Bursa da ESKİ araba Kiralama?

canım biz de de 2 tane :) varrrrr...ama hergün bindiğim arabama ve de nişanlımın arabası hiç cazip gelmiyor:) neden gelmiyor hergün biniyorumm canım arabacıgımaa :) annem de diyor,beyaz gelin olur diyor annem:) üsütünü mü açtırsam arabamın Honda nın en güzel modelini yaratırım valla:) yaratıcılıktan ödül de alıırm hemmm:)

cnm benim dediğim rahatlık açısından en azından kendi arabası olunca insanın geri götürme derdi yok ama tabi güzel bir araba bulursanız değişiklik istiyorsanız neden olmasın bizde fotografını bekleriz zemuszemus

bulursaniz banada haber verin kizlar

gelin-arabasi.jpg

ben böyle istiyorum

BMV ÜSTÜ AÇIK 1 GÜNLÜK 550 TL KIZLAR :) ama benım istediğim eskii bakalım hala arıyorumm

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bu hariiikaaaaaaaaaaaaaaymışşşşşşşşşş

istiyorum yaaaaaaaaa nerden bulucaz bu arabayı müzemi soyacaz yaa şimdi :))))))

yok kızlar ben soruyorum istanbuldabuldum ben :) 2 günlük geitiriz dedilerr...bursada henüz bulamadım..

bursa da eski meski araba yoookkkk ya kızlar deliricem

merhaba mesajınızı okudum sanırım sizde nostalji sevenlerdensinz.Bir kaç arkadaş 450 tl olarak yazmış klasik araba kiralarını onlar günlük veya haftasonu için değil bende uzun süre araştırdım. Sadece 5 saate kadar ve şoförlü oluyor teslim etme derdi yok ve benzini çok harcayan bir araba artı benzin masrafını ekliyorlar 100 tl ne 5 saat yetiyor sürene nede o süre seni tatmin ediyor. Bende bursada yaşıyorum ağustos ayında düğünüm var bir rent a cardan değil tanıdık vasıtasıyla beyaz 69 model bir volga buldum benzinde içinde olarak tüm düğün günü için 500 tl anlaştım. ayrıca bursa carrefourda böyle bir merkez açılmış sanırım alt kata ama 1200 kirası.Eğer düşünürsen sana numarasını verebilirim:) diğerlerine gmre daha uygun hem tüm gün hem şoförlü ayrıca benzinde dahil :)

X