Bursa'da Falcı

aysenin numarasini adresini buldugunuza inanilmazzzzz sevindim :)

Bana aysenin berfin ve umutun numaralarini yollarsaniz coooook memnunnn olurummmmm

lütfen yazin benide meraktan catlatmayin kizlar :KK66:

Kızlar bu Yeşile giderken yeri olan Münesser Hanım hakkında bilgisi olan?
Kaça bakıyor ? İyi mi ? Ne falı bakıyor ?

münesser iyi değilmişş diye duydum ben
gercı bursada ıyı bı falcıya daha denk gelemedımmm :))))

Bayanlar Umut hakkında merak edilenler var görüyorum ki... kendisi bademlide oturur. her ayın 20sinde telini açar 13.00 - 14.30 arası..bu sürede tüm randevuları dolar zaten. 27 yaşında entel giyimli bir çocuk kendileri:) dini anlamda bilgisi üst düzey Allah için. kendisi falcı değil bence zaten fincanla hiçbir işi yok. fincanı başlangıçta konsantre olmak için kullanıo..sonra kafayı kaldırıo ve anlatmaya başlıo..orda yaşananlar hiç normal değil. gitmek isteyenleri uyarmak isterim sıradan bir fal baktırmaktan çok çok öte...anlattıklarını düşünüorumda bilemedi dediğim hiç birşey olmadı. isim isim herkesi anlatıo diyebilirim. ben giderken hayatımda ki insanların resimlerini götürdüm. öle daha verimli oluo demişti. şu şöyle olacak bu böyle olacaktan ziyade, hayatımda, ailemin hayatında arkadaslarımın hayatındaki akışın neden böle olduğunu, nasıl devam edeceğini ve bunu nelerin etkilediğini neler yapılması gerektiğini anlattı. sorunlarım için gerekli duaları verdi sağolsun. kendimi nelerden kimlerden korumam gerektiğini anlattı.. farklı bir bakış açısı sunuyor hayatla ilgili.
2012 itibariyle bakım 200 tl olacaktı.gidecek olanlara duyurulur..benle birlikte toplam 6 arkadasımda gitti ayrı ayrı.merak edilenleri cevaplayabilrim..

arkadaşım umuta nasıl ulaşabiliriz sen nasıl randevu almayı başardın ve tel numarasını msj atabilirmisin

umutun numarası var ama yeni kayıtlardan özelden msj atamıo okuduğum kadarıyla:KK43: 45 dk hiç durmadan aradıktan sonra hat düştü.tabi 5 kişi aynı anda aradık:) ama yine bana düstü..1 ay sonraya gün verdiler cumartesi gitmek istediğim için..randevu almak istiosanız ayın 20 sine az kaldı...

ancak tekrar sölemek isterim umut bi falcı değil...

umutun numarası var ama yeni kayıtlardan özelden msj atamıo okuduğum kadarıyla:KK43: 45 dk hiç durmadan aradıktan sonra hat düştü.tabi 5 kişi aynı anda aradık:) ama yine bana düstü..1 ay sonraya gün verdiler cumartesi gitmek istediğim için..randevu almak istiosanız ayın 20 sine az kaldı...

ancak tekrar sölemek isterim umut bi falcı değil...

canım çok teşekkür ederim ama nasıl haberleşicez peki mail adres verebiliyormuyuz burdan
umut bi falcı değil dedin nasıl bakıyo o zaman

mail verebiliomuyuz bilmiorum? kesinlikle bir falcı değil. fincanla hiç bi işi olmuo..fincanı çevirio çevirio bırakıo..kafayı kaldırıo transa geçmiş bir şekilde.hitabı sesi herşeyi değişio. anlatmaya başlıo.arkdaslarım bahsetmişti gözlerine bakılmıo filan die. ben inat ettim bakıcam die:) bin pişmanım:)))))

kendisiyle yaptıığım muhabbet sırasında bahsetmişti.fincanı normalde bana verseler 2 kelimeyi yanyana getiremem die:) masanın üzerinde bi su oluo kapaklı...ordan bi tılsım gelio sanırımm:)

gitmek isteyenlere tavsiyem fal amaçlı yapılacak bişey değil oraya gitmek. ancak sıkıntılarınız vardır. aşamayacağınız durumlar vardır. yardımcı olur die düşünüorsanız belki..bol bol dua verio..ben ilk gittigimde bakamadı mesela..dualar verdi 3 gün onları yaptım.sonra tekrar gittim..baktı...ama şimdi olsa tekrar gidermiyim?????

bilemiorum:KK43: yanlış anlama bilemedi filan gibi bşeyden dolayı değil..bilemediği bişey olmuoo..isim isim anlatıo.evime yatağıma kadar..ailemi arkadaslarımı işimi herkesi herşeyii anlattı..sevgilimin ailesini bile anlattı..:) 1.5 saat sürüo..ne kadar inanmadım desende aklında oluo hep söledikleri.. 9 sayfa not tuttum:) kafa karışıklığı yaratıoo...

canım çok ilginç sölediklerin genelde hep herşeyi bildiğini iyi olduğunu sölüyolar başkalarından da duymuştum
ama randevu almak zor numarası yok burdanda msj yazamıyoruz nasıl olucak bilmiyorum sadece özel msj la numara yada mail verebiliyoruz heralde

arkadaşlar burdan nasıl haberleşiyoruz mail yazabiliyormuyuz buraya bilen varmı
yoksa sadece özel msj lamı mail yada tlf numarası verebiliyoruz

Arkadaslar ayseyle umutun numaralarini sizden nasil alicaz allah askina ? arkadasim günde 30 defa soruyor kafasini kircam kizin artik :KK70:

merhaba bana özelden msj atan arkadasım..ben cvp yazamadım.izin yok:KK43: sana numarayı sifreli şekilde yazıorum burdan çözebilirsen umut a gidersin:) yapacak başka bişey yok.

0DCG BBD G0 Ğ0 "0"bunlar sıfır yerine geçio:)

yarın 13.30a kadar çözmelisin:)

merhaba bana özelden msj atan arkadasım..ben cvp yazamadım.izin yok:KK43: sana numarayı sifreli şekilde yazıorum burdan çözebilirsen umut a gidersin:) yapacak başka bişey yok.

0DCG BBD G0 Ğ0 "0"bunlar sıfır yerine geçio:)

yarın 13.30a kadar çözmelisin:)

arkadaşım ben seni gerçekten tebrik ediyorum çok iyi düşünmüşsün bende tesadüfen gördüm çok akıllıca

numarayı aldık fakat bu saat oldu telefon hala kapalı.
yalnış nerede anlamadım... kaç saattir uğraşıyorum ama tel açılmadı. sürekli kapalı

kizlar umutun numarasi geldi peki ayseninki ???

Umut zaten sadece ayin yirmisinde belirli saatlerde acmiyormu telefonu? neymis olay ?

ya kızlar bi arkadasımda gidecekti umuta..aradık ama bu ay açmadı telefonu...randevuları dolu olabilir. numarayı değiştirmiş olabilir.yada teli açtığı günü ve saati değiştirmiş olabilir..2012 benim için zor geçecek bittim ben diyordu geçen gittiğimde:) bi haber alırsam yine yazarım..

X