Burberry'nin parfümlerinden anlayanlar!

Malesef en yakın boyner mağazasını arayıp sordum body limited yok orda. Başka deneyeceğim yer de yok. Yani ne yapsam bilemedim eminim güzel bir kokudur. Body mi alsam body limited mi çok kararsızım. Dediğim gibi body set 252 tl düşmüş. Body limited sadece parfüm 259 tl. Yardım çok ikilemde kaldım ((

Canım peki body limited mi yoksa body mi sence ikisinden birini alcam
ay kampanyası baya iyiymiş body nin de.. ben de bilemedim şimdi ben body klasiği sevmiyorum ama senin hoşuna gitmiş onu da alabilirsin aslında o yüzden hem daha kalıcı olur set halinde kullanırsan..

London'ı kuzenimden biliyorum, evet gerçekten farklı ve hoş bi koku. Ben de çok sevmiştim :)
London cidden burberry parfumleri arasinda en farkli en kadinsi kokani :) butun burberry parfumlerinde hep bi nota var nasi desem ayni cizgide hepsi koklayinca mutlaka bu burberry parfumu dedirten bisey :) london oyle degil farkli bi havasi var bu kokunun :) burberryden benim favorim londondur :)

Burbbery body turevlerini hic kullanmadim o yuzden fikir veremeyecegim.

Benim kullandiklarim;

Weekend : En en sevdiklerimden biridir.. Cok bilindik, tanidik bir koku cunku bir ara herkes bunu kullaniyordu. Biraz unutulsada tekrar alsam.

Burberry: Nam-i diger classic. Su anda bana bakiyor. Bitsede gitsek :) Kotu bir koku mu? Hayir aksine cok guzel bir koku ama nedense sevip, isinamadim. Bitirmek icin ugrastigim yegane parfumum..

My Burberry: Guzel, guclu ama acilisi biraz fazla alkol kokuyor. Aldehit kokusu aldim diyecegim ama iceriginde yok.. Gene de guzel koku..

Brit: Sekerli birazda agir bir kokuydu diye animsiyorum..

Brit Sheer (2007): Cok hafif bir cicek kokusu.. Fislatmanizla ucmasi bir oluyor :)

Deneyip kullandiklarim bunlardi beat ve london'i cok merak ediyorum

London u kullandım canım hanımeli kokusunu seviyorsan deneyebilirsin ben yoğun bir hanımeli kokusu alıyorum bu parfümden ama burberrynin en sevdiğim kokusu değil

Herkese tesekkür ederim burberry body almaya karar verdim boynerden siparis ettim set halinde. 465 liradan 252 liraya düşmüş. Gelir yakında. Son 1 ürün kalmış almak isteyen acele etsin söylemiş olmak istedim

Herkese tesekkür ederim burberry body almaya karar verdim boynerden siparis ettim set halinde. 465 liradan 252 liraya düşmüş. Gelir yakında. Son 1 ürün kalmış almak isteyen acele etsin söylemiş olmak istedim
Hayırlı olsun parfümün, güle güle kullan. :)

Bende kokusunu özlediğim için bayramda kendime Burberry london aldım :) Açık parfüm olarak aldım ama acaba orjinal olarak 212 sexy değil de london mu alsam diyorum

yaaa benmde yılladr sevdigim sewerek kullandıgım tek parfüm burberyy classic oldu acaba tavsiye edebileceginiz ona benzeyen baska bir parfüm var mıı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…