Burç,ten rengi ve imza parfümümüzü paylaşalım

Akrep burcuyum, yükselenim yengec, ay burcum da akrep
🦋 koyu renk saçlı cok beyaz olmasam da acık renk tenliyim
Su an kullandığım parfüm francis kurkdjian oud silk mood ama bundan önce uzun süre kilian rose oud ve hermes kelly caleche kullandım. Baska da parfum kullanmadım. Oud ve Gül kokularını seviyorum

Güzel bir yıl dilerim! Sormak istediğim parfümler var, agent provocateur parfümlerinden deneyen, kullanan varsa yorumlarını benden esirgemesin lütfen. olmuş muydu? Sephoralada yok. Sevil’de Tester kalmamış. Bu aralar parfümüm düştü, illa alacağım. Yorumlarınızı beklemekteyim🎄

Kova-yukselen balık
Beyaz ten
Imza kokumu bulamadim ben ya ama sık kullandigim Nuxe sun,kendisi vücut spreyi aslında ama bir parfüm kadar iddalı kumaşta da...azcık tatlı bitişi ah o olmasaydı işte bu derdim ağırlıklı olarak tatlı koku pek sevmem ama yinede vazgecemiyorum o kokudan ona rağmen

İkizler burcuyum
Buğday tenliyim
İmza parfümüm Calvin Klein In2u

Aslan burcuyum
Tenim bugday
Parfumum dp C21 Calvin klein

Aslan burcuyum
Ten bugday
Imza kokum diyebilecegim net bir kokum.olmamakla birlikte en sevdigim dior jadore

Ben;
İkizler burcuyum
Esmer tenliyim
İmza parfümüm Paco Rabanne 212 Sexy Hoppa

Sizin karakterinizle özleştirdiğiniz parfümler hangileri ?
Yengeç burcuyum
Esmer tenliyim
• İmza parfümüm zara oriental

Aslan
Beyaz ten
Birkaç tane var, NR Essence eau de musc, hypnotic edt, jpg scandal, black opium, euphoria, lacoste klasik. Çok oynak bir ruh halim var.
Listemi değiştirdim.
euphoria
Ysl libre
Agent provocateur klasik edp

Agent p. Maitresse ve tedavülden kalkan Ck reveal, bunları çok merak ediyorum ama tutuyorum kendimi çünkü kullanmadığım tüm parfümler elimde öylece kaldı:) bir de hermes elixir iyiydi.

Listemi değiştirdim.
euphoria
Ysl libre

Agent p. Maitresse ve tedavülden kalkan Ck reveal, bunları çok merak ediyorum ama tutuyorum kendimi çünkü kullanmadığım tüm parfümler elimde öylece kaldı:) bir de hermes elixir iyiydi.
Libreyi daha hiç denemedim inanılmaz merak ettiğim bi koku 🤩 euphoria efsanelerden zaten ✌️

Libreyi daha hiç denemedim inanılmaz merak ettiğim bi koku 🤩 euphoria efsanelerden zaten ✌️
Listemi değiştirdim.
euphoria
Ysl libre

Düzeltiyorum, Libre Intense. Klasik Libreyi ben beğenmedim ya da bende hoş durmadı. Intense olanı tatlı biraz, hoş.

Takip ettiğin ya da tavsiye edebileceğin bir satici var mi çünkü cok var

Maalesef, ben de artan Narciso fiyatları yüzünden dolap'tan birkaç kere baktım fakat almadım, o yüzden sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum. Genellikle arama yaparken Filtre butonunu kullanarak satış ve güvenilirlik derecesi çok olan tikleri işaretliyorum.

X