Bunun nedeni ne olabilir

Alan memnun satan memnun size ne ?
Size ve bu tarz yorum yapan uyelere cevap vermis olayim: Bu bolume herkes istedigi seyleri yazip sorabiliyor kurallara aykiri hakaret vb durumlar olmadigi surece.. Mesela ben bu olayi bir yerden duydum ve oylesine sormak istedim, yani bana dert oldugundan degil tabi ki (zaten burasi dert bolumu degil).. Mesela bu tarz duydugun akla gelen sorulari sormak icin o kisilerle bir baginin olmasi veya o konuyu dert ediniyor olman gerekmiyor ki.. Ben sadece soruyorum nedenini merak ettigim icin, herkes istedigini sormakta ozgur sonucta, isteyenler cevaplar, istemeyenler de cevaplamaz zaten.. Ben tutup da ay nasil boyle bir sey yaparlar vah vah bu ne dert falan demiyorum ki zaten, hayatin icinden duydugum bir seyi oyle soruyorum kendimce fikir alisverisi icin sadece, fazla anlam yuklemeye gerek yok bence

Size ve bu tarz yorum yapan uyelere cevap vermis olayim: Bu bolume herkes istedigi seyleri yazip sorabiliyor kurallara aykiri hakaret vb durumlar olmadigi surece.. Mesela ben bu olayi bir yerden duydum ve oylesine sormak istedim, yani bana dert oldugundan degil tabi ki (zaten burasi dert bolumu degil).. Mesela bu tarz duydugun akla gelen sorulari sormak icin o kisilerle bir baginin olmasi veya o konuyu dert ediniyor olman gerekmiyor ki.. Ben sadece soruyorum nedenini merak ettigim icin, herkes istedigini sormakta ozgur sonucta, isteyenler cevaplar, istemeyenler de cevaplamaz zaten.. Ben tutup da ay nasil boyle bir sey yaparlar vah vah bu ne dert falan demiyorum ki zaten, hayatin icinden duydugum bir seyi oyle soruyorum kendimce fikir alisverisi icin sadece, fazla anlam yuklemeye gerek yok bence
Biz de cevap verdik nedeni nicini kimseyi bağlamaz. Merak edilecek tonlarca konu varken elalemin kapıdan alıp bırakması olmamalı gündemin. Sana fayda sağlamayacak ki bu bilgi.bos bilgilerle beynini neden doldurasin.

Diyelim ki 20 yaslarinin baslarinda olan bir genc kiz var.. Bu genc kizin bir sevgilisi var.. Sevgilisini, kizin annesi falan biliyor.. Neyse, soyle bir durum var: Bu kiz sevgilisiyle bulusacagi zaman, gunduz vakti bulusuyor (sanirim kizin ailesi aksam bulusmalarina izin vermiyor) Neyse, ilginc durum su: Bu kiz her bulusacagi zaman, sevgilisi apartmanlarinin kapisinin onune kadar gelip aliyor onu, pencereden de kizin annesi onlara el salliyor.. Donuste de ayni yere getiriyor.. Kizin annesi boyle istedigi icin.. Bu arada kiz normalde tek basina sokaga hic cikamayan biri de degil.. Sorum su: Bu cocugun evi, kizin eviyle ve bulusacaklari yerlerle ters istikamette.. Hani yeri gelir denk geldigi zaman evin onunden alir da, her seferinde gunduz vakti cocuk gibi almasi, kizin annesinin ozellikle bunu talep etmesi size de sacma geldi mi? Hadi cocugun arabasi falan olsa mantikli diyelim, hani yorulmasin diye derdik.. Bu arada sevgililikleri ciddi degil su an (yani aile tanismasi, soz, nisan gibi bir durum yok) Ve bu kizin annesi asla oyle modern, yani yeni kafali annelerden degil.. Uzun lafin kisasi, bu durum size de tuhaf geldi mi ve sizce sebebi ne olabilir

X