Burnum çok kalkık oldu.

Artık ihtiyacı var ya da yok olmuş bitmiş. İnşallah severek kullanırsınız burnunuzu. 4 gün önce ameliyat olan biri olarak söylüyorum gerçekten çok zor bir süreç. Ameliyat olmak bunun en kolayı. Zor olan sonraki süreç. Şiş bir yüz, tıkalı burun. Bir hafta boyunca tamponlar kalacakmış. Tam bir eziyet. Eskiden uykum gelince yatağa yüzükoyun balıklama atlardim. şimdi uyuyamıyorum bile dik ve düz yaticam diye . Ameliyat çok kolay oldu bitti diyenleri anlamış değilim ya da benim canım çok tatlı.

ben ameliyat olalı 12 sene bitti, 12 senedir yastığa kafamı gömüp uyuduğum günleri özlüyorum..
eskisinden görsel olarak cok daha iyi,nefes olarak cok daha rahat burnum var evet ,ama hic bir zaman kendi burnun gibi olmuyor maalesef..

ben ameliyat olalı 12 sene bitti, 12 senedir yastığa kafamı gömüp uyuduğum günleri özlüyorum..
eskisinden görsel olarak cok daha iyi,nefes olarak cok daha rahat burnum var evet ,ama hic bir zaman kendi burnun gibi olmuyor maalesef..
Gerçekten mi? Doktorlar en geç bir yıl içerisinde hiç ameliyat olmamış burnun dayanıklılığına kavuşur diyorlar. 12 sene de nasıl eskisi gibi olmadı.

Daha 4 gün oldu, eski halini attım sağdaki olanı. Yani ihtiyacım çok yoktu ama aptallık ettim. Etini aldırmak için yatacağım nasılsa masaya dedim ve kaldırmak istedim ucunu. Sonuç ortada bantlı halindeki gibi çok aşırı kalkık oldu. Sizce bu durum düzelir mi domuz gibi olmaktan korkuyorum.
Eski halini attığınız da shop veya filtreli? Bu filtreler burnu küçük gözleri büyük gösteriyor. Size objektif yorum yapabilmemizi beklemeyin.

Ben de ameliyat oldugumda tıpkı sizin gibi "domuz burunlu oldum" diye agladim. Benim bir de burnum cok büyüktür kalin derilidir. Ucu da top gibi varin siz düşünün ama burun ucum o kadar düştü ki simdi keske oyle kalsaydi diyorum 😄 tabi ben operasyon olali 7 sene oldu ve önceliğim estetik değil saglikti. Ayni sekilde ben de acmisken az kaldiriverin burun ucumu demiştim 😊

Hiçbir burun ilk yapıldığı gibi kalmıyor kesinlikle ucu düşüyor o konuda içinizi ferah tutun benim arkadasımın havaya bakıyordu normale döndü 1 yıl sonra falan

Daha 4 gün oldu, eski halini attım sağdaki olanı. Yani ihtiyacım çok yoktu ama aptallık ettim. Etini aldırmak için yatacağım nasılsa masaya dedim ve kaldırmak istedim ucunu. Sonuç ortada bantlı halindeki gibi çok aşırı kalkık oldu. Sizce bu durum düzelir mi domuz gibi olmaktan korkuyorum.
20 25 gün önce ameliyat oldum kasıtlı olarak o kadar kalkık yapıyorlar çünkü her burun bir zaman sonra bi miktar düşüyor

Salı günü ameliyat oldum. Bugün 4.günüme girdim. Burnum çok çok çok kalkık ve küçük oldu. Herkes düşer vs diyor ama ne kadar düşebilir ki bir burun??? Bir mucize olur ancak düşmesi, lütfen açıkça söyleyin. Çok çirkin hissediyorum, eskiden sadece ucu vardı kalkmasını istedim burun etimi aldırmışken. Ama çok çok çok pişmanım.
geçmiş olsun bence çok kalkık olmamış zamanla oturuyor merak etmeyin

X