Bunun telafisi olmaz mı?

pardon ben orayı yanlış anlamışım. ama annesine seni kabul ettirmesi gereken o sen değilsin. ben bu kadını seviyorum onunla birlikteyim diyecek bu senlik bir durum değil. bak gerçekten onun için vazgeçilmezsen çok seviyorsa temiz bir sayfa açar, ama ilişkiniz devam edecekse yaşanalar senin başına kalkılacaksa çok üzülürsün. dik dur karşısında , inanması için uğraşabilirdim diyosun orayı tam anlayamadım kendini ifade edemediğini mi düşünüyorsun ?
Evet İfade edemedim bana inanmadı. Kimse zorla bir şey yapamaz dedi. Tam olarak anlatmadım. Ama anlatsamda değişmez sanırım. Başta öyle dedi ben kendi kararlarımı verebilirim hayatımda kimin olması gerektiğini seçebilirim bu benim hayatım başkasının değil dedi. Ama annesiyle konuşunca olmaz yapamam büyük ve ağır konuştu dedi

Evet İfade edemedim bana inanmadı. Kimse zorla bir şey yapamaz dedi. Tam olarak anlatmadım. Ama anlatsamda değişmez sanırım. Başta öyle dedi ben kendi kararlarımı verebilirim hayatımda kimin olması gerektiğini seçebilirim bu benim hayatım başkasının değil dedi. Ama annesiyle konuşunca olmaz yapamam büyük ve ağır konuştu dedi
yakın zamanda bir görüşmemiz olacak dedin, orda tamamiyle bir gözlemle bence.aslında o da kafasından seni atamamış yoksa bir daha niye görüşsün kestirip atar. ama güçlü olman lazım onu sevdiğini ve çok değer verdiğini söyle. sevmek ayıp değil ama tavrını koru açıkca herşeyi anlat devam edicekse düzgünce devam eder en azından bitecekse de bir süre üzülürsün ama geçer elbet

yakın zamanda bir görüşmemiz olacak dedin, orda tamamiyle bir gözlemle bence.aslında o da kafasından seni atamamış yoksa bir daha niye görüşsün kestirip atar. ama güçlü olman lazım onu sevdiğini ve çok değer verdiğini söyle. sevmek ayıp değil ama tavrını koru açıkca herşeyi anlat devam edicekse düzgünce devam eder en azından bitecekse de bir süre üzülürsün ama geçer elbet
Evet şu an telefon da konuşuyorum onla ve mutlu buluşcağımız günü anlatıyorum 5 dk olmasın diye çabalıyorum laflarımla. O günde içinde bana benzeyen bi kız olan kar küresi hediye edeceğim. Hep aklında kalmak istediğim için

Anne zaten karşi ilişkinize sizi istemedigini açikça söylemiş. Ileride evlilik durumu olunca illa ki sorun çikacaktir bu sebeple. Erkek arkadaşinizin da yaşadiklarinizi ilk firsatta yüzünüze vuracagini düşünüyorum. Bence bu ilişkiye tekrar başlamayin önünüze bakin.

Anne zaten karşi ilişkinize sizi istemedigini açikça söylemiş. Ileride evlilik durumu olunca illa ki sorun çikacaktir bu sebeple. Erkek arkadaşinizin da yaşadiklarinizi ilk firsatta yüzünüze vuracagini düşünüyorum. Bence bu ilişkiye tekrar başlamayin önünüze bakin.
Annesi evet istemiyor ama zamanında beni çok seviyordu ve istiyordu tek sorun bunları biliyor olması. Tekrar beni sevebilir Eski erkek arkadaşımDa bana güvenebilir diye düşünüyorum elimden geleni yapmaya hazırım

Annesi evet istemiyor ama zamanında beni çok seviyordu ve istiyordu tek sorun bunları biliyor olması. Tekrar beni sevebilir Eski erkek arkadaşımDa bana güvenebilir diye düşünüyorum elimden geleni yapmaya hazırım
Size çok dizi izletmisler.
İyi seyirler.
Bundan sonra başınıza ne gelirse mustehak.

Size tecavüz ettiğini söylediğiniz birisiyle 'İlişki' yaşadığınızı belirtmişsiniz. Bunu 'ilişki' olarak nitelendiriyorsanız pekte tecavüz falan olduğunu zannetmiyorum. Bir erkekten ayrıldıktan sonra gidip başkalarıyla ilişki yaşayıp o adama dönmeye kalkarsanız ve o erkek kırmızı çizgileri olan bir erkekse sizi kabul etmez. Erkek açısından bakarsanız; o erkeği hangi konuma düşürdüğünüzü anlayabilirsiniz. Size 'annesinin' kabul etmediğini söylemiş; annesinin bu durumdan haberi dahi olduğunu zannetmiyorum, sizi kırmamak için kendi düşüncesini annesi üzerinden belirtmiş. Benim size tavsiyem bir bardak soğuk su içmeniz olur.

X