BURSA KADIN HASTALIKLARI DOKTOR ÖNERİSİ

acemkizi_hot

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2020
43
-3
23
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır vajinamda yanma kaşıntı sanki yara tahriş gibi bir şey var öncesinde devlet hastanesinde muayene oldum vajen kültürüm ve kan testim temiz çıktı fakat idrar yollarımda iltihap varmış doktor ilaç yazdı üromisin diye şu an normal işiyorum ama bacak aramda sanki pişik olmuşum gibi bir yanma kaşınma var su tutunca acıyor tahriş gibi ne olur yardım edin bana öğrenciyim bursumla gidebileceğim çok pahalı olmayan BURSADA KADIN HASTALIKLARI UZMANI önerir misiniz

Esentepe hastanesinde engin Korkmazer çok iyi ilgili bir dr ama muayne ücreti yanlış hatırlamıyorsam 300 tl
yıldırım dorukta da kemal köroğlu var onun muayne ücreti daha uygun tam bilmiyorum âmâ 200 tl altidir yoğun dr randevu almak zor oluyor medicana da volkan aksakali da iyidir

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır vajinamda yanma kaşıntı sanki yara tahriş gibi bir şey var öncesinde devlet hastanesinde muayene oldum vajen kültürüm ve kan testim temiz çıktı fakat idrar yollarımda iltihap varmış doktor ilaç yazdı üromisin diye şu an normal işiyorum ama bacak aramda sanki pişik olmuşum gibi bir yanma kaşınma var su tutunca acıyor tahriş gibi ne olur yardım edin bana öğrenciyim bursumla gidebileceğim çok pahalı olmayan BURSADA KADIN HASTALIKLARI UZMANI önerir misiniz
Orhan orhan (kendi kliniği var) ve nevin özsaraç (pembe mavide). Ben şuan nevin hanıma gidiyorum ve gayet memnunum. Daha önceden orhan beye gidiyordum; bilgisi ve tecrübesi gayet iyi bir doktordu bana göre. Benim bırakma sebebim; olumsuz ihtimallerin üzerinde çok duruyor olmasıydı.

Orhan orhan (kendi kliniği var) ve nevin özsaraç (pembe mavide). Ben şuan nevin hanıma gidiyorum ve gayet memnunum. Daha önceden orhan beye gidiyordum; bilgisi ve tecrübesi gayet iyi bir doktordu bana göre. Benim bırakma sebebim; olumsuz ihtimallerin üzerinde çok duruyor olmasıydı.
nevin hanımın kendi muayehanesimi var ve ücretleri nedir ikisininde

nevin hanımın kendi muayehanesimi var ve ücretleri nedir ikisininde
Hayır, pembe mavi hastesinin doktoru; kendine ait özel bir yeri yok. Fiyatları ikisinin de 300 küsür lira olması lazım ama tam hatırlamıyorum. Isterseniz internette yazan numaralardan ulaşıp muane ücretlerini ögrenebilirsiniz.

hayat hastanesinde naile gokce akagunduz var. gayet iyi bir doktor. muayene ucreti 200 u gecmez muhtemelen, arayip sorabilirsiniz.
cok gecmis olsun.

CANIM BENDE BURSADA DOKTOR ARAYIŞINDAYIM BİRKAÇ ŞEY SORABİLİR MİYİM?

X