Burnum Göçmüş mü (resimli)

SonsuzumoL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2014
82
20
34
$10015642_306491139499345_1980913326141535109_n.jpg

$10150537_306491046166021_3430689440941673670_n.jpg

$10176173_306491226166003_6436971268262342632_n.jpg

arkadaşlar ayın 28 inde 2 ay olacak ameliyat olalı, kıkırdak eklendi. sağ tarafımda göçüklük var. 1.ay kontrolünden sonra gitmedim doktora sizce gidip göstermelimiyim ?

arkadaşlar ayın 28 inde 2 ay olacak ameliyat olalı, kıkırdak eklendi. sağ tarafımda göçüklük var. 1.ay kontrolünden sonra gitmedim doktora sizce gidip göstermelimiyim ?

ilk bakışta benim dikkatimi çeken bir şey olmadı ama seni rahatsız eden bir durumsa tabiki gidip göster...

canım fotoğrafında belirgin bişi yok ama doktoruna göster bence ala ala niye oyle olduki :44:

göz çukurlarınızın olduğu yer çok kalın gözüküyor . ayrıca şişlikten olabilir ama asimetrik bir bozukluk var gibi. Konuşmak için çok erken. 6 ay içinde şişlikler tamamen inip düzelme olmazsa doktorunuza sorun derim.

doktorum bana cokmus bi hastanin burnunu gostermisti.son fotografta o gordugum duruma biraz benziyo ama o gordugum cok daha bariz belliydi. sende de olmustur diyemem ama biraz onu animsatti bana. gozardi etme bence. doktounla konus bi an once.zaten biz anlayamayiz burdan doktoruna sorman gerek hatta doktorun icini rahatlatmiyosa baska doktorlara da gostermeni tavsiyr ederim.

Canim 1. Resimde biraz sol tarafindadegisiklik var gibi ama daha erken tabi bunlari soylemek icin doktorunla bir gorus istersen gecmis olsun canim guzel haberlerini duyariz insallah

gerçekten pişman oldum ameliyat olduğuma, hiç böyle bi sorunla karşılaşıcamı hayal etmemiştim. doktora çok güvendim :KK43:( ilk ay kontrole gittiğimde 6 ayı doldursun eğer beğenmezsen ben yine ameliyat ederim seni demişti. eski burnumu özledim:KK43::KK43:

geçmiş olsun canım bence 6 ayı bekleme burun baştanda biraz kendini belli ediyo ayda az bir zaman değil şimdiden doktorunun bu durumu bilmesi lazım en azından doktor 6.ayı bekle derse hem seninde için rahatlar hem bak demiş bi sorun olursa tekrar ameliyat ederim diye zaten sorun olsa bile ilk ameliyat gibi olmaz rötuş olur cnm

arkadaşlar banada yardımcı olurmusunuz.20 gün önce ameliyat oldun burnum biraz uzundu ve tümsek vardı brz.onu törpüledi birazda kısalttım dedi ama her gören aynıı hani ameliyat olmuştun o kadar acıyı boşuna çektin diyor .psikolojim bozuldu düzelirmi sizce

Resim birden cikinca gözler bu halde ödüm koptu yaww. Aslında bütün deliklerinde sikinti var diyenlere katiliyorum. Bu arada senin sağ tarafin sanki sola göre daha iyi geldi başa

Evet dilegime katiliyorum doktor arkandaysa korkma canim duzelir hersey tabi sabretmek cok zor anlayabiliyorum seni

gerçekten pişman oldum ameliyat olduğuma, hiç böyle bi sorunla karşılaşıcamı hayal etmemiştim. doktora çok güvendim :KK43:( ilk ay kontrole gittiğimde 6 ayı doldursun eğer beğenmezsen ben yine ameliyat ederim seni demişti. eski burnumu özledim:KK43::KK43:

Geçmiş olsun. Kimde oldun Ameliyat ?

doktorum arkamda saolsun, burnumu görenler bi fark yok dikkat edersen belli oluyo diyolar ama işte ben taktım kafayı. ben özel hastanede olmuştum canım ameliyatımı doktorun adını vermek istemiyorum ama mesaj olarak atarım

Ameliyatı kim yaptı acaba? Bana da msj atar mısınız?

Doktorum kötü bi doktor değil öncelikle bunu belirteyim arkadaşlar, benim burnum zor bi burundu, kemikli ve uzundu. böyle olması tabiki doktorun elinde ama ben yinede kızmıyorum doktora :)

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1081847

Eki Görüntüle 1081849

Eki Görüntüle 1081851

merhaba canım. bence burnun çökmemiş sadece burun deilklerinde problem var asimetrik duruyor. belki sol tarafının şişliği daha inmemiştir diye düşünüyorum. ama biran önce doktorunla bunu paylaşmalısın. sağ tarafın deliği daha inik duruyor. çok geçmiş olsun..

merhaba canım. bence burnun çökmemiş sadece burun deilklerinde problem var asimetrik duruyor. belki sol tarafının şişliği daha inmemiştir diye düşünüyorum. ama biran önce doktorunla bunu paylaşmalısın. sağ tarafın deliği daha inik duruyor. çok geçmiş olsun..

cumartesi günü gidicem bakalım, revizyon düşünüyorum şimdiden

X