Bebek İkinci El Bumbo bebek koltuğumuzu satıyoruz-ankara/Satılmıştır.

geliza

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mart 2013
495
53
Bebeğimize artık küçük geldiği için elden çıkarıyoruz.Severek kullandık, kimi zaman mama sandalyesi kimi zaman banyo koltuğu olarak.Biz 5 aylıkken keşfettik bumboyu ama daha erken kullanmaya başlasak hayatımız daha kolaylaşırdı. Ürün orijinAl kutusundadır, tepsili ve emniyet kemerlidir. $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407181394.219983.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ne kadar fiyat öğrenebilir miyim

Bebeğimize artık küçük geldiği için elden çıkarıyoruz.Severek kullandık, kimi zaman mama sandalyesi kimi zaman banyo koltuğu olarak.Biz 5 aylıkken keşfettik bumboyu ama daha erken kullanmaya başlasak hayatımız daha kolaylaşırdı. Ürün orijinAl kutusundadır, tepsili ve emniyet kemerlidir.Eki Görüntüle 1208820

Merhaba fiyat nedir uygunsa alıcıyım

Merhabalar, msjlara gec bakabildim malum bebek:KK66: 100 tl fiyatı, ankarada yasıyoruz. Bendeki kemerli modeli, kemersiz modelleri sanırım eski olanları, uygun fiyata bulursanız kemersiZ de alabilirsiz.bebeğin kemersiZ bile içinden çıkması imkansız gibi birşey.

Merhabalar, msjlara gec bakabildim malum bebek:KK66: 100 tl fiyatı, ankarada yasıyoruz. Bendeki kemerli modeli, kemersiz modelleri sanırım eski olanları, uygun fiyata bulursanız kemersiZ de alabilirsiz.bebeğin kemersiZ bile içinden çıkması imkansız gibi birşey.

Kargoyla falan o da bı 115 i bulur off bu bumboyu dövcem ben en ıyısı beklemek bı doğsun velet :)

:KK66: bebiş doğunca biri hediye eder merak etme. Bizimkini büyükanne almıştı.

Ay inş bekliyim öyleyse :) hayırlısı çok zmnım var ıyı satışlar

Tesekkürler simdiden sana da kolay bir doğum ve sağlıklı bir bebiş diliyorum:KK66:sahibindene, cocuktancocuga da bak

Sagol cnm inşşş ohle olur amiin he bakıyorum arada oralarada bakalım

Merhabalar, bumbomuzu sahiplendirdik:KK66:çok oldu, msj atmayı unutmusum

X