bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

ya sen resmen sacmalamissin ben asagilamadimki oyle adriana kadar guzel degil dedim ozgu namalla fahriye evcene benzetilmek asagilayici bi seymis gibi cok abartiyosunuz sizin abarttiginiz kadar guzel degil boya gelincede bi kadinin boyu kisaysa yuzu dunya guzeli olsa benim icin o kadin guzeldir ama cok guzel degildir bu benim zevkim bu kizin boyu kisa emin olun sahsen gordum ben almanyadayim inaninki gercekte cok guzel degil

Ben fahrıye evcene benzedı dıye asaglamaktan bahsetmıyorum üslubundan ve mantıgından bahsedıyorum.Bız guzel buluyoruz sen bulmuyorsan bu kadın cırkın olmuyor.Boya takmıssın 178 guzellık ölçütü mü bu kızında boyu gayet uzun kı zaten hostes.Bana gorede bır kadının yuzu guzel olup içime sindi mi boyu fızıgı aramıyorum bile.Senın zevkıne saygım sonsuz ama mıllet begenıyor dıye atarlanamazsın.

HEECCC yani herkeste atlamis yok benim yanimda guzel degil, yok bende zerre selulit yok popom soyle oram boyle vs.... kizlar yapmayin yahu kiz ortalamin ustunde guzel masallah deyin karalamak yerine. Daha guzel oldugunu iddia edenlerde foto koysun gorelim guzellermiymis degillermiymis. Lafla peynir gemisi yurumuyo ben klavye basindan guzelim desem ne olacak icraat isteriz! Ben sahsen onun kadar guzel degilim olsamda cok mutlu olurdum bir kerede guzele guzel degin yahu eksilmezsiniz! Ayrica bronz tenliler niye cingene gibi olsun sacmaligin daniskasi. Herkesin ten rengi kendine.Herkes beyaz tenli olmak zorunda degilki. Bembeyaz teni olup ablak suratli ne insanlar var, veya masmavi gozlu olupta cirkin olan insanlar var. Guzel insan her sac renginde, ten renginde ve durusuyla guzeldir! Bunu ten rengi olarak ayiramazsiniz. Milletde kendini dev ayasinda gormus, zaten ne demisler baskasinin yumrugunu yemeyen kendininkini balyoz sanirmis!

Bu kız Hollywood da olsa burdaki birçok kişiye göre dünyanın en güzel kadınlarından olurdu ama Türk olunca öyle olmuyor ne yazıkki. Zaten kızın doğru düzgün fotosuda yok. Yinede olan fotolarda gayet güzel. :nazar::nazar:

Malesef oyle.Bu kızın yanından gecemeynler dunyada guzel goruluyor.Ama turk ya nasıl olsa aşağlanmaya mahkum yere vururlarda vururlar.Bu yabancı olsaydı boyle olmazdı ama ıltıfatlar yagardı.Goruyorum topıklerde en cırkın fotolara bıle hayran hayran laflar sayanlar var.Gurur duyuyorum cok guzel bır turk kızı.

niye türk diye aşığılansın ki:KK53: güzelse güzeldir yerli ya da yabancı farketmez :KK14: milliyetçilik de yapmaya gerek yok bu konuda güzellik kavramı evrensel bir olgu sonuç olarak...Ülkemizde de çok güzel kızlar var evet ama olayı böyle bu kız yabancı olsaydı çok beğenilirdi diye çarpıtmak yanlış geliyor bana açıkcası....çok hoş bir bayan gerçekten ama zevk meselesi bu bayanı beğenmeyenlerin bu kız türk diye beğenmediğini hiç sanmıyorum herkesin gözüne hitap eden güzellik çok farklı bu bayandan daha güzel olduğunu idda edenlerde olmuş ee neden olmasın resim koyda görelim demek çok mantıksız kız dünyanın tek güzeli değil sonuçta ondan güzeli ya da en az onun kadar güzeli illaki var en basitinden türkiye güzeli seçiliyor türkiye'nin tek güzel kızı en güzel kızı o mu yani alakası yok ne güzeller var.. o yüzden biri ben çok güzelim dediğinde hadi resmini koy ordan konuşmak kolay vs.. gibi sözler sarfetmek çok gereksiz ve saçma bence...:KK14:

açıkçası ben en doğal güzel olarak ve fiziğini en beğendiğim insan olarak candice swanepoeli beğeniyorum.. biraz garip cümle oldu biliyorum:) tip olarak siyah saç mavi göz bayılırım ama mesela adriana limanın bel kıvrımı pek yok ama yüzü ve bacakları afet ama bu kızın her tarafı güzel ya tam bir kadının hayal ettiği kıvrımlara sahip ben bu aralar kilo vermeye çalışıyorum da bakıyorum arada bir beni motive ediyor yani...
Eki Görüntüle 441155 Eki Görüntüle 441156 Eki Görüntüle 441157 Eki Görüntüle 441158 Eki Görüntüle 441159 Eki Görüntüle 441160 Eki Görüntüle 441161

aynen bir candice bir miranda fizik dedinmi aklıma ilk gelen kisiler:KK16:

Malesef oyle.Bu kızın yanından gecemeynler dunyada guzel goruluyor.Ama turk ya nasıl olsa aşağlanmaya mahkum yere vururlarda vururlar.Bu yabancı olsaydı boyle olmazdı ama ıltıfatlar yagardı.Goruyorum topıklerde en cırkın fotolara bıle hayran hayran laflar sayanlar var.Gurur duyuyorum cok guzel bır turk kızı.

Yok ya bence aşağılamakla filan alakası yok. Demek istediğim onlarda olan foto çekim kalitesi burada yok. Örneğin normalde standart ölçüde güzelliği olan birisini çekim teknikleriyle çok daha güzel yapabiliyorlar. Buda fotoğraflara yansıyor. Sadece bu bayan için değil ülkemizdeki güzeller içinde kaliteli çekimler yapılsa dahada beğenileceklerini düşünüyorum.

Son düzenleme:
arkadas bence Türk oldugu için dünyada yer edinmesi diğerlerine gore daha zor demek ıstemış,çunku ırkçılık her yerde var gercekten.

bu arada bırı de demiş ki benım yanımda sıfır kalır, boyu uzun değilse ben guzel demem yazmıs herhalde arkadasta bı boy var komık oluyorsunuz arkadaslar yaaa

niye türk diye aşığılansın ki:KK53: güzelse güzeldir yerli ya da yabancı farketmez :KK14: milliyetçilik de yapmaya gerek yok bu konuda güzellik kavramı evrensel bir olgu sonuç olarak...Ülkemizde de çok güzel kızlar var evet ama olayı böyle bu kız yabancı olsaydı çok beğenilirdi diye çarpıtmak yanlış geliyor bana açıkcası....çok hoş bir bayan gerçekten ama zevk meselesi bu bayanı beğenmeyenlerin bu kız türk diye beğenmediğini hiç sanmıyorum herkesin gözüne hitap eden güzellik çok farklı bu bayandan daha güzel olduğunu idda edenlerde olmuş ee neden olmasın resim koyda görelim demek çok mantıksız kız dünyanın tek güzeli değil sonuçta ondan güzeli ya da en az onun kadar güzeli illaki var en basitinden türkiye güzeli seçiliyor türkiye'nin tek güzel kızı en güzel kızı o mu yani alakası yok ne güzeller var.. o yüzden biri ben çok güzelim dediğinde hadi resmini koy ordan konuşmak kolay vs.. gibi sözler sarfetmek çok gereksiz ve saçma bence...:KK14:

Asil kiz icin guzel degil en azindan ben kendime bakarak soyluyorum benim yanimda guzel degil en azindan demek sacma...Boyle bir ozguvenle yorum yapilirsa elbette foto istnir , Ne VARKI BUNDA.Begenmeyenler nesini begenmemis onuda bilmek isterim.Kasi gozu heryeri yerinde kadinin. Eger yok benim oram buram daha guzel bilmem ne diye ortaya atilirsa elbette foto isteriz. Ben simdi istedigim kadar atayim buradan yok ben cok guzelim diye... ne geregi var. asil bunu yapanlar cocukluk yapti. Boyle bir kiz Tr standartlarinda yolda yururken kaca kere goruyorsunuz merak ediyorum. Tamam dunyanin en guzel kizi degil ama kiz guzel olay bitmistir... hatta tr ortalamasinin ustunde bir hatun. Sizlere de bizlerede masallah demek duser.

Son düzenleme:
Dunyanın en güzeli diye birsey yoktur zaten o bı saçmalık ütopya .bunun ırkçılıkla alakası bal gibi var.cok dikkat ediyorum turk oldunmu bı burun kıvirma oluyor.yabancı hayranlığı hat safada kimse kusura bakmasın bunun fotoylada alakası yok bu ne cekememezlik canım hayret birsey.

ya kız çok güzel gerçekten:KK52: yalnız aklıma bir şey takıldı ilk sayfalarda adriana limayla karşılaştırıldığı foto var. adriana daha güzel ama neden diye bir baktım fatmagülün gözlerinin kahverengi olmasından dolayı. lens taktığı fotolarda ise bambaşka görünüyor:KK31:
renkli gözlü olmak ekstra bir güzellik mi katıyor acaba:KK31: gözlerim siyah ama mavi lens almayı düşünmeye başladım.:KK31:

Asil kiz icin guzel degil en azindan ben kendime bakarak soyluyorum benim yanimda guzel degil en azindan demek sacma...Boyle bir ozguvenle yorum yapilirsa elbette foto istnir , Ne VARKI BUNDA.Begenmeyenler nesini begenmemis onuda bilmek isterim.Kasi gozu heryeri yerinde kadinin. Eger yok benim oram buram daha guzel bilmem ne diye ortaya atilirsa elbette foto isteriz. Ben simdi istedigim kadar atayim buradan yok ben cok guzelim diye... ne geregi var. asil bunu yapanlar cocukluk yapti. Boyle bir kiz Tr standartlarinda yolda yururken kaca kere goruyorsunuz merak ediyorum. Tamam dunyanin en guzel kizi degil ama kiz guzel olay bitmistir... hatta tr ortalamasinin ustunde bir hatun. Sizlere de bizlerede masallah demek duser.

böyle yorumlarada deli oluyorum:KK53::KK53: bu neyin kafası yahu :KK37: kimse foto koymak zorunda değilki neden bundan güzel bir kızın bu forumda olabiliceğine inanmıyorsunuz çok ilginç:KK14: kim niye kendi resmini ayan beyan burda paylaşmak istesin ki:nazar: size göre kaşı gözü her şeyi yerinde çok güzel tamam bana görede güzel ama x kişisine göre çirkin olabilir yani :KK53: kız güzel olay bitmiştir nedir herkes beğenmek zorunda mı ne çocukluğu sizin yaptığınız çocukluk asıl:KK19: isteyen maşallah der isteyen beğenmedim der geçer:KK14:

böyle yorumlarada deli oluyorum:KK53::KK53: bu neyin kafası yahu :KK37: kimse foto koymak zorunda değilki neden bundan güzel bir kızın bu forumda olabiliceğine inanmıyorsunuz çok ilginç:KK14: kim niye kendi resmini ayan beyan burda paylaşmak istesin ki:nazar: size göre kaşı gözü her şeyi yerinde çok güzel tamam bana görede güzel ama x kişisine göre çirkin olabilir yani :KK53: kız güzel olay bitmiştir nedir herkes beğenmek zorunda mı ne çocukluğu sizin yaptığınız çocukluk asıl:KK19: isteyen maşallah der isteyen beğenmedim der geçer:KK14:

sen benim kafami merak etme istesende o kadar yukarilara cikamazsin... rahat ol sen.

sen benim kafami merak etme istesende o kadar yukarilara cikamazsin... rahat ol sen.

bence o kadar aşağılara inemem, kimsenin zekasıyla dalga geçmek istemem ama yazdıklarımı anlayamadığınıza göre baya noksanlık var anlaşılan:KK50: senli benli konuşmanızdan terbiye durumunuzda ortada :KK50: daha fazla yoruma gerek yok heralde:KK14: yazık size üzülüyorum böyle bakış açıcı olmayan düz mantık giden insanlara umarım yazmak istediklerimi anlayabilmişsinizdir biraz zorlanıcaksınız ama iki üç defa okuyun bence yaparsınız :KK9::nazar:

bence o kadar aşağılara inemem, kimsenin zekasıyla dalga geçmek istemem ama yazdıklarımı anlayamadığınıza göre baya noksanlık var anlaşılan:KK50: senli benli konuşmanızdan terbiye durumunuzda ortada :KK50: daha fazla yoruma gerek yok heralde:KK14: yazık size üzülüyorum böyle bakış açıcı olmayan düz mantık giden insanlara umarım yazmak istediklerimi anlayabilmişsinizdir biraz zorlanıcaksınız ama iki üç defa okuyun bence yaparsınız :KK9::nazar:

vah vah vah napsak acaba... sen insanlarin yorumlarini begenmeyince neyin kafasini yasiyorsun diye itham et... beni alkolik veya uyusturucu bagimlisi konumuna koy, sonra ben sana bir cumle yazayim hemen alin karsi saldiriya gec. Once sen insanlari ne sekilde zan altinda biraktigina dikkat et arkadasim. terbiyeyi senden ogrenecek degilim zira sen ogren once tanimadigin insanlara ne hakla neyin kafasini yasiyorsun dersin? Oyle lafa boyle cevap iste naparsin... sen dua et daha kotu birsey dememisim bu kadarla kalmisim.Istesem daha kotu seylerde soyleyebilirdim, ama forum kurallarindan haberim var, seviyeyide dusurmem. Insanlara acayip acayip laflar soyleyip boyunuzun olcusunu alinca boyle 5 yasindaki cocuk gibi aglamayin madem. Bence bana degil kendine uzul sen.Gerektigi yerde gereken insana siz mi sen mi diye hitap edilecegini ben cok iyi bilirim, ama baktim ki sen benden evvel benimle neyin kafasi bu? diyerek samimiyet ilerletmissin bende samimiyeti bozmayayim istedim.

Son düzenleme:
$image.jpg ................

X