Bunları bırılerıne anlatmazsam patlayacam

gurbet65

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2014
23
3
Bunları kimseye anlatmadim. Ben iki aydır doğum yaptım dogumuma iki hafta kala eşimin beni aldattığını öğrendim. Ben eşime hayatımdaki herseyden daha çok guvenirdim ben aldatirim o aldatmaz derdim çünkü çok dindar bir insandi. Eşim bana face sini kaybettigini acamadigini söylüyordu bende saf inandım iki yıldır yok zannediyordum. Ama varmış ve orda kizlara arkadaşlık istekleri ve Birine attığı mesaj . cildirdim resmen her günüm ağlamaklıKimseye demedim eşime bile masajı görmemiş gibi yaptım. Ama ona iki ayı zehir ettim resmen. Onun yüzünü görmeye dayanamiyordum bunuda bana yalan söylediği için böyle olduğumu söyledim Ayrılmak istiyordum. Konustugum gün gittiğim gün olacaktı. Ve sezeryandir lohusaliktir gelen giden ve kalanlardan fırsat bulamadım. Ve ongun evvel ona sordum bu nedir diye. Hep inkar etti. Bendegildim arkadaşım atmış falan dedi. Bende eşyalarımı topluyorum. Gidiyorum dedim evden çıktı ve beni aradı telefonda arkadaşı abla kusura bakma bendim yemin billah ediyor. Bende tamam dedim inanıyorum. Ama ınanmadim. Düşündüm iki çocuk biri yeni doğmuş ençok babaya ihtiyaç duydugumuz zaman bütün bu olanlar ona ders olur diye düşündüm gitmedim. Ne olur bana söyleyin iyimi ı yaptım. Yoksa kotumu yorumlarinizi bekliyorum.

Arkadaşım yaptı dediğinde yalan söylediğini de farkındasın canım ve sana iyi yapmışsın yada kötü yapmışsın diyemem açıkcası.Sadece şu anki durumun inanmış gibi davranmanı gerektiriyor demek ki.İleride içine sinmezse eşinin hatası zaten daha doğru karar verirsin şimdi lohusasın bunları düşünme en iyi kararı zaman sana gösterir.Derler ya su akar yolunu bulur azıcık zamana bırak bu arada eşini gözlemle bakalım hatasını anlamış mı

cnm benim önce rabbim çocuklarınla güzel uzun bir hayat nasip etsin sana. okuyunca şok oldum rabbim yardımcın olsun kararın doğrumu yanlışmı bilemedim ancak sana tavsiyem eşine çocuklarının hatrına bir şans daha ver.ha bu demek değilki göz yum yaptıklarına hayır ama hayatında onunla devam etmeye karar verdiysen eğer bu yaşananları bugünde bırakıp önüne sunmayacağına inanırsan güzel bir gelecek olur. ancak onu affedip en ufak tartışmada önüne ısıtıp koyarsan hatalarını seninde onunda çocuklarınızında hayatı mahvolur. bunları da göz önnde bulundur derim umarımmmm herşey yoluna girer...

off cok zor bı durum yaa yaptıgı kabul edılemez bır sey ıkı cocukta var yuva yıkmakta kolay değil ama sen hamıleyken boyle ıslerle ugrasması atlatman cok zor eger durumun varsa aılende anlayıslı ve kabul edecek gıbıyse bı sure onlarda kalabılırsın kafanı toparlayıp karar verene kadar

Bir erkegi ikinci kere aldatmasi icin en cok motive eden sey, karisinin bildigi halde bir kere kabul etmis olmasidir.
O yuzden, kalmaya karar verdikten sonra aldatmadigina inanmis gibi yapmaniz en dogru hareket olmus. Bunu bozmayin bence. En azindan kalici kararinizi verene kadar. Esiniz buyuk bir hata yapmasina ragmen ikinci bir sans verdiginize gore iyi bir insan herhalde. Allah yardimcinz olsun.

canım durumuna çok üzüldüm. ama şu var ki çocuklarım var n blm anne baba ayrı olan çocuklara oluyo eğer bu durumu çocuklarını yansıtmadan o evde yaşayabileceksen kal derim. ama yok mutlaka belli ederim kavga çıkar dayanamam diyosan git çünkü öyle yada böyle çocuklar etkilenir diye düşünüorum. şu da varki eşini çok seviyosan görmezden gelebilirsin offf zor bir durm Allah yardımcın olsun. burada sitede daha yeniyim ilk yazım bu oldu, dayanamadım üzüldüm açıkcası yardımcı olmak isterim ama maalesef insana en çok kendisi yardım ediyo herkes boş. üzme canını bebeğininde hayırlı olmasını dilerim.

Son düzenleme:
Bunları kimseye anlatmadim. Ben iki aydır doğum yaptım dogumuma iki hafta kala eşimin beni aldattığını öğrendim. Ben eşime hayatımdaki herseyden daha çok guvenirdim ben aldatirim o aldatmaz derdim çünkü çok dindar bir insandi. Eşim bana face sini kaybettigini acamadigini söylüyordu bende saf inandım iki yıldır yok zannediyordum. Ama varmış ve orda kizlara arkadaşlık istekleri ve Birine attığı mesaj . cildirdim resmen her günüm ağlamaklıKimseye demedim eşime bile masajı görmemiş gibi yaptım. Ama ona iki ayı zehir ettim resmen. Onun yüzünü görmeye dayanamiyordum bunuda bana yalan söylediği için böyle olduğumu söyledim Ayrılmak istiyordum. Konustugum gün gittiğim gün olacaktı. Ve sezeryandir lohusaliktir gelen giden ve kalanlardan fırsat bulamadım. Ve ongun evvel ona sordum bu nedir diye. Hep inkar etti. Bendegildim arkadaşım atmış falan dedi. Bende eşyalarımı topluyorum. Gidiyorum dedim evden çıktı ve beni aradı telefonda arkadaşı abla kusura bakma bendim yemin billah ediyor. Bende tamam dedim inanıyorum. Ama ınanmadim. Düşündüm iki çocuk biri yeni doğmuş ençok babaya ihtiyaç duydugumuz zaman bütün bu olanlar ona ders olur diye düşündüm gitmedim. Ne olur bana söyleyin iyimi ı yaptım. Yoksa kotumu yorumlarinizi bekliyorum.

Aldatmak hiçbir şekilde kabul edilemez bir durum. Hiçbir kadın ikinci kadın olmayı sindiremez burası kesin.
Ama çok yüzeysel anlatmışsın. Aldatmanın derecelerini biçimlendirmek çok üzücü dahi olsa yargılamak adına bunu yapmak zorundasın; elde kalanlarla onu affetmeyi kabul edecek misin diye..
Bir kere sanalda mı kalmış ilişkileri bu çok önemli.
Sen inanmış numarası yaparak sorunu erteliyorsun, peki bundan sonrası nasıl olacak.
Bir ilişki varsa ortada face ten çıkıp reel hayata taşındıysa bir şekilde devam edecektir.

benm eşimde çok dindar facesi yok diye biliyorum bende :26: ama sen gibi bir şey olup olmadığını nasıl öğrenebilirim nasıl öğrendin :26: evi terketme tabiki.sonuçta düşünsene gerçeği gerçekten bilmiyorsun :26: ama allah korusun benm başıma gelse eşime inanamzdım çünkü yalanlarını yakaladım biliyorum :26:

Aldatmak hiçbir şekilde kabul edilemez bir durum. Hiçbir kadın ikinci kadın olmayı sindiremez burası kesin.
Ama çok yüzeysel anlatmışsın. Aldatmanın derecelerini biçimlendirmek çok üzücü dahi olsa yargılamak adına bunu yapmak zorundasın; elde kalanlarla onu affetmeyi kabul edecek misin diye..
Bir kere sanalda mı kalmış ilişkileri bu çok önemli.
Sen inanmış numarası yaparak sorunu erteliyorsun, peki bundan sonrası nasıl olacak.
Bir ilişki varsa ortada face ten çıkıp reel hayata taşındıysa bir şekilde devam edecektir.

Sanalda kalsa yine feci degilmi? Adamin karisi hamile ve ona hem yalan söylüyor facebook için, hem diger tarafta baska kizlar ile konusuyor?
Bu bence yetirici kadar aci bir durum. Ve üzerinde bu aldatma konusundada tekrar yalan söylüyor ve arkadasini kullaniyor.

Yani bu adam hiç bir konuda dürüst degil. Ve bana sorarsan, bu adam kesinlikle tekrar aldatir. Adam karisi hamileken aldatmisse, ve kadin bir sekilde af etmisse, bu adam tekrar yapar. Nede olsa karim herseyi bilerek af etti diye. Yada tekrar o arkadasi gerekirse devreye koyarak.

Benim gözümde aldatmanin dereceleri yok. Nede olsa kadinlardada derece yok degilmi? Kadin aldattiginda, bu sanal alemde olsa bile, adi oruspuya çikar ve erkek derhal bosanir,çoçuk olsun olmasin. Ve bosanmakta haklilarda. Ben olsam kesin bosanirdim. Yalan söylüyen, aldatan insan ile isim olmaz.

Sanalda kalsa yine feci degilmi? Adamin karisi hamile ve ona hem yalan söylüyor facebook için, hem diger tarafta baska kizlar ile konusuyor?
Bu bence yetirici kadar aci bir durum. Ve üzerinde bu aldatma konusundada tekrar yalan söylüyor ve arkadasini kullaniyor.

Yani bu adam hiç bir konuda dürüst degil. Ve bana sorarsan, bu adam kesinlikle tekrar aldatir. Adam karisi hamileken aldatmisse, ve kadin bir sekilde af etmisse, bu adam tekrar yapar. Nede olsa karim herseyi bilerek af etti diye. Yada tekrar o arkadasi gerekirse devreye koyarak.

Benim gözümde aldatmanin dereceleri yok. Nede olsa kadinlardada derece yok degilmi? Kadin aldattiginda, bu sanal alemde olsa bile, adi oruspuya çikar ve erkek derhal bosanir,çoçuk olsun olmasin. Ve bosanmakta haklilarda. Ben olsam kesin bosanirdim. Yalan söylüyen, aldatan insan ile isim olmaz.

elbette ki feci hem de bir daha o erkekle birlikte olamayacak kadar feci.
ama konu sahibi tam anlamamış olayı. inanmış gibi yapmış oturmuş yerine. önce olayı irdelemesi lazım.
yoksa sanalda olunca otursun yerine demiyorum.

elbette ki feci hem de bir daha o erkekle birlikte olamayacak kadar feci.
ama konu sahibi tam anlamamış olayı. inanmış gibi yapmış oturmuş yerine. önce olayı irdelemesi lazım.
yoksa sanalda olunca otursun yerine demiyorum.

Anlamadigindan dolayi degil. Klasik çoçuk bahanesinden dolayi. Ki bu tür bahanelerde daha çok aslinda endise var.
Insanlar ne der daha yeni dogmus bir bebek ile ayrildim diye. Yada yeni dogmus bir bebek ile nasil baba evine gidilir,..

O zahmete girmeden bare inanmis gibi yapti konu sahibi kanimca. Elbette yeni dogmus bir bebek ile çok zordur.
Konu sahibi kendisini nasil hisetmis bilemem ama yinede diyorum, ben ayrilirdim çünkü esime güvenemezdim artik.

Benim gözümde aldatmanin dereceleri yok. Nede olsa kadinlardada derece yok degilmi? Kadin aldattiginda, bu sanal alemde olsa bile, adi oruspuya çikar ve erkek derhal bosanir,çoçuk olsun olmasin. Ve bosanmakta haklilarda. Ben olsam kesin bosanirdim. Yalan söylüyen, aldatan insan ile isim olmaz.[/QU iki ay öncesine kadar banada sorsalar bende aynı şeyleri söylerdim. Hani yaşamayan bilmez derlerya ben kesinlikle aldatilmayi hoş karsilamam çeker giderim derdim. Çarem yok çocuğumun biri altı yaşında diğeri yeni . Birinin okul diğerinin bez mama yani o kadar kolay değil eyer duzelicekse ben çocuklarımı madur edemem. Ben çalışmıyorum. Aileme okadar yük olamam kabul etmezler çocukları. Birde ben çocuğumu çok nazlı buyuttum her dediği olur. Ben böyle sade benim değil cocuklariminda hayatını etkileyecek bir konuda gurur yapmam doğru olurmu. Ben çocuklarımın tirnagi kırılma ölürüm. O kadar düşkünüm. Kiyamadim ama huzursuz bir ortamdada cocugumun büyümesine izin vermem yani birdaha tekrarlanırsa ben yapacagimi yaptım derim ve giderim çocuklarımla.

Affedecekseniz de kendinizi hiçbirşeyden haberi olmayan saf biri gibi göstermeyin. Herşeyin farkında olduğunuzu bildirin. Bu şekilde kendinizi kandırmaktan başka bir şey yapamazsınız.

ŞU AN LOHUSASIN HER ŞEY ÇOK ZOR. soillie arkadaşa aynen katılıyorum. aldatmadığına inanmış gibiyap hayatına devam et bence. bir daha yaparsa o zaman düşün derim. offf yaa şu internet küresel tehlike. çoğu erkek kullanmayı bilmiyor

Önce kendine şu soruyu sor. İlerde pişman olur muyum? Eğer her kavganızda, her anda bunu ona hatırlatacaksan şimdi kul köle olan adam ilerde "eee sıktın ama yemin ettik ispat ettik inanmıyorduysan ne diye affettin. Affettiysen artık başımın etini yeme" diyebilir.

İçinden çıkılmayan, affedilemeyen, çocuklar için kabul edilmiş gibi görünüp de aslında içten içe soğunulan konularda bir kadının kendine ve evliliğine ettiklerini de
şu konudan bir okumanı tavsiye ederim:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=705977

tek mesaj mı atmış tensel bir şey yok yanı bence yıne düşünün ya adam belkı sadece sohbet etmek ıstemıstır

inandın kabullendin affettin
bunlara bişey diyemem sizin kararınız ancak
bundan sonra hiçbişey eskisi olmaz
eşiniz hep gözünüze batacak
sürekli açıgını yakalamak için ugraşacaksınız
telefonunu facesini kontrol edeceksiniz
belki cebi cüzdanı
bunlara hazırlıklı olun bundan sonrası daha zor

X