarım acaba dedim sorun bende mi .
Bi kere temiz bardakları koydum yıkansın diye berbat çıktı. Samsung buzdolabı ve çamaşır makinesi çok güzel ama bulaşık makinesineden memnun olan nadir .

İlk aldığım aylarda bende böyle bir sorun yaşadım
Pervanelerini çıkarıp içini temizleyin, yemek artıkları pervaneleri tıkıyor ve düzgün su dağıtımı yapamıyor makina
Geçmeli onlar, hafifçe çekerseniz çıkıyor, içlerini kuvvetlice çalkalayın ve yerine takın, bana gelen servis göstermişti
O zamandan beri bir daha sıkıntı yaşamadım

Bende de arçelik 6 programlı var çok memnunum. Hiç sıkıntı yaşatmadı bana maşallah diyeyim :)

Bende bosch var. Evliliğimin ilk 3. Ayında arızalanmıştı ve beyni sıkıntılıymış. Ben bosch'a bile temkinliyim artık. Çamaşır makinemde bosch. Onda da sıkıntı yaşadım. Geçen dokunmatik ekranı bozuldu. Bosch'un gıcıklıkları hep bana denk geldi galiba.

İlk aldığım aylarda bende böyle bir sorun yaşadım
Pervanelerini çıkarıp içini temizleyin, yemek artıkları pervaneleri tıkıyor ve düzgün su dağıtımı yapamıyor makina
Geçmeli onlar, hafifçe çekerseniz çıkıyor, içlerini kuvvetlice çalkalayın ve yerine takın, bana gelen servis göstermişti
O zamandan beri bir daha sıkıntı yaşamadım
Denedim , her hafta temizliğini yapıyorum, servis gelip yeni pervane taktı aynı sorun devam ediyor malesef

vestel bulaşık makinem ilk aldığım günden beri sorunluydu... bulaşıkları nerdeyse yıkayıp koyuyordum yine de temiz çıkarmıyordu.. aklımda hep miele vardı fakat fiyatından dolayı yanına yaklaşılmıyordu.. sonunda geçenlerde almak nasip oldu... şunu söyleyeyim hanımlar ben profilo vestel bosch bulaşık makinelerine aşinayım.. ama bu markalar bulaşık yıkamıyormuş.. bunu miele kullanınca anlıyorsunuz.. servis parlatıcıya tuza hiçbir şeye egerk yok dedi.. kullanmıyrum o yüzden... valla makineye aşık oldum o kadar söyleyeyim:))

Bende de boshc var. Bende memnun değilim. Tableti bazen çıkarmıyor bazen de kalıp gibi içinde kalıyor. Çamaşır makinesi de bir tuhaf.

arkadaşlar yeni bi bulaşık makinesi almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremiyorum. Siz ne kullanıyorsunuz ne tavsiye edersiniz
SAMSUNG alma paranla rezil olursun şikayet var.com da şikayetim duruyor çok ilgisizler paslı paslı bulaşık yıkarsın

Asla tavsiye etmiyorum 1 buçuk yıldır kullanıyorum bi hayrını göremedim .
Herşey leş gibi çıkıyor. Her hafta düzenli filtre pervane temizliğini yaparım
Tuz parlatıcı eksik etmem .
Sudan geçiririm koyarım acaba dedim sorun bende mi .
Bi kere temiz bardakları koydum yıkansın diye berbat çıktı. Samsung buzdolabı ve çamaşır makinesi çok güzel ama bulaşık makinesineden memnun olan nadir .
Bende samsung aldım bin pişmanım piyasanın iki katı para verip paslı paslı bulaşık yıkadım SAMSUNG ALMAYIN

Ben kurumasını bilerek kıstım. Elektrik tasarrufu için. İşi bitince kapağını aciyorum, 1 saat havalandırıyorum. Hem o makina kokusu da gitmiş oluyor bulasiklardan. Benimki de Bosch, 8 program diye geçiyor ama biri hızlı biri yarım yük, bir duş, 70 derece, otomatik ve eko 50 derecesi var. Her programı ayrı ayrı lazım oluyor.

Bende de samsungun 5 programlisi var 1 sene olmadi alali. Ama.hic memnun degilim. Makina ayri rezalet, servis ayri rezalet, müşteri temsilcileri ayri rezalet. İlk günden beri yikamiyo ve defalarca servis test yapti bozuk oldugunu gördüğü halde geri dönüş yapmadi. Müşteri temsilcileri dalga gecer gibi konusuyor. Toplasanz 4 ay kullanmisimdir. Yeni makina almayi düşünüyorum. Annemde 500 liralik regal var yemin ederim daha iyi yikiyo. Bosuna 3 katı para verdim. Arcelik yada bosh bakiyorum. Regal bile alabilirim.. Samsunga sakın bulasma arkadaşım. Keske beni de uyarsalardı. Yada biraz araştırsaymışım herkes sikayetciymis.

Bende de samsungun 5 programlisi var 1 sene olmadi alali. Ama.hic memnun degilim. Makina ayri rezalet, servis ayri rezalet, müşteri temsilcileri ayri rezalet. İlk günden beri yikamiyo ve defalarca servis test yapti bozuk oldugunu gördüğü halde geri dönüş yapmadi. Müşteri temsilcileri dalga gecer gibi konusuyor. Toplasanz 4 ay kullanmisimdir. Yeni makina almayi düşünüyorum. Annemde 500 liralik regal var yemin ederim daha iyi yikiyo. Bosuna 3 katı para verdim. Arcelik yada bosh bakiyorum. Regal bile alabilirim.. Samsunga sakın bulasma arkadaşım. Keske beni de uyarsalardı. Yada biraz araştırsaymışım herkes sikayetciymis.
Kesinlikleee katılıyorum lanet olsun

Profilo 3 programlı kullanıyorum çok memnunum 5 sene oldu alalı

Satıcı program arttıkça sorun artar demişti
En iyisi 2 veya 3 programlı olanlar demişti

yeni konu açmak istemedim.bende bulaşık makinası alıcam.bugün arçelik bayisinde indirimde bulaşık makinası gördüm..adam öve öve bitiremedi..arçeliğin 4 programlı olanını kullanan var mı

.bende çok kararsızım.bekoyu hiç düşünmedim.modeli nedir.ne kadara aldınız
3 program lı BM3001 gittigidiyordan sipariş verdik 10 iş günü sürdü gelmesi beko servisi gelip kurulum yaptı 750 tl ye aldık. Herhangi beko bayisinden 850 tl ye alabilirsiniz beklemek istemiyorsanız. Önceki 5 programliydi ve samsungtu bu kez çok para verip aynı sıkıntıyı yaşamaktan korktuğum için tercih ettim çok memun kaldım tavsiye ederim

X