Erkek İnfertilitesi Bülent Erol'da tedavi olanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
İyi akşamlar eşi hormon iğnesi kullanan arkadaşlar kan tahlilini igne vurulduğunun ertesi sabahimi yaptiriyorsunuz nasıl yapıyorsunuz

Merhaba esimde bulent beyde tedavi goruyor dun sperm werdi cikis saglandi donduruldu. Bgunde gelmis ilaclarq dewm edin tekrardan test yapicaklarms nedn dio sordgmda siz ilclra dewm edin diyor sizinde basinza bole bisey geldmi

Arkadaşlar inşallah Haziran gibi İstanbul'a gideceğiz 20-25 gün tedavi için kalmayı düşünüyoruz. Bu surecte kalabilecek yer olarak nereyi tavsiye edebilirsiniz. Bu durumla karsilasanlar fikir verirse sevinirim
Holliday inn var hala kalacak yer bulmadıysanız .. yürüme mesafesinde bahçeciye

Merhaba esimde bulent beyde tedavi goruyor dun sperm werdi cikis saglandi donduruldu. Bgunde gelmis ilaclarq dewm edin tekrardan test yapicaklarms nedn dio sordgmda siz ilclra dewm edin diyor sizinde basinza bole bisey geldmi
Ne kadardır kullanıyordu ilaçlarını? ve en önemlisi hangi ilaçları kullanıyordu eşiniz? bir arkadaşımın eşinden çıkış olmadı ama ilaçlara devam ettirdi adetine kadar tedaviye o şekilde başladı hayırlısı ile ..o sekılde olduğunu biliyorum acıkcası ne kadardır tedavideydi eşiniz?

Esim 5 aydir tedawide 25 adet sperm donduruldu biz tedaviye baslicaz die bekliodk bugn gelms ialclra dewm edin dior neded die sordugmda ilaclr saysnde bulnms dewm edn o kdar. Butun hewsimi kacirdi madem bulnms neden hala dewm dior anliymdm

Benim eşim azosperm Bülent bey 6 ay iğne ilaç tedavisi yaptı ve sperm çıkışı sağlandı klinik te işler yavaş ilerliyor öncesinde ilaç takviyesi oluyor ama sonuç olarak sperm çıkıyor lale susan a gittim bende mustafa bahçeciye muayene olmuştum ama koronadan sonra muayene etmemeye başladı mustafa hoca lale hanıma devam ettim 7. Güne 2 embriom gitti ama tutunmadı
Benm esimde bultn hocda tedawi goruyor sprm cikisi saglandi havuz islemi warms o konuda bilginiz warsa yazabilrmsnz

Sperm havuzu yapacaktır yani bi daha örnek alıp yine donduracak o yüzden ilaçlara devam ettiriyor. Dondurulan spermlerin bi kısmı çözdürmede ölüyormuş çünkü ne kadar dondurursa o kadar iyi olur

Esim 5 aydir tedawide 25 adet sperm donduruldu biz tedaviye baslicaz die bekliodk bugn gelms ialclra dewm edin dior neded die sordugmda ilaclr saysnde bulnms dewm edn o kdar. Butun hewsimi kacirdi madem bulnms neden hala dewm dior anliymdm
bizim 55 adet çıkış olmuştu ama tese de 6 adet çıktı stres sayıyı azaltıyor

Bence bikac kere daha sperm ttesti isteyecektir ama ne kadar daha kullanacaksınız ilaç yda bı sonraki testi ne zmn verecekmissiniz? En fazla 2 ay DHA uzatır bence..

Bi 10 gunlk pehrizle istedi blmiyorm ki ne kdar dha uzatirlar butun hewesim Kcti
Bence en hayırlı olan zamanda başlasın🙏🙏 öyle düşünün en iyisi mi içinizi ferah tutun vardır hocaninda bir bildiği ahh ah şuan sizin yerinizee olmak isteyen çok kişi var öyle düşünün odaklanmistiniz sanırım basliyoruz demesine..ama işte siz bence ona bırakın güvenin en iyisi yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiniz..

X