Bundan bisey cikar mi?

En buyuk kk

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
3.444
11.139
Guncelleme: ibret olsun diye yaziyorum arkadaslar. Cocuk ablasi ve abisiyle geldi, gayet guzel zaman gecirdik bir haftasonu boyunca kamp filan yaptik ama sifir flort belirtisi gosterdi. Ben de onceleri hala umutluydum sonra baktim ki bana attigini sandigim asiri flortoz tatli kiskirtici sicak bakisini 50 yasindaki ingilizce bilmeyen taksi soforu amcaya da atiyor, evet gercekten ayni bakisi taksici amcaya da atti arkadaslar, dedim yok ya bundan bi cacik olmaz, saldim kendi haline sonrasinda da beklentim sifirlandigi icin guldum eglendim hosuma da gitti acikcasi. Yani aslinda israrci davranmadim hatta belli bile etmedim. Zaten belli ki ilgisi yok ben ilgi gosterirsem adam misafirim bir gun evimde kaldilar hos olmaz diye dusundum... Peki bisey sorucam, sizce neden hoslandigim kimse benden hoslanmiyor? Hep hoslanmadiklarim yaklasiyor bana. Ki Hani cok yakisiklilari da begenmiyorum Ben, bu cocuk mesela benden de kisa, celimsiz hani klasik anlamda yakisikli asla degildi ha Ben cok begendim o ayri. Sismanim biraz hafif topluyum ondan olabilir mi diyorum ama bu durum ben 55 kiloyken de boyleydi. Sevgili bulabiliyorum ama hic cok hoslandigim biriyle sevgili olmadim hep sans verdim. Sizce neden olabilir bu durum kizlar?

Merhaba arkadaslar, su aralar bana selam veren herkesle gelecek dusundugum bir donemimdeyim. Biraz yalniz hissediyorum acikcasi kendimi. En son bes senelik bir yalnizliktan sonra bir sevgilim oldu ama benden surekli para istemeye baslayinca biraktim toplam uc hafta surdu yani. Yalniz olmaya aliskinim aslinda cok sikinti da degil ama iste erkek denen mahluk pek matah bisey olmasa da insanin gonlu kayabiliyor.

Ben dogu Afrika'da bir multeci kampinda calisiyorum daha onceki konularimda yazmistim. Gecen sene ofisimize komsu ulkeden iki haftaligina cok yakisikli olmayan ama cok hos sohbet tatli bir alman geldi. Ben nedense bir misyon ustlenip bu adami civardaki soykirim anitina goturdum, iki saat boyunca rehberin dediklerini fransizcadan ingilizceye cevirdim, sonra da evime davet ettim, kus ucmaz kervan gecmez bir koyde yasiyoruz ve burali olmayan toplam dort kisi filaniz, yabancilik cekmesin diye davet ettim, yemek yaptim, Turk kahvesi yaptim ve fal baktim bir de.

Adama dedim senin biraz uzakta oldugun ve kavga ettigin uzun sacli bir kadin var, annen olabilir aileden biri gibi, baya bir kusluk var aranizda filan salladim durdum yani o an aklima ne gelirse. Wow nasil da bildin filan yapti.

Biz sonraki gunleri surekli birlikte gecirdik ama yani icim eridi yani cok tatli biriydi. Flort var miydi aramizda bilmiyorum ben her seyi flort zanneden "guldu devami gelecek" kafasinda biraz kiro bir tip oldugumdan tam saglikli degerlendiremiyorum ama yani bence gayet elektrik almistik birbirimizden.

Iki uc gun sonra birden "baktigin fal cok dogruydu" dedi. Kiz arkadasim o uzun sacli kiz, tanzanyali, uzak sehirlerdeyiz, ama anlasamiyoruz ayrilmayi dusunuyorum dedi.

Ben tabi yikildim bu da mi gol degildi. Hic caktirmadan "Hadi ya uzuldum insallah duzelir" gibi kimsenin inanmayacagi beylik laflari ettim.

Sonrasinda bir iki kere naber dondun mu isler nasil vb cok yuzeysel ve resmi yazistik. Kasimda sevgilisinden ayrildigini yazmis. Artik Afrika'da kalmayacakmis almanyaya donuyormus.

Gecen yine nedensizce kendi kendime adami andim ve sak. Birkac saat sonra bir mesaj: bulundugum ulkeye (bir sebeple) gelecegini ve bulusmak istedigini yazmis. Bir yandan da is stresli, seninle ikimiz cok stresliyiz Boyle yapmamamiz lazim filan yazmis.

Benim kaygim bu cocuk beni arkadas olarak goruyor ve Ben her seyi 110 kere dusunen kafamda buyuten nefes Alan selam veren her erkege flort gozuyle bakan biri olarak beklentiye girip hayal kirikligina ugricam.

Ikincisi sevgilisi olan bir insan benimle bence yani yanlis anlamadiysam biraz flort etti belki de yapisi flortoz. Boga burcu. O halde flort etmis bile olsa bu hicbir anlama gelmez. Zaten uzak ulkelerdeyiz. Aramizda hadi diyelim bisey basladi gider aldatir bu tip. Hakisz miyim? Erkek kalmamis gibi baskasinin sevgilisinden hoslandim bi de sanki, o da pek hos olmadi. Ote yandan belki de hoslanmiyorum bile sirf bosluktan dustum bu adama.

Neyse telefondan yazdim ve cok karisik oldu kusura bakmayin lutfen. Derdim yok aslinda sadece icimi dokmek istedim.

Son düzenleme:
bence toptan yanlis anlamissin

Adam sana net yurumus. Sevgilimden zaten ayrilcam yani oraya takilma demek istemis. Daha sonra bak sevgilimden de ayrildim gel bulusalim demis. Daha ne istiyorsun anlamadim eleman sana ilgi gosteriyor iste, git bulus. Afrika sicagi kafana vurmus zaar elemanin her yaptigini dedigini yanlis yorumlamissin :olamaz:

bence toptan yanlis anlamissin

Adam sana net yurumus. Sevgilimden zaten ayrilcam yani oraya takilma demek istemis. Daha sonra bak sevgilimden de ayrildim gel bulusalim demis. Daha ne istiyorsun anlamadim eleman sana ilgi gosteriyor iste, git bulus. Afrika sicagi kafana vurmus zaar elemanin her yaptigini dedigini yanlis yorumlamissin :olamaz:

Ya burada belki de sacma sapan anlattim yurudu yorumlari almak istedigim icin. Sevgilisinden ayrildigini filan laf arasinda soyledi naber nasilsin is nasil gidiyor vb muhabbet arasinda.

Yurudu mu anlamadim yani bence yurudu ama cok yakin sevdigim bir alman kiz arkadasim vardi bir iki kere beraber bulustuk o sey dedi "Yani seni cok sevdigi muhabbetinden keyif aldigi belli ama yuruyor mu bilmiyorum belki de sadece arkadas olarak goruyor cok yorumlama". Yani baya bir kultur farki da olabilir yanlis anlamama sebep olabilecek bilmiyorum ki... Afrikali olsa hemen anlarim onlar acik acik gostere gostere yuruyor ama bu avrupalilari pek anlayamiyorum.

Dert yoksa yorum da yok demeye geldim 🤭 olanları ve düşündüklerinizi analiz edişiniz zaten bombik, ekstra ne eklenir bilemiyorum ama tek diyeceğim akışına bırakın gitsin. Ne olur nasıl olur demeden top ayağınıza geldiğinde yapacağınız hamleyi düşünün bence 👐🏻

Evet aslinda dusunup dusunup bozmayayim akisina birakmak lazim. Cok sag olun.

Olabilir bir de zaten buraya baska bi is icin geliyor gelmisken goruselim demis olabilir.

Gelmişken ve geldikçe sex yapalım diyor bence...
2 dakkada harcadı kız arkadaşını zaten anlaşamıyoruz diye ordan ben direkt anladım...
Beraber oldugu kızı senin yanında harcayan, seni de baskası için harcar...

Yakısıklı olmayan hossohbet biriyse uzak dur.
Ben hayatımın hatasını yaptım, uzulme sonunda.

Cok celimsiz ve klasik anlamda yakisikli olmayan biri fiziksel cekim hissettim mi bilmiyorum sadece hicbir derin muhabbet kuramadigim asiri ketum ruandalilarin, sadece seks dusunen kasli ganalilarin, dolandirici beyaz kadin avcisi tanzanyalilarin filan arasinda ilac gibi geldi nedense onunla yaptigim sohbet.

Farklı kültürden, farklı ülkeden bir sürü insanla tanışmışsınız ama nasıl hala selam alan selam veren her erkeğe flort gozuyle bakan biri olduğunuzu hatta beklentiye girdiğinizi gerçekten anlamadım. Normal koşullarda bu cümleyi okusam aklıma evden çıkmayan ömründe erkek görmemiş bir insan figürü canlanırdı. Böyle yaşamak zor değil mi? Bir süre Avrupa’nın çeşitli yerlerinde yaşamak durumunda kaldım bizim erkeklerden en büyük farkları net ve kibar olmaları. İlk haftamda aynı projeden arkadaşım bana soru sordu ben cevap verdim derken muhabbet ettik arada kahve içelim mi dedi. Kalktıktan sonra kız arkadaşımla gittik oraya gibi bir cümle kurdu. 5 yıllık sevgilisi varmış. İlk benden hoşlandı gibi gelmişti sonradan oturup düşününce gayet normal iki medeni insan gibi konuştuk kahve içtik diye illa benden hoşlanması mı lazım? Şu Türk kafa yapısından çıkın derim. Karşınızdaki kişi size yürüdü yürümedi bilmiyorum ama net bir şeyler olsaydı anlardınız zaten o da net bir şekilde kendini ifade ederdi.

Cok celimsiz ve klasik anlamda yakisikli olmayan biri fiziksel cekim hissettim mi bilmiyorum sadece hicbir derin muhabbet kuramadigim asiri ketum ruandalilarin, sadece seks dusunen kasli ganalilarin, dolandirici beyaz kadin avcisi tanzanyalilarin filan arasinda ilac gibi geldi nedense onunla yaptigim sohbet.
Sızı anlıyorum.
Bır deneyin kapatmayın kapılarınızı. Belki sızınkı guzel olur.
Benım ki husrandı

Farklı kültürden, farklı ülkeden bir sürü insanla tanışmışsınız ama nasıl hala selam alan selam veren her erkeğe flort gozuyle bakan biri olduğunuzu hatta beklentiye girdiğinizi gerçekten anlamadım. Normal koşullarda bu cümleyi okusam aklıma evden çıkmayan ömründe erkek görmemiş bir insan figürü canlanırdı. Böyle yaşamak zor değil mi? Bir süre Avrupa’nın çeşitli yerlerinde yaşamak durumunda kaldım bizim erkeklerden en büyük farkları net ve kibar olmaları. İlk haftamda aynı projeden arkadaşım bana soru sordu ben cevap verdim derken muhabbet ettik arada kahve içelim mi dedi. Kalktıktan sonra kız arkadaşımla gittik oraya gibi bir cümle kurdu. 5 yıllık sevgilisi varmış. İlk benden hoşlandı gibi gelmişti sonradan oturup düşününce gayet normal iki medeni insan gibi konuştuk kahve içtik diye illa benden hoşlanması mı lazım? Şu Türk kafa yapısından çıkın derim. Karşınızdaki kişi size yürüdü yürümedi bilmiyorum ama net bir şeyler olsaydı anlardınız zaten o da net bir şekilde kendini ifade ederdi.

Evet aslinda haklisiniz. Ama nedense hemen beklentiye giriyorum. Eskiden boyle degildim gercekten dostluklarimi kadin erkek ayiran biri de degilim normalde. Kadin erkek gozumde aynidir ayni samimiyetteyimdir. Son yillarda baya bi ayran gonullu oldum ama neden bilmiyorum bir iliski arayisina giriyorum surekli.

İlla bir sınıfa sokmanız mı lazım hemen?

Görüşürsünüz, adamın tavırlarına dediklerine göre kafanızda konumlandırırsınız. Arkadaşça davranıp hoşça sohbet edip gidiyorsa arkadaş rafına koyarsınız, yok daha flörtöz davranıp daha bariz ilgileniyorsa flört rafına koyarsınız. Ne yapacağınıza öyle karar verirsiniz.

İlla bir sınıfa sokmanız mı lazım hemen?

Görüşürsünüz, adamın tavırlarına dediklerine göre kafanızda konumlandırırsınız. Arkadaşça davranıp hoşça sohbet edip gidiyorsa arkadaş rafına koyarsınız, yok daha flörtöz davranıp daha bariz ilgileniyorsa flört rafına koyarsınız. Ne yapacağınıza öyle karar verirsiniz.

Cok dogru valla.

Eğer çok beklentiye girmeden sadece gezip tozayım, yalnız kalmayım sohbet edeceğim biri olsun, arada da öpüşüp koklaşayım falan diyorsanız görüşün. Çünkü bizim gibi " aha çakmak istedi kesin benden hoşlanıyor" tarzı düşünmezler, sonra üzülmeyin. (Bugüne kadar benden çakmak isteyenler gerçekten ihtiyaçları olduğu için istemişler :KK61:) Yalnız siyahiler her anlamda daha iyidir, bulursanız öyle biriyle görüşün hatta birini de bana ayarlayın :KK45:

Eğer çok beklentiye girmeden sadece gezip tozayım, yalnız kalmayım sohbet edeceğim biri olsun, arada da öpüşüp koklaşayım falan diyorsanız görüşün. Çünkü bizim gibi " aha çakmak istedi kesin benden hoşlanıyor" tarzı düşünmezler, sonra üzülmeyin. (Bugüne kadar benden çakmak isteyenler gerçekten ihtiyaçları olduğu için istemişler :KK61:) Yalnız siyahiler her anlamda daha iyidir, bulursanız öyle biriyle görüşün hatta birini de bana ayarlayın :KK45:

Buraya geldigimden beri uc iliski denemem oldu hepsi cok kisa ama. 1. Tanzanyali bir herif, iki lafindan biri yalan olunca birakmak durumunda kaldim. 2. ganali biriyle sevgili olmadan husranla bitti. Gozumun onunde is arkadasima aksam cikalim mi ikimiz telefonunu alabilir miyim dedigi icin biraz tepki gosterdim :KK70: bunun uzerine insallah ozur filan derken aninda "Ben baglanmaya gelemem kizim yea Tek esli olamam" yapti ve gorusmeye basladigimizin ikinci haftasinda filan beni birakti. 3. Sonra ruandali (burali) biriyle cikmaya basladim, ucuncu haftadan buyuk borclar istemeye baslayinca birakmak zorunda kaldim. Gercekten erkek secimlerim mukemmel. Afrikanin en iyilerini ozenle sectim.

X