Burnunda Bunnylines (Tavşan çizgisi) olup botox la düzelttiren varmı?

arzum77

MEMETÖR :))
Pro Üye
15 Ekim 2010
16.009
8.813
Arkadaşlar, daha önce 3 kez burun ameliyatı oldum. Kışa doğru 4. ameliyatımı olacagım. Burnumda yine bazı sorunlar çıktı maalesef 😔..
Neyse benim sorum burnunda tavşan çizgisi denilen, genelde mimik hareketlerinde ve özellikle gülünce ortaya çıkan sinir bozucu çizgileri olan ve bunun çözümü olarak botox yaptıran varmı acaba?
Bu botox u bazı doktorlar onaylayıp yapıyor, bazıları yapmıyor ve tavsiye de etmiyor..
Anlayacağınız kafam karışık. Yaptıran varsa bilgi verebilirmi? Botox ne kadar etkili oluyor? Yada yaptırıp sorun yaşayan oldumu aranızda acaba? 🤷🏼‍♀️

Arkadaşlar, daha önce 3 kez burun ameliyatı oldum. Kışa doğru 4. ameliyatımı olacagım. Burnumda yine bazı sorunlar çıktı maalesef 😔..
Neyse benim sorum burnunda tavşan çizgisi denilen, genelde mimik hareketlerinde ve özellikle gülünce ortaya çıkan sinir bozucu çizgileri olan ve bunun çözümü olarak botox yaptıran varmı acaba?
Bu botox u bazı doktorlar onaylayıp yapıyor, bazıları yapmıyor ve tavsiye de etmiyor..
Anlayacağınız kafam karışık. Yaptıran varsa bilgi verebilirmi? Botox ne kadar etkili oluyor? Yada yaptırıp sorun yaşayan oldumu aranızda acaba? 🤷🏼‍♀️
Kuzum ben bugun yaptirdim zekeriya beye ❤️ Bi kac gun sonra belli olur durum

images.jpeg

Bahsettigim şey Before resimdeki gibi canım..

merhaba , konu açılalı uzun süre olmuş ama belki henüz işlem yaptırmamış ve arastırıyorsunuz diye düşünerek yazmak istedim. Teyzem yaptırdı bu işlemi gülünce burnu attığınız fotograflardaki gibi oluyordu.
alnı , göz cevresi hepsi botoks tuttu ama burun hariç. Sonra kontrole gittiğimizde doktoru burun botoksu zor tutuyor çoğu zaman tutmuyor hatta dedi. Bilginiz olsun.

merhaba , konu açılalı uzun süre olmuş ama belki henüz işlem yaptırmamış ve arastırıyorsunuz diye düşünerek yazmak istedim. Teyzem yaptırdı bu işlemi gülünce burnu attığınız fotograflardaki gibi oluyordu.
alnı , göz cevresi hepsi botoks tuttu ama burun hariç. Sonra kontrole gittiğimizde doktoru burun botoksu zor tutuyor çoğu zaman tutmuyor hatta dedi. Bilginiz olsun.
Merhaba, bu işlemi botox yaptırdıgım doktora yaptırdım. Yani normal botox umu yaptırdıgımda o bölgeye de yapmasını istedim. Bana da zor tutar, yapalım kontrolde bakarız demişti. İlk yaptırınca tutmadı, kontrolde tekrar yaptı doktor. Bu sefer biraz farketti. Spor yapma bir süre, terlememeye dikkat et dedi. Yaz başıydı, çok uzun dayanmadı. Sonra burun doktoruma yaptırdım daha yeni sayılır. Bu sefer daha iyi oldu. Kontrolde tekrar yaptı botox u. Sanki tekrar tekrar yaptırınca daha etkili olacak gibi 😉 Teşekkür ederim, burun bölgesi gerçekten zor ruruyır nedense ve çogu doktor cesaret edip yapmıyor da. Göz bölgesine yakın oldugu için dikkat gerektiriyormuş. Burdan da herkese bilgi olsun 🌹

X