Tüp Bebek Merkezleri Bursa A.R.T merkezinde Osman Devlioğluna giden ve çocuk sahip olan var mı ?

teşekkürler canım.bende dondurulmuş embriyomu deniycem inşaallah bu ay.bakalım artık allah kerim.

inş sende kavuşursun meleklerine sevgili arkadaşım bende dondurulmuş bebişlerimi göbüşüme almak için şuanda tedavideyim bakalım transfer günüm ne zaman olur

hayırlısı olsun canım benim ben tedavimi orda yaptırıyorum hatta bitti bile sonucumu 5 şubatta. rabbim inş bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inş......

inş sevgili arkadaşım seninde sonucum pozitif olur rabbim hepimizi bebişlerimize kavuştursun tez vakitte önce göbüşümüzde büyütelim sonra sağlıkla kucağımıza alalım inş

canım gecmis olsun.persembe gunu mu transferin oldu.benım de tek embryo transfer edıldı.bugun aksam leke geldi,korktuk biz de.sen naslsn?

ınsallah tutunuyordur.kahverengı gıbı ama cok az kırmızılık var.ara ara geliyor.korkutuyor bızi

canım sen yat dinlen kavabo dışında kalkma inş herşey hakkında güzel olur rabbim bebeğinin sana sıkı sıkı tutunmasını nasip etsin bebeğin 9 ay bırakmasın seni canım

merhaba.bugun transferin 10.gunu,lekelenme hala devam edıyor.anlam veremiyorum.uzuluyorum

merhaba bende osman beyin hastasıyım galiba aynı gün transver olmuşuz 24 ocak 5 şubat sonuç günü benimde 10.günüm bugün hiç kanamam hiç bir şeyim olmadı bir belirtimde yok tutmadımı acaba size tek embriyomu transver edilmişti? kanama için osman beyle görüşmedinizmi? geçmiş olsun inş güzel sonuçlar alırız salı günü

canım gecmis olsun.persembe gunu mu transferin oldu.benım de tek embryo transfer edıldı.bugun aksam leke geldi,korktuk biz de.sen naslsn?

siz sabah oldunuz bende 14de oldum yumurta toplama işlemimizde ilk önce ben sonra siz alınmıştınız hatırlıyorum sizi :) benim hiç bir şikayetim olmadı hafif bel ağrısı ama ben günlük işlerimin dışında hiç bir şey yapmadımm.......bu kanama için osman beyi arayın..

evet ben de hatrladm hatta eşlerimiz dısarda arkadaş olmuşlar.osman hocamla gorustm korkulacak bisey yok dedı.test gununu beklycez dedi.ama yine de insan korkuyor.allah insallah hayırlısyla bebısler verır hepımize.

evet ben de hatrladm hatta eşlerimiz dısarda arkadaş olmuşlar.osman hocamla gorustm korkulacak bisey yok dedı.test gununu beklycez dedi.ama yine de insan korkuyor.allah insallah hayırlısyla bebısler verır hepımize.

evt cnm eşim bahsetti arkadaş olmuşlar :)benimde akşam üzeri lekelenmem başladı çok üzüldüm osman hocayla bende konuştum adet kanaması olmadığı sürece bişy yok dedi salı gününü bekiycez dedi bende çok korkuyor ve endişeleniyorum inş bize sımsıkı tutunmuştur bebeklerimizde bırakmaz inş

canım benım ne hıssettıgnı cok ıyi anlıyrm.ben ped koydm bide. Adet kanaması gbı dgl ama leke var.korkuyrm umudum azalyr.

canım benım ne hıssettıgnı cok ıyi anlıyrm.ben ped koydm bide. Adet kanaması gbı dgl ama leke var.korkuyrm umudum azalyr.

adet kanaması olmadığı sürece endişe yapmamaya çalışalım ok benim çok açık kahve böyle sarımtırak hakkımızda hayırlısı canım rabbim yüzmüze baksın kucaklarımızı boş bırakmaz inş....
bende günlük ped koyuyorum zaten onu hep kullanıyodum progestan kullanıyorum sanada vermiştir doktor iyi düşünelim cnm ok benim sürekli takıldığım şubatta tüp bebek :) ordaki arkdaşlar tutunması kanamasıdır diyorlar umarım öyledir cnm bnm

doktoru aradm yarın kan testi yap dedı.bakalm yarın test yapacam cıkan degere gore yorum yapılack.dua et nolur

doktoru aradm yarın kan testi yap dedı.bakalm yarın test yapacam cıkan degere gore yorum yapılack.dua et nolur

canım benim dualarım seninle inş bebişlerimiz bize sımsıkı tutunur ama benimde lekelenmem var ama ben aradığımda bana salı dedi acaba bende yarın yaptırsammı ama kan rengi değil çok açık kahveeee

arkadaşlık isteğimi kabul etsene senin kanaman kırmızımı ? tekrarmı aradın osman hocayı cnm

Son düzenleme:
arkadaşlık isteğimi kabul etsene senin kanaman kırmızımı ? tekrarmı aradın osman hocayı cnm

canım suan telefondan gırıyrm.o yuzdn arkadaslık ıstegnı kabul edemyrm.benım akıntm arttı o yuzdn doktor test ıstedı ve test de malesef negatif cıktı.cok uzgunum.olmadı.sen nasılsın?

canım suan telefondan gırıyrm.o yuzdn arkadaslık ıstegnı kabul edemyrm.benım akıntm arttı o yuzdn doktor test ıstedı ve test de malesef negatif cıktı.cok uzgunum.olmadı.sen nasılsın?

canım benim ya çok üzüldüm hakkımızda hayırlısı benim bu gün lekelenmem yok şükür sonuç yarın dediği için yarın baktıracağız embriyoların dondurulmuştu değilmi canm ? hayırlısı olsun üzüldüm cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…