bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

sen benim kafami merak etme istesende o kadar yukarilara cikamazsin... rahat ol sen.

Yanı tavrınız okadar saçmakı neden ınanamıorsunuz forumda belkı dhaa guzel kızlar var .?
foto koymak zorunda mı ben ondan guzelım dıyen arkadaslar siz kımsınız kı sıze ısbatta bulunucak hey Allahım ya :KK52:

ayrıca bnde bu kızdan guzelım her turlu hemde boy pos fızık kas goz ne olcaka sımdı ? size ısbatlamak ıcın
Burda kendımımı teshır edıcem alla alla bak sen

çirkin değil kız tabıkı guzel . ama dunya guzelı degıl bı tuba buyukustun bı beren saat daha guzel bence :KK51:

$579921_379456392127440_794839727_n.jpg

burdaki gibiyse beğenmedim...

kız güzel okey ama adriana limayla alakası yok bence bikaç fotogrefta ona benzer çıkmış sadece o kadar.. o dolgun dudaklar bendede olsa bende bi mavi lens takarım adriana pozları verirdim yani:KK34: ama kız güzel sadece adrianaya benzemiyo..

adrianadaki bakış kimsede olamaz ....bakışlarının lakası bile yok bence..teni çok güzel

Bundan güzeli yok demek cidden iddialı olmuş.
:KK14:

Son düzenleme:
Bu kızın Adriana Lima'ya benzediği falan yok! geçen gazete de Tuncay şanlı ile el ele fotosu vardı,yüzü net bir şekilde görünüyordu. O gömlekli ve Adriana'ya benzediği fotoyu nasıl çekmişse orada aynı tebrikler valla.

Bu kızın Adriana Lima'ya benzediği falan yok! geçen gazete de Tuncay şanlı ile el ele fotosu vardı,yüzü net bir şekilde görünüyordu. O gömlekli ve Adriana'ya benzediği fotoyu nasıl çekmişse orada aynı tebrikler valla.

$19ac05b599e066f628b7a8d2812081ed.jpg
spikerlige başlamiş

$665bbb2a9f03cb2662c0634c5e913622.jpg
evt dudak kesin estetik, burunda estetik diye bagiriyor

Bu kızın Adriana Lima'ya benzediği falan yok! geçen gazete de Tuncay şanlı ile el ele fotosu vardı,yüzü net bir şekilde görünüyordu. O gömlekli ve Adriana'ya benzediği fotoyu nasıl çekmişse orada aynı tebrikler valla.[/QUOTE]

$GaleriDetay.jpg $GaleriFinish.jpg
bu resim den bahsediyorsun sanırım?

$36458c095e9d2044f95cd71cddfc07ba.jpg
bencede benzemiyor...????

ben bu kızı şuanda survivorda mı gördüm ??
yok eminim kesinlikle o :nazar: ünlü olmak için tuncay ve beraberinde survivor . güzel hamle yaptı kendisi
makyajsız bakımsız halini henüz görmedim ama çok hoş bir hatun

oha kadın aşırı güzel. ama burunda bir estetik var gibi duruyor doğalsa gerçekten bir adriana hayranı olarak kadını tebrik ediyorum en az onun kadar güzel imrendim bak şimdi

gul-faki1.jpg

gul_faki_panama.jpg

tumblr_mdap1eokvC1r4e1tdo1_500.jpg

Fatma-G%C3%BCl-Fak%C4%B1-Resimleri.jpg

Bunlarda Adriana ile hiç alakası yok. Tombik bir de. Hiç hoşuma gitmedi.
Burçin Abdullah'a benziyor.

glfak_zpsa26806db.jpg

G%C3%BCl-Fak%C4%B1-Survivor-%C3%9Cnl%C3%BCler-G%C3%B6n%C3%BCll%C3%BCler-2013-Resimleri-015.jpg

7c7_70cc1.jpg

açıkçası ben en doğal güzel olarak ve fiziğini en beğendiğim insan olarak candice swanepoeli beğeniyorum.. biraz garip cümle oldu biliyorum:) tip olarak siyah saç mavi göz bayılırım ama mesela adriana limanın bel kıvrımı pek yok ama yüzü ve bacakları afet ama bu kızın her tarafı güzel ya tam bir kadının hayal ettiği kıvrımlara sahip ben bu aralar kilo vermeye çalışıyorum da bakıyorum arada bir beni motive ediyor yani...
Eki Görüntüle 441155 Eki Görüntüle 441156 Eki Görüntüle 441157 Eki Görüntüle 441158 Eki Görüntüle 441159 Eki Görüntüle 441160 Eki Görüntüle 441161
Kesinlikle katılıyorum. Vucudu tam beğendiğim tarz. Zayıf ama kemik yapısı olarak hatları harikaa. Gözleri dudakları.. Herşeyini çok beğeniyorum. Estetik bile olsa (ki yok), doktoru özel olarak tebrik etmek lazımdı.:))

X