bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

guumllfatma5_zpsa9701e7b.jpg

guumllfatma6_zps9b095374.jpg

guumllfatma4_zps3eb50226.jpg

guumllfatma1_zps58e791e8.jpg

Valla ben Hilmiyle çok yakıştırıyorum aralarında bir şey olsa çok sevinirim.:KK1: Zaten geçen gün başka biriyle aşk dedikodusu çıkmıştı Gül'ün ismini hatırlamıyorum ama hiç yakışmamışlardı. :44:

Bide kızlar sanırım tekrardan dolgu yaptırmış dudaklarına dikkatimi çekti daha bir kalınlaştırmış özellikle üst dudağını yakında patlayacak o kadar dolgudan..

burnun suni gözükmesini ben de beğenmiyorum, onun dışında doğal olduğunda çok güzel oluyor, çoğu insan olmuşken çok artistik bir burun olsun istiyor, ama sonuç hiç iyi olmuyor bana göre de...

kesinlikle canım , doğal artistik burunla ,sonradan yani estetikle artistik bi burun yaptırmış iki burun arasında dağlar kadar fark var. bide yüzünün hemen ortasında anlaşılmıycak gibi değilki. ama dediğim gibi burda lindslohan nickli çok sevilen bi üyemiz var biliyorsundur muhtemelen onun burnu mükemmel hem çok güzel hem de ona çok yakışmış ,en fazla okararda güzel yaptırmışken en artistiği olsun diynce malesef olmuyor, kumaş değilki beğenmeyip başka yaptırasın risk alıyorsun

çelik- sevenler anlar çekenler anlar mı ne öyle birşey işte

baştan aşağı değişmiş klipte oynadığını unutmuş herhalde estetik yok ve gözüm kendi rengi derken klip ortaya çıkmaz sanmış

çelik- sevenler anlar çekenler anlar mı ne öyle birşey işte

baştan aşağı değişmiş klipte oynadığını unutmuş herhalde estetik yok ve gözüm kendi rengi derken klip ortaya çıkmaz sanmış

canım klipteki o değilmiş. sound adlı bi arkadaşımız çeliğin menajerine mail attı . zaten kulaklarına estetik yaptırmadıysa o olmadığı belliydi

klipteki kız o değilmiymiş aa benzioduda klipteki kız kendi halinde hoş bi kız ama

evet lensmiş canım gerçi kendisine sorulunca numaralı lens takıyorum kendi göz rengim diyor

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar fatmagülün saçlarının bu kadar parlak olması kullandığı ürünlerde kısmen etkilidir tabi ama en önemlisi sık sık siyaha boyatması. biliyorsunuz ilk boyamalar genelde çok parlak göz alıcı olur .benim çevremde öyle.

klipteki kız o değilmiymiş aa benzioduda klipteki kız kendi halinde hoş bi kız ama

evet lensmiş canım gerçi kendisine sorulunca numaralı lens takıyorum kendi göz rengim diyor

adrianaya benzemek için takıyodur lensi

Canım burada da yüzünde operasyon var. Dudakları normalde çok ince çünkü, vivianduygunun eklediği resimlere bakarsan görebilirsin farkı. Bu fotoğraf vize için çekilmiş olabilir. Sanırım vize için çekilen fotoğraflarda lens kabul edilmiyordu. Yani ben öyle biliyorum..

Çeliğin klıbndeki kız zaten Gül olsaydı kendine yazık etmiş olurdu bu kadar estetikle.. Klipteki kız çok duru güzel gelmişti gözüme.

Canım burada da yüzünde operasyon var. Dudakları normalde çok ince çünkü, vivianduygunun eklediği resimlere bakarsan görebilirsin farkı. Bu fotoğraf vize için çekilmiş olabilir. Sanırım vize için çekilen fotoğraflarda lens kabul edilmiyordu. Yani ben öyle biliyorum..

Çeliğin klıbndeki kız zaten Gül olsaydı kendine yazık etmiş olurdu bu kadar estetikle.. Klipteki kız çok duru güzel gelmişti gözüme.

lenssiz de güzel, nedir bu renkli göz isteği

Hala spikerlik eğitimine devam etme isteği olması beni güldürüyor. :KK70:
Biraz da olsa insan kendinin ne olduğunu bilmeli.
Hiç mi izlemedi acaba yarışmayı ülkemize döndükten sonra?
Biraz durup kendine bakmalı dışarıdan. Hahah. :KK70:
Neyse...

Adriana ile cidden alakası yok diye düşünüyorum artık.
Zaten uçakta karşılaştıklarında Adriana Lima da benzetilme konusu için "birazcık" demiş. :KK70:

ngmc6.jpg

ngmff.png

ngmgn.jpg
burnu da çok güzel değil mi?

ne fatmagülmüş arkadaş, gözler lens, dudaklar dolgu, burun estetik, tmm güzel kızda o kadarda doğal değilmiş:) zaten konuşamıyo da:)güzelliği avantajı işte:)

X