Burnum çok kalkık oldu.

Salı günü ameliyat oldum. Bugün 4.günüme girdim. Burnum çok çok çok kalkık ve küçük oldu. Herkes düşer vs diyor ama ne kadar düşebilir ki bir burun??? Bir mucize olur ancak düşmesi, lütfen açıkça söyleyin. Çok çirkin hissediyorum, eskiden sadece ucu vardı kalkmasını istedim burun etimi aldırmışken. Ama çok çok çok pişmanım.
Merhaba burnunuz indimi bende 11temmuzda ameliyat oldum iner diye bekliyorum

Böyle

Eklentiler

• 5B6A55CF-DCA0-4EC4-A4E4-567327D7ABCC.png
    5B6A55CF-DCA0-4EC4-A4E4-567327D7ABCC.png
    432,9 KB · Görüntüleme: 1.615
Daha bantlı ve şu an şiş burnun bence hemen kapılma bu düşüncelere ilk başta öyle geliyor bende yaptırdığımda keşke dedim zamanla oturdu ve şu an çok memnunum şimdiden geçmiş olsun

Eski halinde ben bir sorun göremedim. Gayet güzel, küçük, kibar bir burnunuz varmış. Benim ameliyat olmuş halim doğal burnunuzun en az 3 katı büyüklüğünde. Burun kalkıldığına gelince şu an tampon olduğu için çok kalkık duruyordur. Zamanla kalkıklık iner ama eski burnunuzunkş gibi olmaz.

Yaa bir sey diyeyim mi? Bence doktorun tam bir barbie nose yapmış 😊 bence çok güzel olacak zamanla. Ucu zaten inecek merak etme.3 kere ameliyat olan biri olarak diyeyim; Benim ki de cook kalkıktı ve o zamankiyle şimdi kinin kalkıklıgı farklı. Şimdi ki yine kalkık ama daha doğal kalkıklık var. Senin ki de öyle olacak.az cok tahmin edebiliyorum burun şeklini 😊 yüzüne gidecek bir burun olacak kesinlikle:KK66:

Artık ihtiyacı var ya da yok olmuş bitmiş. İnşallah severek kullanırsınız burnunuzu. 4 gün önce ameliyat olan biri olarak söylüyorum gerçekten çok zor bir süreç. Ameliyat olmak bunun en kolayı. Zor olan sonraki süreç. Şiş bir yüz, tıkalı burun. Bir hafta boyunca tamponlar kalacakmış. Tam bir eziyet. Eskiden uykum gelince yatağa yüzükoyun balıklama atlardim. şimdi uyuyamıyorum bile dik ve düz yaticam diye . Ameliyat çok kolay oldu bitti diyenleri anlamış değilim ya da benim canım çok tatlı.

Artık ihtiyacı var ya da yok olmuş bitmiş. İnşallah severek kullanırsınız burnunuzu. 4 gün önce ameliyat olan biri olarak söylüyorum gerçekten çok zor bir süreç. Ameliyat olmak bunun en kolayı. Zor olan sonraki süreç. Şiş bir yüz, tıkalı burun. Bir hafta boyunca tamponlar kalacakmış. Tam bir eziyet. Eskiden uykum gelince yatağa yüzükoyun balıklama atlardim. şimdi uyuyamıyorum bile dik ve düz yaticam diye . Ameliyat çok kolay oldu bitti diyenleri anlamış değilim ya da benim canım çok tatlı.
Ben bir ayı geçtim neredeyse ama hala düzgün bir uykum yok tedirginim, yatış pozisyonu kötü. Hep yorgunum hep.

X