Burnum çok kalkık oldu.

Daha 4 gün oldu, eski halini attım sağdaki olanı. Yani ihtiyacım çok yoktu ama aptallık ettim. Etini aldırmak için yatacağım nasılsa masaya dedim ve kaldırmak istedim ucunu. Sonuç ortada bantlı halindeki gibi çok aşırı kalkık oldu. Sizce bu durum düzelir mi domuz gibi olmaktan korkuyorum.
Ne güzel yüzünüze yakışan burnunuz varmış. Böyle saçma bir bahaneyi ilk kez duydum. Et aldırcam nasılsa diye insan estetik olur mu ?

Salı günü ameliyat oldum. Bugün 4.günüme girdim. Burnum çok çok çok kalkık ve küçük oldu. Herkes düşer vs diyor ama ne kadar düşebilir ki bir burun??? Bir mucize olur ancak düşmesi, lütfen açıkça söyleyin. Çok çirkin hissediyorum, eskiden sadece ucu vardı kalkmasını istedim burun etimi aldırmışken. Ama çok çok çok pişmanım.
Merhaba benim burnumda ayni bu şekilde içindeki tamponlardan,desteklerden asiri kalkık duruyor hatta sizinkiden bir tık fazla.Ama daha 5. Günümdeyim tam oturması 1 yılımı alacak.Acele etmiyorum ayrica kibar bir yüzünüz var kalkık bile olsa yüzünüzde kotu durmaz.Endise etmek için coook erken daha ateliniz bile çıkmamış.

Merhaba benim burnumda ayni bu şekilde içindeki tamponlardan,desteklerden asiri kalkık duruyor hatta sizinkiden bir tık fazla.Ama daha 5. Günümdeyim tam oturması 1 yılımı alacak.Acele etmiyorum ayrica kibar bir yüzünüz var kalkık bile olsa yüzünüzde kotu durmaz.Endise etmek için coook erken daha ateliniz bile çıkmamış.
Son halini paylaşmış zaten konu sahibi, bakabilirsiniz

G
Salı günü ameliyat oldum. Bugün 4.günüme girdim. Burnum çok çok çok kalkık ve küçük oldu. Herkes düşer vs diyor ama ne kadar düşebilir ki bir burun??? Bir mucize olur ancak düşmesi, lütfen açıkça söyleyin. Çok çirkin hissediyorum, eskiden sadece ucu vardı kalkmasını istedim burun etimi aldırmışken. Ama çok çok çok pişmanım

Salı günü ameliyat oldum. Bugün 4.günüme girdim. Burnum çok çok çok kalkık ve küçük oldu. Herkes düşer vs diyor ama ne kadar düşebilir ki bir burun??? Bir mucize olur ancak düşmesi, lütfen açıkça söyleyin. Çok çirkin hissediyorum, eskiden sadece ucu vardı kalkmasını istedim burun etimi aldırmışken. Ama çok çok çok pişmanım.
Gecmis olsun ameliyatınızın üzerinden 1 yıl gecmis burnunuz ne durumda simdi bende 1.5 ay once yaptım aşırı kalkık duruyor

Resmi göremiyorum çok merak ediyorum görebilir miyim??? Özelden atarsanız çok sevinirim ve şuan nasıl oldu burnunu çz???

Acaba şuanki hali nasıl 🤗

Ne güzel yüzünüze yakışan burnunuz varmış. Böyle saçma bir bahaneyi ilk kez duydum. Et aldırcam nasılsa diye insan estetik olur mu ?

Kemik aldırdım. Estetik olmadım. Keşke kemik aldırıcam nasılsa diye estetik olsaydım. Süper bir burnum yoktu ama radikal değişikler bana göre değil. Burnum düştü ameliyattan sonra. Beter oldum 😂

Burnum çok kalkık oldu henüz ameliyat olalı 15 gün oldu iner diyorlar çok üzgünüm psikolojim bozuldu. Sizin burnunuz ne durumda yardımcı olur musunuz?

Böyle meajlar görünce umutlanıyorum, ameliyat olalı 15 gün oldu, burnum çok kalkık psikolojim bozuldu. İner diyorlar ama böyle kalırsa;(( sizin ne zaman inmişti?

Benimki de çok kalkık oldu. Sizin ameliyatınızın üzerinden bayağı geçmiş şimdi nasıl? Benim 15 gün oldu, iner mi? Çok üzgünüm pişmanım psikolojim bozuldu.

Merhaba burun kalkıklığınız indi mi?

X