bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

ben bu kızın gözlerinin lens olduğunu inkar ettiğini şimdi öğrendim. iyi tamam güzel hoş da milleti saf sanıyor sanırım. ne kadar belli lens olduğu yuh artık. bu kızı güzel bulurdum da bu sözlerinden sonra itici gelmeye başladı sen herkesi kör alemi sersem mi sanırsın fatooo ? :)

kendisi 90 doğumlu oldukça genç , güzel ve sıcak bi kız beğenmeyenler illa olacaktır ama bence kıskançlık kokan eleştiride çok olmuş...
ekrana yakıştığını düşünüyorum ayrıca istediği kişiye benzemek isteyebilir ona ne buna ne kime ne :KK70:

Kalıcı makyaj günümüzde bir çok açıktan vazgeçilmez hale gelmiştir. Bu sebeple neredeyse her bayanın kalıcı makyaj yaptırma isteği gün geçtikçe artmaktadır. Bir çok kalıcı makyaj stüdyosu bu hizmeti uygun fiyatlara ve profesyonel olarak yapmaktadır. Gel gelelim kalıcı makyaj yapan sayısı bir o kadar da az görünmektedir.
Yukarıda förmekte olduğunuz resimde kalıcı makyaj dudak uygulması yapılmaktadır.

Kalıcı makyaj ile daha güzel dudaklara daha belirgin kaşlara daha güzel gözlere ve sayamadığımız bir çok güzelliğe teş bir rütuş aracılığı ile sahip olabilirsiniz. .Özellikle bir konuya değinmek istiyorum. Eğer kalıcı makyaj yaptırmak istiyorsanız bunu çok iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir..Kalıcı makyaj.uygulamasını yapacak olan stdüyodaki bireyin kesinlikle ustalık belgesi olup olmadığını sorgulayınız...T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI Kalıcı Makyaj Sertifikası Ustalık Belgesi .olup olmadığını bizzat kendilerine sorabilir hatta bu belgeyi görmeden uygulama yaptırmayabilirsiniz.
Kalıcı makyaj günümüzde çok tercih edilen bir yöntem olmakla kalmayıp artık makyajın yerini almaya başladığıda söylenmektedir..Kalıcı makyaj.uygulaması yapılmadan önce kişiye kalıcı makyajı yaptıracağı bölgenin ağrısını indirgemesi adına öncelikle Lokal anestezi yapılmaktadır.

Bu yazımda azda olsa sizlere fikir verebildiysem ne mutlu bana ilerleyen zamanlarda daha fazla içerik ile sizlere bilgi vereceğim Şimdilik sağlıcakla kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
812675f2ab4211e2b61322000a1f9358_7_zps70770f52.jpg

b398bf36cc7111e292b622000a1fb73b_7_zpsc55d169d.jpg

42ba07feab8111e28c8322000a9e08d3_7_zpsbf9623bd.jpg

Gül'ün gözlerinde bişey oldğunu anlamıştım da estetik olaylarını hiç bilmiyodum.
Sanırım Adri'ye benzemeye çalışıyo Gül,başaramıyo bence :KK1: keşke doğal kalsaydı gerçi estetik falan ama yüzü güzel kızın

klipteki kız o değilmiymiş aa benzioduda klipteki kız kendi halinde hoş bi kız ama

evet lensmiş canım gerçi kendisine sorulunca numaralı lens takıyorum kendi göz rengim diyor

Canım ayıptır sorması bu resmi nerden buldun:KK53::26:

Dedektif gibisin maşallah:KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
$988489_384043155035031_1096003862_n.jpg

bu Fatmagülün küçüklüğü diyolar doğrumu sizce?öyleyse lens değil

Canım ayıptır sorması bu resmi nerden buldun:KK53::26:

Dedektif gibisin maşallah:KK9:

forumun önceki sayfalarında başka biri paylaşmış ben bulmadım ama gerçek bu

bu arada birisi çeliğin klibinde oynayan o değil demiş tekrar izledim kesinlikle o gülüş aynı gayet güzelmiş o klipte

Bu kızı tanımam etmem, medyatik insanları tanımaya değer de görmem sadece forumda yazılanlar üzerine kendisi hakkında birkaç kelam etmek istedim. Estetikli olabilir, estetikli olmak ayıp da değil. Bir zamanların dünya güzeli olarak görülen ve hala 'güzellik' ikonu kabul edilen Marilyn Monroe'nun burun ve dudak estetiğini geçirdiğini biliyor muydunuz? Erkeklerin rüyalarını süsleyen Adriana Lima'nın göz kapağı estetiği ve dudak estetiği geçirdiğini? Hollywood'un şimdiki göz bebeği Megan Fox'un her ay yeni bir yerini değiştirme operasyonlarını bilmeyen yok zaten. Tonlarca var, aklınıza kim gelirse Scarlet'ten tutun da Nicole Kidman'a kadar. Bazıları estetik yaptırıp şöhret oldu bazıları sonra. Fakat anladığım kadarıyla sorun estetikli olması değil, bunu inkar etmesi/edilmesi. Neden? Ne gereği var?
Bence şöyle bir gerek olsa gerek, diğer türlüsünü aklım mantığım almıyor.
Ya bu kız fazla takıntılı, kendisinde pek ala saçma bir Adriana Lima hayranlığı var, amaçı da şöhret olmaktı, Adriana Lima benzerliği ile bu amacına ulaşabileceği fikrine sahip oldu ve bunu da başardı.
Ya da sektörün bir oyunu.
Medya sektörünü elinde bulunduran ağababalar da zaten kullanacakları insanlar arıyorlar, insanların 'göz önünde olma arzuları'nı suistimal etmek üzere hazırda bekliyorlar zaten.
Sonuç itibariyle Fatmagül Fakı, medyaya kazandırılmış yapma bir idoldür, bir puttur, konuşuldukça enerji toplarü enerji sahibi oldukça şöhreti devam eder.

Boşverin hanımlar.

bencede sunuculuk yaptırmasınlar ya bakışları çok kötü rahatsızlık veriyor insana birde sürekli sırıtıyor ya rahatsız ediyor insanı :KK9:

Bu kızı tanımam etmem, medyatik insanları tanımaya değer de görmem sadece forumda yazılanlar üzerine kendisi hakkında birkaç kelam etmek istedim. Estetikli olabilir, estetikli olmak ayıp da değil. Bir zamanların dünya güzeli olarak görülen ve hala 'güzellik' ikonu kabul edilen Marilyn Monroe'nun burun ve dudak estetiğini geçirdiğini biliyor muydunuz? Erkeklerin rüyalarını süsleyen Adriana Lima'nın göz kapağı estetiği ve dudak estetiği geçirdiğini? Hollywood'un şimdiki göz bebeği Megan Fox'un her ay yeni bir yerini değiştirme operasyonlarını bilmeyen yok zaten. Tonlarca var, aklınıza kim gelirse Scarlet'ten tutun da Nicole Kidman'a kadar. Bazıları estetik yaptırıp şöhret oldu bazıları sonra. Fakat anladığım kadarıyla sorun estetikli olması değil, bunu inkar etmesi/edilmesi. Neden? Ne gereği var?
Bence şöyle bir gerek olsa gerek, diğer türlüsünü aklım mantığım almıyor.
Ya bu kız fazla takıntılı, kendisinde pek ala saçma bir Adriana Lima hayranlığı var, amaçı da şöhret olmaktı, Adriana Lima benzerliği ile bu amacına ulaşabileceği fikrine sahip oldu ve bunu da başardı.
Ya da sektörün bir oyunu.
Medya sektörünü elinde bulunduran ağababalar da zaten kullanacakları insanlar arıyorlar, insanların 'göz önünde olma arzuları'nı suistimal etmek üzere hazırda bekliyorlar zaten.
Sonuç itibariyle Fatmagül Fakı, medyaya kazandırılmış yapma bir idoldür, bir puttur, konuşuldukça enerji toplarü enerji sahibi oldukça şöhreti devam eder.

Boşverin hanımlar.

angelina nındamı dudakları estetikmiş?? fakat teenage zamanlarındaki fotoğraflarındada çok köfte.ayrıca silikonlu yada dolgulu dudağa göre fazla çizgisi var dudağında

bu basligi acan ya fatmagulun kendisi ya da yakini :KK1: bence vasat guzellikte biri..kaldi ki adriana limaya bayilirim..kendisini benzetmeye calismis ama basit bir taklit olmaktan oteye gidememis...hic albenisi yok :KK51: adriana lima acayip cekici bi kadin..:KK51: ben begenmiyorum acikcasi

Ya arkadaş ? Nası bi dünyada yaşıyoruz , bu konuyu açan arkadaşın cınsel tercıhlerınden şüphelenmeli :KK66::KK66: hay allahım ya anlamamalı hıç mı dertlerıyok ....

Ben daha önce yorum yapmıştım ama gene yapıcamm :KK1::KK1:
Ya kız gerçekten çok güzel estetik de olsa ...
Ama hiç bir vasfı yok ,sadece ünlü olmak için uğraşıyo ,Adrianaya benzemeye çalışıyo vs.
Yüzü ne kadar estetikle de olsa güzel olursa olsun benim gözümde başarısız, donuk,hiç bi yeteneği olmayan bir kız.:KK1:
Her güzel olan tvye çıkarsa ohooooo burdaki bayanların hepsinin ünlü olması lazım burdaki ablalar daha güzel:21::21::KK9:

X